IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th January 2009, 20:11
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране Модерни сенки за очи

Хайде сега да обединим сили и да намерим от къде и точно какви сенки да си вземем/взема. Значи моите предпочитания са като актуалните сенки този сезон- светло розово, бежово, прасковено, коралово. Може да има блясък или да няма. Обикалям магазините, но нещо няма палитра, която да ми грабне окото и ето да ви питам вас, като по-компетентни. Конкретно въпросът ми е- виждали ли сте подобно нещо някъде? Къде и колко струва? На коя фирма и така за всичко полезно ще съм много блягодарна, ако пишете.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th January 2009, 22:54
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Палитра не съм ползвала от ученичка. Не ми харесва, че като изчерпам 1-2 цвята и трябва да пазя палитрата заради останалите, а най-използваните вече ги нямам и нито да си купиш нова, нито да пазиш старата.
Сенки изпозлвам на Севънтийн, много ми харесват.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st January 2009, 10:43
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

покрай Коледа и Нова година имаше много добри промоционални пакети в Бюти зоните по моловете (София). аз си самоподарих един такъв с червена чанта, козметичен несесер със сенки (5 цвята), гланц за устни, спирала и коректор за мигли 2 в 1 и червило на Estee Lauder. Много съм доволна от сенките - не се събират, нежни са, съвсем леко бляскави (не ги обичам много лъщящите за ежедневието).
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd January 2009, 15:48
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Много сте прави за палитрите. Аз също не исках примерно 20 цвята, а 2-3 или нещо такова. Ще се активизирам да обиколя и най-вече в Бонжур ще ида и дано намеря, каквото търся. Благодаря ви много!
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd January 2009, 16:32
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

На партера в ЦУМ има голямо разнообразие на козметични марки за декоративна козметика, респ. сенки. Провери и там. Избирай през деня обаче, на тъмно ще ти е трудно да добиеш реална представа за цвета и блясъка.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd January 2009, 16:49
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

оф, ей това ми е най-големия кахър в тия магазини - катпо тръгна да избирам сенки и фдт на изкуствена светлина. колкото и да мажа от тестеритре на дневна светлина не изглеждат по същия начин. особено за фдт ми е много трудно, ако няма тестер, който да пробвам в домашни условия
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd January 2009, 16:57
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мда, така е. Ако няма хубава светлина в магазина, на дланта си мацвам и малко от стария фдт, за да видя новият спрямо него как изглежда .
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd January 2009, 17:08
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

А знаете ли кое е най-забавното?
Продавачката ти вика: "Ето го твоя цвят. Идеален е", а на теб ти седи ужасно.
Затова питах евентуално за доволни от конкретна марка, въпреки че понякога си ги нацелвам случайно най-успешните покупки.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd January 2009, 17:17
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

хахаха а даа, тва ми е любимо
абе има и някои компетентни, които наистина се стремят да намерят и да ти предложат това, което търсиш.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd January 2009, 17:28
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цветовете си ги избираш по такъв начин, че да можеш да ги съчетаваш с дрехите, които носиш. Разбира се, трябва да имаш няколко "неутрални" цвята - бледо розово, сиво, бежово и т.н. за база.
Сама си преценяваш дали искаш да са матови, или седефени (и доколко). Това няма как да го препоръчаме .
Арт Деко са много хубави сенки, на Пупа също ми харесват. Имам на Есте Лаудер, а и на Руби роуз също , хич не са лоши последните между другото . Можеш да си позволиш палитри безчет , но пак трябва да внимаваш, защото някои сенки са им сухи, други са с фини, но все пак забелязващи се и леко циганеещи брокатчета, но има и чудесни такива...(те имали и сайт?!? , снимката е лоша, но точно тези са хубави - 9 цвята сенки, а отдолу има 2 цвята руж и 1 пудра + четка и апликатор )
На Лореал не ми харесват толкова.
Една е съща марка има различни по консистенция сенки, трябва да ги пробваш лично, за да видиш какво ще ти допадне. А цената може да те ориентира за качеството...., в общи линии .
Хубаво е да си купиш и четка, защото с нея нанасянето е много по-прецизно и лесно.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Модернисенкизаочи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.