IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 18th March 2011, 10:55
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Не че някой ме пита, но да се включа и аз с резултати. Мисля, че всеки споделен личен опит помага.
Липосукция в края на 2010 г. в университетската болница в Пловдив при д-р Анастасов. Както се вижда от снимките, които ще кача, дебела съм, но не за откслабване я направих, а на премахване на едни гадни натрупвания отстрани на ханша, които съм ги имала при всякакво тегло - абе, нещо като бричове, но по-нагоре.
1 л аспират (т.е. мастна тъкан + разтвор, който се вкарва + кръв и не знам какво още), което изглежда малко на фона на разказаното от другите във форума за литър и половина и нагоре, но да се надяваме, че е достатъчно за нормално по форма дупИ (излишните килограми все още пречат да се провери).
Болки и синини след това имах, но не бих казала, че са някакви стряскащи. Както бяха споменали тук - нещо като силна мускулна треска. Някакви остатъчни усещания има и месец-два и повече след това, но са слаби (лека болка при натиск и пр.). Разбира се, със сигурност зависи от площта и разположението на зоните - моите не са много големи и не са на място, което е свързано с много движения.
BTW, гадна процедура са тези пластики, всички видове. Като се започне от самото отиване за консултация (гадно е да ходиш в болници, дори само за това) и се завърши с повръщането след упойката, но ако са успешни, резултатът си заслужава.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 18th March 2011, 11:07
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Снимки. (Надявам се да не стане като с девойката от Външно, която имаше проблеми в службата заради снимки на дупИто си в интернет; все пак моите не са еротични, а по-скоро обратното, така че... )
Първата снимка е преди операцията, втората е веднага след първото махане на стягащите гащи. Третата и четвъртата са около два месеца и половина-три след това. Парола 1616.

http://mira76.snimka.bg/other/lipo.578507.22763997

Има нещо като известна асиметрия (отдясно е по-изпъкнало), но се вижда, че и преди я е имало. Предполагам, че някой ден може да се поправи с новите рекламирани неоперативни чудеса, но и да не може – от самолет не се вижда.
Процедури след това никакви не правя за момента, освен здраво мазане с антицелулитни кремове (здраво = веднъж на ден) и леко масаж – саморъчен с диск.
Забележка. Откакто разбрах, че антицелулитните кремове не намаляват сантиметри, ги ползвам за борба с друг проблем – кофти грапава кожа в областта на бедрата, мисля, че се нарича гъша кожа. Със сигурност това точно не е целулит (каквото и да представлява целулитът), защото подлежи на изтъркване с пемза, но си трябва упоритост. Понеже от търкането кожата се изсушава, след това мажех с такива кремове, и сега просто си продължих, нищо ново.
Отговори с цитат
  #223  
Стар 18th March 2011, 11:25
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Мира, има голяма разлика, особено добре се вижда на снимката със синия анцуг. Браво! Не знам дали спортуваш, но този резултат трябва да се поддържа, според мен

Колкото до грапавата кожа на бедрата, защо не използваш утайка от кафе? Първо, не струва нищо, второ, за да не ти изсъхва кожата, можеш утайката да я смесваш с чаена лъжица мед и десетина капки от което и да е масло на Икаров, масажираш колкото можеш дълго в банята (2-3-5-10 минути), изплакваш....и кожата ти след това е по-мека и гладка от бебешка и всичко това поне веднъж седмично, за бебешка (не бабешка ) кожа.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 18th March 2011, 11:51
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

аз бих добавила към поста на Емико, че към тази смес може да допълниш и морска едра сол.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 22nd May 2012, 10:24
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте!
ОТ 30 мин. чета тази тема, и да ви призная - нищо не отбрах, ама нищо, което да ми е полезно.
Може ли доволните да кажат КЪДЕ са се оперирали (град и клиника)
при КОЙ ДОКТОР
и КАКВИ ПАРИ им е излязло цялото удоволствие.

Чета, чета и гледам , че все за други неща се разговаряте, а пък аз затова влязох тук - препоръки си търся, че да отида все пак някъде на консултация. Трябва да започна отнякъде
Отговори с цитат
  #226  
Стар 24th May 2014, 15:18
milena123 milena123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 1
По подразбиране а

Здравейте,надявам се че все още има жени,които следят тази тема и биха могли да ми отговорят относно нея. Искам да Ви попитам тъй като изчетох доста неща за липосукцията и съм се спряла на двама хирурзи Д-р Антон Тонев и Д-р Николай Георгиев-дали имате някакви отзиви спрямо тях и евентуално кой е по-добрият специалист ? Вярно че всеки е различно добър в това което прави и има своите плюсове и минуси,но ще ви бъда благодарна ако наклоните везната към някой от двамата
Отговори с цитат
  #227  
Стар 30th July 2014, 14:04
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 2nd August 2014 на 09:44
Отговори с цитат
  #228  
Стар 1st May 2015, 19:10
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Да, заслужава си ако сте до 30 години и е лека кореция тип скулптуриране на отделни части. Над 30 години кожата не се прибира и става гадно все е дно сте с постоянен видим целулит и това е защото просто като се смукнат мастните клетки кожата си остава като джоб. Трябва й лифт за да се събере качествено. Не помагат и най-новите апаратури и спорт и диети и квото ида било. За това липо преди 30 год. за добър ефект.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
  #229  
Стар 20th September 2016, 19:53
Аватара на brunettexmagic
brunettexmagic brunettexmagic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 28
По подразбиране

Вече мога да се похваля с липосукция на корем и паласки. Не е минала още 1 седмица, но контура на тялото ми е много променен и се надявам, че за около 3 месеца ще видя и пълните резултати. Боли си, но не толкова колкото когато си слагах гърдите. Макар, че ми казаха, че нямам нужда най-накрая нямам никакви паласки.
Много съм доволна и смятам да поддържам този резултат, дори когато ми мине започвам и по-усилено тренировки.

Последно редактирано от brunettexmagic : 20th September 2016 на 19:56
Отговори с цитат
  #230  
Стар 20th August 2017, 10:29
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Носенето на стягаш колан след операцията не пречи ли на перисталтиката и ходенето до тоалетна ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозалипосукциятанайвечезаслужавалиси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:55.