IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th November 2010, 21:09
justoneman justoneman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране Стромбафорт (60 табл по 10 мг) на Балкан фарма

Здравейте,
Продавам оригинална Стромба, но преди това бих искал да Ви представя кратко описание на продукта.

Субстанцията, която се използва за Стромбафорта е Станозопол. Това е доста популярен стероид. Неговата популярност в бодибилдинга не е толкова голяма, както в леката атлетика, където препаратът заемаше водещи позиции. Едва ли някой ще забрави трагедията със съвременния спринтьор БЕН ДЖОНСЪН, на когото му отнеха световния рекорд в спринта на 100 метра, именно заради положителни проби на Станозопол.

По-подробна информация за Стромбата можете да намерете навсякъде из нета. Но се пазете от фалшификати!

Цената на Стромбата е 24 лева, както пише в обявата 60 табл по 10 мг.

Оставям за контакти своя скайп: anabolukraina .
Също така търся дистрибутори за провинцията.
Пращам по Еконт всяка сряда и петък, като давам предварително и безплатна мостра.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd December 2010, 22:50
justoneman justoneman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Никой ли не се интересува от качествени стероиди на ниски цени? Цената ми е такава, защото зареждам директно от фабриката. Продават се страшно много фалшификати и с изтичащи срок на годност. Не се подлъгвайте да си купувате некачествени стероиди!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th September 2012, 11:43
victory29 victory29 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

покажи снимки
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th August 2015, 11:33
evilpro evilpro не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 4
По подразбиране

Аз си бях купил от един магазин за анаболи такава стромба цена та и беше по висока от твоята но хората ми показаха от,къде да си проверя дали ми е автентичен продукта на блистера имаше един код,който трябва да се въведе в оригиналният сайт на балкан фарма за да провериш дали ти е автентичен продукта.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СтромбафорттаблпомгнаБалканфарма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:28.