IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th September 2008, 13:42
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране Плодова диета след ДЮКАН?

Здравейте Искам да разбера има ли някоя мацка- "бивша Дюканка"- която е започнала друга диета ,след Дюкан? Например да набляга на плодовете и чая Аз бях на Дюкан- но нещо най-вероятно не се справих както трябва- и от днес хапвам ябълки и се чудя дали ще е успешна тази "ротация" Плййз някой да посъветва...
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th September 2008, 13:44
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Според мен подлагаш организма си на голям стрес... Не е нормално такъв рязък преход - карала си досега само на П и З и сега изведнъж - само В.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th September 2008, 14:31
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Съгласна.....да минеш само на въглехидрати хич не е добра идея.
Можеш да се запознаеш с принципите на НВД (ниско-въглехидратна диета) или със Зоната на Сиърс... Това са според мен ефективните и здраволожни режими за отслабване.
Успех !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th September 2008, 14:46
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Izabo ти е казала здравословните режими, ние с нея в момента може и да не ги спазваме, но това е от екстравагантност
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th September 2008, 15:36
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Набийте ме с камъни, но според мен след този кошмар Дюкан тялото и е толкова задръстено, че няколко разтоварващи вегански дни ще и се отразят отлично
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th September 2008, 16:18
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Е чак пък с камъни... ...

Идеята ..по принцип.... е чудесна...И на мен след Дюкан ми се рупаше трева и плодове като никой друг път.... . ..Само че след дълго ограничаване на въглехидртите, разумно би било те плавно да се увеличават... , а не от едната крайност да се метнеш в другата....

А иначе няма нищо лошо в някой и друг тревист ден... (подчертавам "ден", а не седмици или месеци!!! - уточнението е за бившата Дюканка )
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th September 2008, 17:27
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Izabo-явно наистина ме разбираш за какво говоря- тези 2 ябълки -които хапнах следобяд,ми се видяха като най-вкусната храна на света И аз все пак не се справих много много с Дюки и не съм била 100% и само на протеини.. Смятам да хапвам любилите ми ябъли- МАКС 2 на ден, грейпфрути. Но НЕ САМО ТЯХ! Ще си ям кисело млекце 0.1%-Изварката. + триците. Както и 2 пъту седмично Рибка или пиле... Но все пак няма да съм гузна за плодовете-отсега нататък...
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th September 2008, 22:41
carry_ carry_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
ези 2 ябълки -които хапнах следобяд,ми се видяха като най-вкусната храна на света Laughing И аз все пак не се справих много много с Дюки oops и не съм била 100% и само на протеини.. Смятам да хапвам любилите ми ябъли- МАКС 2 на ден, грейпфрути. Но НЕ САМО ТЯХ! Ще си ям кисело млекце 0.1%-Изварката. + триците. Както и 2 пъту седмично Рибка или пиле... Но все пак няма да съм гузна за плодовете-отсега нататък... Very Happy
Милата...как си издържала се чудя..Защо си го причиняваш това,хапвай си плодеовете на воля,яж си ги следобед,сутрин..зеленчуци е-вечер ..
А за рибата специално-можеш да си я ядеш всеки ден.Стига да не е мазна много ..идеална е за диета.А пилешкото бяло месо-1,2 пъти седмично...
Като обичаш плодове-просто ги яж,в разумни количества и в подходящо време и всичко ще е наред,сигурна съм,че ще постигнеш добри резултати без някакви мъчения и Дюкан
повече движение и вода и всичко ще е ок)
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th September 2008, 09:15
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Много добре те разбирам, да ..., но ти питаш дали може да НАБЛЯГАШ на плодовете и чая.....и отговорът е, по-добре НЕ НАБЛЯГАЙ на тях... И не само, защото досега си била на Дюкан. Като цяло не е препоръчително да наблягаш на въглехидратите, когато искаш да отслабнеш (здравословно).... (Въпреки че съотношението на в:п:м в Зоната е 40:30:30.....).Разбира се, че няма да изключваш плодовете от храненето си, но нека не бъдат в прекалени количества, да са по-килелки и консумирани макс. до ранния следобед, ако не можеш до обед. Ябълки, грейпфрут, мандарини, портокали, дребни червени (без костилки), ананас съм чела, че е хубаво за отслабване.... Гледаш въглехидратите и гликемичния индекс и преценяваш.... А... и другото, за което се сещам... Яж ги 30 мин поне преди друго хранене, че в стомаха се повкисват в противен случай ...

Съвети много мога да давам..., де да можех и да ги спазвам.....
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th September 2008, 14:14
tarantulka85 tarantulka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Варна
Мнения: 37
По подразбиране

Мерси мн за съветчетата И аз съм отдавна в "света на вечните диети"-но наистина плодове съм яла много и по всяко време, а вече знам че вечер е време за салатки
А има ли сайт-където мога да прочета подробно за ЗОНАТА? Или направо книгата да взема...
А какво ще кажете за Саут Бййч диетата?
__________________
" Keep On Smilin` ...! "
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПлодовадиетаследДЮКАН
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.