IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th September 2012, 21:10
izabellaa izabellaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране За първи път

Имам проблем.. с момчето, с което опитваме не се получават нещата.. първо да уточня той не е девствен. Опитваме вече 2 дни, но все едно и също.. Започваме пипа ме, но не съм подмокрена и възбудена чак до такава степен и той прибързва с пръсти, при което ме боли. Проблема е друг, докато се целуваме и пипаме му става и всичко е наред, но като тръгне да го вкарва му спада и не може да влезе. След което му духам, пак му става, тръгва да го вкарва и пак омеква. Пробвахме и на задна, влиза повече и остава още малко до ципата, но не може да го вкара целия. Ако е възможно да ме посъветвате нещо, защото не знам на какво се дължи, може би се притеснява, а и сигурно му е странно, защото до сега не е отварял момиче. Втория ден пробвахме с лубрикант. Двата дни имаше няколко капчици кръв по чершафа, но мисля, че не съм отворена напълно. Като станах сутринта днес отидох до тоалетна и ми потече кръв..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st October 2012, 09:11
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Малко повърхностно ги разказваш събитията. Не е много ясно.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th October 2012, 17:32
Emma83 Emma83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 22
По подразбиране

Сигурно и двамата се притеснявате много и това допълнително ви затруднява. Може би прибързвате, ако не можете да се отпуснете и да се възбудите един друг.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th October 2012, 07:47
alex_pancheva alex_pancheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 11
По подразбиране

Да и аз съм на това мнение, просто оставете нещата на самотек, или направете нещо нестандартно за да преодолеете тези притеснения. Успех в начинанието
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Запървипът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:21.