IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 26th April 2010, 19:01
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране Акне

Здравейте!На 15 години съм.До сега не съм имал проблем с акнето.Всичко започна преди 3 месеца някъде и направо се чувствам ужасно.Първоначално не знаех какво да правя изпробвах дузина кремове,сапуни,мазила и лосиони от аптеката,но нищо нямаше ефект.Преди 20 дни положението беше станало много сериозно и реших да отида на дерматолог.Предписаха ми антибиотик,витамините Дермабион,Зинерит и Фусидин.Антибиотика го пих 9 дена.От вчера лекарката ми каза да заместя Фусидина с Надикса и да продължавам със Зинерит-а и витамините Дермабион.Много се надявам да има ефект.Тези пъпки наистина влияят на самочувствието ми,а бе пълна гадост.Гледам да се ограничавам от сладки неща,шоколад,кафе,мазни храни и меса,тестени изделия,спортувам редовно,пия над 2 литра вода на ден.Въпросът ми е дали някой е ползвал този крем Надикса и какви отзиви има.Можете да ми дадете и други съвети за този мой проблем.Надявам се до лятото всичко да се оправи(така казва и лекарката ми,но направо не ми се вярва ).
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:48.