IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th May 2012, 17:45
venom91 venom91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
Unhappy дали е бременна..????. моля за помощ.. :(

Здравейте от мен фъстъци.. моля за съвети от ваша страна.. на приятелката ми не и идва от 5 утре 6 дена и ме е страх адски много да не излезе бременна.. правихме секс последно преди 2 седмици и 1-2 дена без кесии, но не съм свършвал (174% съм сигурeн в това) моля ви помогнете.. много ме е страх и тя се тревожи адската.. (съжелявам ако съм пуснал темата в грешния раздел, но просто съм нов във сайта)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th May 2012, 18:16
Аватара на универсален
универсален универсален не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 1 134
По подразбиране

Здравей фъстък!

Пишеш, че са минали над 2 седмици, значи - тест за бременност. Купувай от аптеката и това е.

И другият път, дори само да си спестите притесненията и въпреки изключително точното изчисляване в проценти кой къде и кога свършва, май най-добре кесии да се ползват, или друг тип 'безкесиен начин' за свеждането на вероятността за забременяване до минимум.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2012, 20:37
venom91 venom91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от универсален Виж мнението
Здравей фъстък!

Пишеш, че са минали над 2 седмици, значи - тест за бременност. Купувай от аптеката и това е.

И другият път, дори само да си спестите притесненията и въпреки изключително точното изчисляване в проценти кой къде и кога свършва, май най-добре кесии да се ползват, или друг тип 'безкесиен начин' за свеждането на вероятността за забременяване до минимум.
И аз така си мислех.. няма ли да е по-добре 2 теста на 48 часа за по-голяма сигурност..??. (това за % беше сегицка.. просто искам да кажа, че съм сигурен, че нищо не е ставало от моя страна) възможно ли е без да съм усетил да е станало нещо..???.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2012, 10:58
Аватара на danielle80
danielle80 danielle80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Най-добре не го мисли, просто изчакай резултатите от теста
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
mm..??.

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: далибременнамолязапомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:28.