IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 18th March 2011, 16:56
Аватара на Ну заяц погоди
Ну заяц погоди Ну заяц погоди не е на линия
Member
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 60
По подразбиране

Божке.........божке, слез и си вземи вересиите ..........
Аман от завистливи , дребни , комплексирани женици.
Нали знаете коя жена поставя такива квалификации ? Тамън комплексираната женица. Никога жена която е в мир със себе си , няма да пльосне такова неща. Такива жени виждат само красивото и то не ги дразни. А отчаяните душици , комплексирани я от съпруг , я от болната си психика всичко им се вижда -бляк........
__________________
К'во ти пука какво говорят зад гърба ти? Нали вървиш пред тях, нека гледат гъза ти!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 18th March 2011, 17:03
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimika
Цитирай:
Първоначално написано от milena79
но предполагам че не всички резултати при Георгиев са като този при gwendoline,със сигурност има и жени,които са наистина красиви след интервенции при него,....ПРЕДПОЛГАМ
казваш, че Гуен е грозна
Аз съм голяма фенка на Гуен и много я харесвам. Аз също съм кандидат за мамопластика, но този форум е толкова обширен и е засегнал всички възможни теми по въпроса. лично аз си направих труда да го прочета от до и го правя постоянно все още и вече съм сдобила представа какво искам и към кой хирург да се насоча. Мисля, че тази тема наистина цели да обиди някого и от цитата дето съм отбелязала по-нагоре е ясно че този някой е Гуен. Грозно е това изказване, дори и да не ти хареше резултата на някой от форума не откривай специална тема, където толкова грозно да го изкоментираш. запази си отрицателните мнения за себе си, защото не е нужно с мнението си да обиждаш някого, който не го заслужава. Всеки е направил корекцията по себе си ЗА СЕБЕ СИ. Всеки има собствен и различен вкус и това, че нечий вкус не съвпада с друг не прави този друг човек грозен.
Тази тема според мен е напълно излишна и злонамерена.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 18th March 2011, 17:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
.А относно вида ми - не се притеснявам, че ня някого не съм харесала или съм го "изплашила" - в това отношение живея в мир със себе си от известно време, така че ... няма да се самоубивам сеа...
Това е точния отговор,Гуен Хич да не ти пука кой какво е казал,злобни хора има и винаги ще има.

На мен наскоро една бивша съученичка ми каза че съм била мнооого кльощава и взирайки се най-настоятелно в лицето ми обяви че съм си правила лифтинг Не че главата й разбира от пластични процедури,ама нейсе.Почудих се какво да й отговоря,махнах с ръка и отминах.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 18th March 2011, 17:45
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Колко типично като на някой не му харесва нещо,същият го обявяват за злобен
Милена,свиквай-тук е така
И Блонди-кви 5 години бе човек.5 години ли търпиш циците,ако не ти харесват и/или те болят,и/или са криви и тн.и тн.????????
никъде не съм писала,че ще търпя нещо ,ако не ми харесва ,не ми е удобно,боли ме............5 години.Писала съм ,че ако поне 5 години са минали и за това време не съм имала проблем с тях
Отговори с цитат
  #75  
Стар 18th March 2011, 18:00
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Аз лично доктор не мога а ти препоръчам,защото евентуално дали съм доволна или не от своя ще мога да кажа със сигурност след поне 5 годинии безпроблемно и безаварйино ползване на гърдите.никога не бързам със суперлативите за каквото и да било
Ниикъде не пише,че ще търпя нещо ,което ми създава дикомфорт даже и минута
Отговори с цитат
  #76  
Стар 18th March 2011, 18:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Аз лично доктор не мога а ти препоръчам,защото евентуално дали съм доволна или не от своя ще мога да кажа със сигурност след поне 5 годинии безпроблемно и безаварйино ползване на гърдите.никога не бързам със суперлативите за каквото и да било
Ниикъде не пише,че ще търпя нещо ,което ми създава дикомфорт даже и минута
Изобщо не съм и твърдяла,че ще търпиш.Какво те наведе на тази мисъл?просто попитах.Как може чак след 5 години да кажеш,че си доволна-тва ми е много любопитно.Защо чак след 5 години можеш да кажеш,че си доволна или не?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #77  
Стар 18th March 2011, 18:41
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Ми така си мисля,де да знам.Това е един дбър период и си мисля ,че ако евентуално всичко е ок,през това време ще мога да кажа ,че доктора си е свършил работата добре Още съм на 3ти месец и ми се струва,че е рано да го хваля Но пък от друга страна,ако си е свършил зле работата според мен ще си проличи ,ако не веднага то достатъчно скоро след операцията
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th March 2011, 18:46
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Ми така си мисля,де да знам.Това е един дбър период и си мисля ,че ако евентуално всичко е ок,през това време ще мога да кажа ,че доктора си е свършил работата добре Още съм на 3ти месец и ми се струва,че е рано да го хваля Но пък от друга страна,ако си е свършил зле работата според мен ще си проличи ,ако не веднага то достатъчно скоро след операцията
Блонди ,мисля че знаеш че има и неща ,които в последствие се появяват и доктора не е виновен за това.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 18th March 2011, 19:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Мацки, за мен повече от ясно е с каква цел се регистрира Милена тук, знам и кой потребител е това и ЗАЩО толкова се вълнува от "лошия" резултат, който представлявам Не ме вълнуват особено такива постове, освен че целят излишно интриги и напрежение, нито имам намерение да пиша нещо по този въпрос, нито да подклаждам патоса, като го коментирам. Затова предлагам да не се обръща внимание на подобни провокации, просто игнор и това е... Проблем със себе си нямам, а който има такъв с мен - да се оправя...кво да кажа друго. Нека си бъдем полезни кой както може, пък майната на останалата интрига...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 18th March 2011, 19:38
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Мацки, за мен повече от ясно е с каква цел се регистрира Милена тук, знам и кой потребител е това и ЗАЩО толкова се вълнува от "лошия" резултат, който представлявам Не ме вълнуват особено такива постове, освен че целят излишно интриги и напрежение, нито имам намерение да пиша нещо по този въпрос, нито да подклаждам патоса, като го коментирам. Затова предлагам да не се обръща внимание на подобни провокации, просто игнор и това е... Проблем със себе си нямам, а който има такъв с мен - да се оправя...кво да кажа друго. Нека си бъдем полезни кой както може, пък майната на останалата интрига...
браво Гуен!
Страхотна си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:30.