IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 7th December 2005, 14:42
Апостол Апостолов Апостол Апостолов не е на линия
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 32
По подразбиране От 120 на 85 сантиметра!

Здравейте!

Нека и аз да споделя моя дългогодишен опит...
След промените се занемарих и "талията" ми отскочи на 120 см.!
Взех се в ръце и направих следното:

1. Отрязах въглехидратите, но не изцяло. Оставих само тези, които идваха от плодовете и малкото пълнозърнест хляб.
2. Сутрин пиех едно черно кафе на гладно и след това разгрявах 20 мин.- за да нахлуе кофеинът в кръвта ми. 6 пъти седмично!
3. След разгрявката скачах на въже 12 мин.
4. Почивах малко и слизах за уокинг.
5. Правех уокинг, но в режим HIIT, т. е. High Intensity Interval Training (Тази шмекерия май не е известна тук, но ще ми отнеме много време да ви я разясня, затова ме потърсете у дома и ще ви кажа всичко по телефона)
6. Преси правех само в понеделник и четвъртък- гигантска серия, която намерих в Iron Man

Така на 55 години свалих за една година 35 см. от талията си. Става, става, но е нужно ПОСТОЯНСТВО.
Опитайте, сигурен съм че моята стратегия ще ви помогне.

Апостол Апостолов
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th January 2006, 10:44
Miguel Miguel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: София
Мнения: 55
По подразбиране Re: От 120 на 85 сантиметра!

Цитирай:
Първоначално написано от Апостол Апостолов
5. Правех уокинг, но в режим HIIT, т. е. High Intensity Interval Training (Тази шмекерия май не е известна тук, но ще ми отнеме много време да ви я разясня, затова ме потърсете у дома и ще ви кажа всичко по телефона)
започваме да правим интервални спринтове, редуваме много високо темпо с много ниско. Инак казано - висока интензивност с ниска интензивност. Спринт с ходене.


Искрено ваш,
Др. Рамиерез
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th January 2006, 18:43
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

koala, опитай тук и тук с въпросите си.

но бих те посъветвал да избягваш коментари от типа на "всичко е пълно с хормони и какви ли не глупости,които целят да те разболеят и напълнеят," защото всеки интелигентен човек тук знае по-добре. проблемът тук е главно хранителните навици. масово се купуват евтини храни от магазините (които са по-нездравословни разбира се), и особено ако ядеш често навън, поглъщаш двойни и тройни порции. а ако ядеш навън и се опитваш да минеш тънко, още по-лошо, защото веригите за бързо хранене са на всеки ъгъл и са безумно евтини.

но, истината е че ако искаш да се храниш добре (здравословно), имаш избор. не говоря дори за специализираните магазини като Whole Foods & Fresh Market. дори и в Giant, Safeway, Bi-Lo или какъвто и друг супермаркет да имаш в квартала, има храни които лесно ще разпознаеш като здравословни, но и ще трябва да се бръкнеш по-дълбоко. от друга страна, залите за фитнес са навсякъде. аз лично имам 5 в квартала и не ми трябва кола за да стигна до тях.

а че българската храна е по-здравсоловна изобщо не съм съгласен... масово се яде свинско във всичките му форми, слънчогледовото олио се лее на поразия, масово се яде хляб, и се пие висококалоричен алкохол. аз си бях в БГ за две седмици миналото лято и след 2 дена опити да намеря здравословни храни се предадох.

направи ми сислно впечатление колко добре поддържани са жените, и колко НЕ поддържани са мъжете, особено ако са минали 25 г. надявам се нещата да се променят.

koala, не забравяй и че промени в теглото са често свързани и с промени във възрастта.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 6th March 2006, 17:37
furor_f furor_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: in fairtales
Мнения: 7
По подразбиране :(

Аз 12 години и половино тренирах спортни танци!За съжаление обаче корема все още е мястото с най- слабо развити мусули, а е срамота- толкова години труд!
__________________
БЪДЕЩЕТО ПРИНАДЛЕЖИ НА ТЕЗИ, КОИТО ВЯРВАТ В КРАСОТАТА НА МЕЧТИТЕ СИ
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th April 2006, 18:02
Tiara Tiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гост
Нова,и аз съм като тебе.Вманиячих се на тема корем-дъска,спортувам всеки ден след работа,което ми идва в повече и се превърнах в елка за калории.Отслабнах-не много красиво,загубих дупе,хубав бюст,ханш;от недостатъчното храна,която приемам,започна да ми се вие свят,а коремчето си седи.Само дето от по-сочно се превърна в тип"увиснала торбичка".Особено след като все пак сложиш в тази торбичка малко храна...Нямам идея какво да правя,затова започнах да слагам малко по-дълги блузки,коланчета и т.н.,поне така изобщо не си личи.
Напоследък и аз много се запалих и искам да стегна корема си!Нямам кой знае какво да свалям но пък мускулите ми са си пълен ужас.Възможно ли е от коремни преси,там въпросните суперсерии,и тичане да се получи нещо подобно?Моля ви кажете,защото имам спешна нужда от съвет.Иначе "диети" не правя-смятам че нямам нужда,но за сметка на това се опитвам да се храня здравословно/опитвам се е силна дума/...
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd June 2006, 16:45
nelka nelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте на всички! Аз също съм много запалена на тема корем и хубави плочки,затова усилено работя по въпроса. Мога да ви дам един съвет за плосък корем Опитайте всяка сутрин на гладно(много е важно това) след сутрешното горчиво кафе да правите много коремни преси,примерно 3-4 серии по 50-100 различни упражнения, и съм сигурна че след 2 седмици ще има някакъв резултат поне аз вече започнах,но трябва да съм упорита за да изглежда пресата ми перфектна успех!!!!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 20th July 2006, 15:28
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nelka
Опитайте всяка сутрин на гладно(много е важно това) след сутрешното горчиво кафе да правите много коремни преси,примерно 3-4 серии по 50-100 различни упражнения, и съм сигурна че след 2 седмици ще има някакъв резултат поне аз вече започнах,но трябва да съм упорита за да изглежда пресата ми перфектна успех!!!!!!
След коремни преси започва да ме боли гръб,и то доста Лошо,защото те са най-ефикасният начин за стягане на корем,доколкото знам.Ти нямаш ли такъв проблем?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th July 2006, 15:41
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

men me боли кръста, ужасно е , а си мисля че правя пресите правилно
Отговори с цитат
  #39  
Стар 23rd July 2006, 19:57
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Natasha
Цитирай:
Първоначално написано от nelka
Опитайте всяка сутрин на гладно(много е важно това) след сутрешното горчиво кафе да правите много коремни преси,примерно 3-4 серии по 50-100 различни упражнения, и съм сигурна че след 2 седмици ще има някакъв резултат поне аз вече започнах,но трябва да съм упорита за да изглежда пресата ми перфектна успех!!!!!!
След коремни преси започва да ме боли гръб,и то доста Лошо,защото те са най-ефикасният начин за стягане на корем,доколкото знам.Ти нямаш ли такъв проблем?
Правете ги с изгърбен кръст и няма да ви боли корема.
Иначе не са най-ефективното за корем, но стават за начинаещи. По-добре са от нищо.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 24th July 2006, 10:29
frutty frutty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: София
Мнения: 52
По подразбиране

а кое е най-ефективното?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подробнозакоремнатамускулатура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:41.