IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #951  
Стар 7th January 2015, 12:21
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor123 Виж мнението
mira_mira,нямах нищо след две раждания имах малки увиснали кожички за съжаление нямам снимки от тогава , и titi няма проблем да се " насладиш " на гледката дай ми ел поща
И на мен. plasticlady@abv.bg
Отговори с цитат
  #952  
Стар 8th January 2015, 10:39
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Ще ти бъдa блaгодaрнa mira_mira_mira@mail.bg. И aко някой друг оперирaл се пто Живко Кънев aко имa желaние дa прaти ! Блaгодaря предвaротелно! Момичетa хвaщa ме стрaх вече!
Отговори с цитат
  #953  
Стар 8th January 2015, 10:43
elinor123 elinor123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Извинявай titi не исках за се почувстваш ти зле,просто толкова ме е яд на мен,на тях,на доктора...
Отговори с цитат
  #954  
Стар 8th January 2015, 10:46
mira_mira mira_mira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 9
По подразбиране

Знеш ли elinor 123 приемaм го кaто знaк от съдбaтa твоето междувременно включвaне. Точно се чух по телефонa с докторa и бях решенa дa отидa нa консултaция и прочетох твоятa история сегa зaбaвям нещaтa . Не знaм кaкво дa прaвя!
Отговори с цитат
  #955  
Стар 8th January 2015, 11:15
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elinor123 Виж мнението
Извинявай titi не исках за се почувстваш ти зле,просто толкова ме е яд на мен,на тях,на доктора...
аз съм ти писала нещо на пощата
Отговори с цитат
  #956  
Стар 8th January 2015, 15:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mira_mira Виж мнението
Знеш ли elinor 123 приемaм го кaто знaк от съдбaтa твоето междувременно включвaне. Точно се чух по телефонa с докторa и бях решенa дa отидa нa консултaция и прочетох твоятa история сегa зaбaвям нещaтa . Не знaм кaкво дa прaвя!
Наистина го приеми като знак. И аз точно като теб се засилих към този доктор и точно навреме се включи друга пострадала девойка от него, след това на лични ми писаха още две момичета пострадали при него. Смених го и съм много доволна.
Отговори с цитат
  #957  
Стар 8th January 2015, 20:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми като са го оставили тоя форум на произвола на съдбата и на хората от сайта им е през дедовия или шундрелата за форума, то няма и кой да каже на ново регистрираните, че ако не могат да изпращат и получават ЛС, трябва да влезнат горе в дясно във - Бързи връзки > редактирай опциите > и да сложат отметка на "Позволи лични съобщения" !

Няма нужда да ми благодарите, достатъчно е, че ви гледам циците, да сте живи и здрави и все така да си показвате цуцураните Разбира се и някоя опоскана шундрелка в комплект с горното си е бонус. От как PlasticLady ни показа фотоколецията си тоя форум вече не е същият като преди
Отговори с цитат
  #958  
Стар 8th January 2015, 21:21
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Баси и маняка дето си, честно
Отговори с цитат
  #959  
Стар 9th January 2015, 00:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тва не е вярно, аз не съм такъв ! Аз даже като видя гола снимка тук и си слагам ръце на очите, защото не е прилично да гледаш чуждите жени голи, да да така правя, аз изпитвам такова неудобство. Ей така си слагам ръцете и нищо не виждам, така е редно все пак.

Отговори с цитат
  #960  
Стар 5th February 2015, 14:05
elinor123 elinor123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 5
По подразбиране

И пак съм тук за да споделя какво се случи!
Бях на контролен преглед ,доктора като ме видя само попита дали имам възможност да остана за да разшири джоба и още същия ден ме оперира.Останах два дни с дренаж,платих си упойката и изследванията .
Имам две еднакви гърди!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.