IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th November 2012, 15:29
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
Arrow Можете ли да ми препоръчате някакъв хостинг?

Здравейте, момичета, дадоха ми задача да правя уеб сайт, открих един човек, който ще се заеме, но първо трябвало да му купя хостинг и име. Видях, че има десетина български фирми, имате ли опит с някоя да ми препоръчате?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th November 2012, 16:46
Аватара на issa
issa issa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Мъжа ми е много доволен от ICN.bg, работата му е основно онлайн по сайтове, така че вероятно има защо да ми ги хвали Една от най-големите фирми у нас са, а като им гледам и цените не са високи.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th November 2012, 16:17
Аватара на danielle80
danielle80 danielle80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 10
По подразбиране

jansi, можеш ли да ми изпратиш на лични контакти на човека, който ти прави уеб-дизайна или пък фирмата да ми препоръчаш, че и аз се нуждая от същото Ще съм ти мноого благодарна!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th November 2012, 20:52
kandi kandi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 6
По подразбиране

За домейн мога да ти препоръчам от къде можеше да си вземеш вече разработен и съответно после ще имаш и много посещения на стари клиенти - създателите на българската търсачка napred.bg ще ти помогнат много - те знаят какво най-много се търси и са коректни млади хора. Има ги и във фейсбук. Свържи се с тях.
Когато имате нужда от услугите на професионални архитекти, вижте какво ви предлага този сайт - Архитект.bg. Зарадвайте приятелите си с красиви пожелания за рожден ден от http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%...%B5%D0%BD.html. Гледайте всички филми с български субтитри от http://napred.bg/%D1%81%D1%83%D0%B1%...%80%D0%B8.html. Тълкувайте сънищата си с български онлайн съновник - http://napred.bg/%D1%81%D1%8A%D0%BD%...%B8%D0%BA.html

Последно редактирано от kandi : 21st January 2013 на 08:56
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th December 2012, 11:04
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Благодаря ти, kandi, но домейн вече взехме. Опитахме с една хостинг фирма, но ще се местим, вероятно ще опитаме с icn. Danielle80, изпратих ти контакти
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th December 2012, 11:52
edelvais edelvais не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 8
Thumbs up

Аз също мога да ти дам страхотни отзиви от работата с ICN.bg - тя е една от най-големите и стабилни фирми у нас, с винаги услужлив персонал, а с услугата сериозни проблеми не съм имала. Няма да сбъркаш според мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Можетелидамипрепоръчатенякакъвхостинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:59.