IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th June 2010, 10:10
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0...d30004901.html
Извинете (:
Отговори с цитат
  #42  
Стар 12th June 2010, 10:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
http://healthway.wellnet.me/za_produktite.php
Мерси А кои точно ти помогнаха,защото гледам има най-различни видове :

Classic Hit

* Antiox+
* Detox+

* Nutrimax+

* Pax+ Forte
* Sveltform+
* Chromevital+
* Nature Tan
* Mega
* Cheviton
* Be Big
И ти преди беше споменала,че имаш от 6 години болезнено акне,тези билки ли те спасиха ? : )

Да,моето е стафилококова инфекция-кръвният ми резултат беше 2,а трябва да е 0.7 минимума.

ВСичките тези продукти,които ги взимам са за различни неща,но програмата ми я направи жената,която е излекувала безброй хора.

Всички продукти са добри,пречистват кръвта и действат централно на проблема.А да се очисти организма от токсини и заболявания е бавен процес.Всеки си е индивидуален,просто трябва да се консултираш с техен предтставител,да се срещнеш с тях и да решите заедно проблема,който винаги е вътрешен.Човекът е сложно устроен,ако имаш симптоми за едно,то излиза и друго.
Трябва да си доста добре приготвен финансово
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 12th June 2010, 10:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
http://www.framar.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5-%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B3%D0%B5%D0%BB-60-%D0%BC%D0%BB.-pid30004901.html
Извинете (:

какво ще постигнеш с един крем?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th June 2010, 10:38
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Просто казвам какво ми помогна на мен
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th June 2010, 10:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Просто казвам какво ми помогна на мен

КОлко време е минал от резултатът?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th June 2010, 10:47
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Ами вече стана година, откакто нямам проблеми с кожата. А този крем ми го предписа дерматолог
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th June 2010, 10:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lovebird
Ами вече стана година, откакто нямам проблеми с кожата. А този крем ми го предписа дерматолог
Радвам се,значи си го хванала навреме.Но повечето тук се лутаме с години по дерматолози,които знаят само антибиотици и козметика.
А си трябва изледване и чисти продукти.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 14th June 2010, 18:44
POPCORN POPCORN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 9
По подразбиране

така като гледам, доста сте зачекнали тая тема.аз съм на 25 и още имам проблеми с акнето.та хората които са по запознати, дали ще може да ми отговорят на едно нещо.ходих в центъра по зарази иболести.там ми взеха секрет от носа и от пъпка и установиха че имам стафилококи епердемидис.дали може честите инфекции по лицето да се дължат на тези бактерии?дребни пъпчици с гной?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th June 2010, 20:44
dreamercho dreamercho не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте.Направо хора тоя пубертет .... голям ужас Всеки ден се събуждам с по някоя нова пъпка.В момента ползвам Скинорен 20 %,в сравнение с другите мазила до сега това най-много ми помага.Наливам се и с по 2 литра чай от коприва-казват че пречиствало кръвта и се отразява добре на кожата,а и на организма като цяло.От време на време има подобрения,ама сега в тея жеги много се изпотявам,кожата ми постоянно се омазнява.Наистина се надявам с годините тоя ад да приключи,тъй като съм още на 16 и си мисля,че трябва да изчезне акнето с излизането ми от пубертета,но този очакван момент още не е дошъл за съжаление
Отговори с цитат
  #50  
Стар 14th June 2010, 21:21
POPCORN POPCORN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dreamercho
Здравейте.Направо хора тоя пубертет .... голям ужас Всеки ден се събуждам с по някоя нова пъпка.В момента ползвам Скинорен 20 %,в сравнение с другите мазила до сега това най-много ми помага.Наливам се и с по 2 литра чай от коприва-казват че пречиствало кръвта и се отразява добре на кожата,а и на организма като цяло.От време на време има подобрения,ама сега в тея жеги много се изпотявам,кожата ми постоянно се омазнява.Наистина се надявам с годините тоя ад да приключи,тъй като съм още на 16 и си мисля,че трябва да изчезне акнето с излизането ми от пубертета,но този очакван момент още не е дошъл за съжаление
човек ще ти кажа нещо.много зависи какво ядеш.значи сладко, чипсове мипсове, неша където имах захар не бива да ядеш.мазни храни не трявба да ядеш.пии по 2 литра вода минимум.спортувай каквото и да е!Аз от 16 годишен до сега имам пъпки и не съм се оправил.при мене вече май не е акне а хвамщам някакви инфекции.но захарта влияе супер много!пробвай ще видиш има ефект!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:58.