IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th May 2010, 12:09
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Отслабване и ускоряване на метаболизма. Все още не съм на ниво за поддържане на форма, така че за момента се интересувам само и единствено от отслабване и стягане.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th May 2010, 12:49
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

едва ли ще издържиш на спринт 40-50 минути! тичай умерено, като отвреме навреме забързаш малко, ако се задъхаш намали темпото до бързо ходене и така.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th May 2010, 12:51
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

а за метаболизма- люти чушки! анджелина джоли си прави един коктейл за по-бърз метаболизъм- 1.5 л вода+ сока на няколко лимона + лют пипер
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th May 2010, 13:06
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Люти чушки ям, когато съм на протеини със зеленчуци. Иначе хапвам горчица по малко.

И за тичането... да... и аз така и казах, че най-добре е да се редува бързо с по-бавно, а не като луд да търчиш през парка. Така наречените интервални (редуване на бързо и бавно темпо) упражнения (тичане, колело и т.н.) са най-добрите или поне така съм чела.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th May 2010, 13:20
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Ми не е задължително да са интервални... Може и да бягаш на пресечени терени, може и да направиш тичането в 2 различни тренировки, като едната е продължително бягане и бавно темпо, другата е по-бързо бягане (то разбира се, че няма да е толкова продължително)... Лично аз си деля тренировките по този начин - всеки ден от 45 до 90 мин. продължително и бавно бягане. А 2-3 пъти седмично пресечени терени и на пистата - спринтове, бегови упражнения и т.н. Идеята е да се тренират различните мускулни влакна - бели, червени, хибридни. Такъв е и до известна степен ефект от интервалното бягане, с някои не малки разлики
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th May 2010, 13:32
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Бърз метаболизъм - това е комплексно и индивидуално. Анджелина Джоли може да яде люти чушки, Брат Пит да яде брадати питки... На теб може да не ти е помага това. Ще си го откриеш за себе си кое как ти действа...

И все пак - повече сурова храна и течности
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th May 2010, 06:55
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gucci
а за метаболизма- люти чушки! анджелина джоли си прави един коктейл за по-бърз метаболизъм- 1.5 л вода+ сока на няколко лимона + лют пипер
Не знаех,че лютите чушки ускоряват метаболизма,но със сигурност съм чела,че са много полезни,защото съдържат мнгоо витамин Це и било хубаво да се ядат при диета,защото ако са доста лютички те карат яко да се потиш и съответно да гориш повече енергия :P Добре,че ядене без многооо черен пипер не ям или в добавка си хрупкам 2-3 люти чушлета-много обичааам
Отговори с цитат
  #18  
Стар 5th May 2010, 07:54
mig1 mig1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 4
По подразбиране

ходене му е майката хем приятно, хем полезно;
пак за колелото е супер-аз го обожажам , а колкото до тичането сама намери най доброто темпо за теб
а тия диети хич не ги обичам и никога не сам пазила диета
-хапвам всичко , но не харесвам тежките и мазни храни
успех
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th May 2010, 09:22
Аватара на Gucci
Gucci Gucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 74
По подразбиране

Ice Cream, имам една книга за природолечението, там пише, че лютото ускорява скоростта на изгаряне на енергия на клетките. И на други места съм го чела. Аз също много обичам люто и постоянно го ям- докато не ми почервенеят ушите и не се изпотя от зор
Същата работа върши и глухарчето- много е полезен чай от глухарче- 50 гр. пресни листа се запарват в 60 мл. вода и тази отвара се изпива сутринта. Глухарчето подпомага функциите на черния дроб и помага за изгарянето на мазнините. Четох, че манекенките в Ню Йорк всеки ден пият чаша чай от глухарче и сока на 1 грейфрут. Казват, че по този начин дори и да ядеш пасти всеки ден, няма да напълнееш. И аз се зарибих
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2011, 13:15
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Незнам каква диета спазваш, но моят съвет е да се храниш по 5–6 пъти на малки порции, равномерно разпределени през целия ден.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колелотичанеупражнениявкъщифитнес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.