IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 1st March 2011, 22:18
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci
Ето и моето разказче:
На първи Март по щастлива не съм била.
Честито мила, със здраве да си ги носиш и ползваш, направо е невероятно това което е направила доцентката, въпреки че не съм гледала снимки, това че ти си щастлива и личи от поста ти е достатъчно.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #432  
Стар 1st March 2011, 23:21
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Пимче,браво,мила!!!!!Направо настръхнах като те четох!Браво и на доц.Тепавичарова за добре свършената работа!
Ти колко време си била с хидрогел?Кога си го сложи,при кой?Дай малко повече инфо (извинявай ако вече си го разказвала).
Дано новите гърди не ти създават никакви проблеми.
И чакаме снимки на новите придобивки,да знаеш
Отговори с цитат
  #433  
Стар 1st March 2011, 23:21
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Пимче,браво,мила!!!!!Направо настръхнах като те четох!Браво и на доц.Тепавичарова за добре свършената работа!
Ти колко време си била с хидрогел?Кога си го сложи,при кой?Дай малко повече инфо (извинявай ако вече си го разказвала).
Дано новите гърди не ти създават никакви проблеми.
И чакаме снимки на новите придобивки,да знаеш
Отговори с цитат
  #434  
Стар 2nd March 2011, 00:32
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Пимчи ,стана ми интересно защо ,ако е на една оперция-кръгли,ако се изчака за втора мое анатомични?!?
Дали ще може някой да ми обясни по-подробно!
Ох ,да пропуснала съм да напиша ,че са ми надмускулно,затова.На нея не и се искаше много,не е привърженик май на надмускулно поставяне но неможех да си причиня повече от половин година да съм без гърди.Затова си избрах втория начин 450сс ,надмускулно,кръгли Ментор.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 2nd March 2011, 00:32
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Пимчи ,стана ми интересно защо ,ако е на една оперция-кръгли,ако се изчака за втора мое анатомични?!?
Дали ще може някой да ми обясни по-подробно!
Ох ,да пропуснала съм да напиша ,че са ми надмускулно,затова.На нея не и се искаше много,не е привърженик май на надмускулно поставяне но неможех да си причиня повече от половин година да съм без гърди.Затова си избрах втория начин 450сс ,надмускулно,кръгли Ментор.
Отговори с цитат
  #436  
Стар 2nd March 2011, 00:43
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Анатомичните каза ,че е не недопустимо да ги постави веднага след изваждането на гела тъй като кожата ми ще е много тънка,и поради голямия разрез има опасност да натежат (450 сс )и да го отворят.Затова изхода е кръгли,да не е съсредоточена тежеста само в долната част на гърдата поне през първите месеци,докато ми се въстанови поне някаква част от нея,която не е била поразена от гела.
Ох дано се справих с обяснението...
Отговори с цитат
  #437  
Стар 2nd March 2011, 00:43
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Анатомичните каза ,че е не недопустимо да ги постави веднага след изваждането на гела тъй като кожата ми ще е много тънка,и поради голямия разрез има опасност да натежат (450 сс )и да го отворят.Затова изхода е кръгли,да не е съсредоточена тежеста само в долната част на гърдата поне през първите месеци,докато ми се въстанови поне някаква част от нея,която не е била поразена от гела.
Ох дано се справих с обяснението...
Отговори с цитат
  #438  
Стар 2nd March 2011, 00:55
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Гелът си го бях инжектирала преди 15 г при Сердев,и дори докато четях във форума за манипулациите със инжектиране на различни олиа и силикони направо настъхнах. Резултатът беше грозно увисване на цицките ми,милиони буци,едно голямо топче колкото половин яйце,което ми показаха след операцията в бурканче.
Мацки не го правете !!!!!! Помислете за последствията...

Още веднъж голями благодарности за всички...
Отговори с цитат
  #439  
Стар 2nd March 2011, 00:55
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Гелът си го бях инжектирала преди 15 г при Сердев,и дори докато четях във форума за манипулациите със инжектиране на различни олиа и силикони направо настъхнах. Резултатът беше грозно увисване на цицките ми,милиони буци,едно голямо топче колкото половин яйце,което ми показаха след операцията в бурканче.
Мацки не го правете !!!!!! Помислете за последствията...

Още веднъж голями благодарности за всички...
Отговори с цитат
  #440  
Стар 2nd March 2011, 09:08
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Пим...радвам се, че така добре са се развили нещата за теб При всички случай гърдите ти са доста травмирани в момента и не подценявай изобщо съветите на доцентката - ще имаш време после за всичко, повярвай ми...А за шопинга съм насреща - с удоволствие ще ти асистирам някой път, ако не ме изпревари Миската
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:16.