IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5811  
Стар 17th June 2010, 09:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Момичета ,напипвам си на едната гърда нещо като топче,намира се от външната страна на дясната гърда близо до ръба на импланта.
Като че ли бях чела някъде някой се оплакваше от такова нещо ,но не съм запомнила от какво беше.Ако може някойда се включи да каже
Аз имах в лявата,и болките бяха като че ли някой те резва с безброй бръснарски ножчета ...махна се от само себе си след половин година.А мамоложката ми каза,че най-вероятно е било засегнати нерв.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5812  
Стар 17th June 2010, 10:37
kaka G kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Varna
Мнения: 120
По подразбиране ...

catwoman, от кой град си? Защо не отидеш на преглед при друг пластичен хирург за твое успокоение? Никога не е излишно още едно мнение, поне според мен.
  #5813  
Стар 17th June 2010, 10:58
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Marisabela благодаря и аз така си мисля,защото тази гърда от самото начало ми е по болезнена .
  #5814  
Стар 17th June 2010, 12:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Marisabela благодаря и аз така си мисля,защото тази гърда от самото начало ми е по болезнена .
На същата гърда джобът е тесен и имплантът е отишъл настрани и провиснал надолу-може да има някаква връзка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5815  
Стар 17th June 2010, 17:48
Аватара на catwoman
catwoman catwoman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 55
По подразбиране

Изследванията излязоха, няма бактерии. Утре ще излезе и другото (май антибиограмата, ама не съм сигурна). Иначе се чувствам добре, а темп около 37-37,2 още имам...
__________________
500 cc
  #5816  
Стар 17th June 2010, 18:33
Аватара на lolabravo
lolabravo lolabravo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Варна
Мнения: 12
По подразбиране

Моми4ета,а колко време след операцията може да се ходи на плаж,ако си само със вътрешни шевове.Щото моя доктор твърди,4е 4увствам ли се добре мога да си излизам нормално,но забравих да го питам колко време да се пазя от слънце и морска вода...
__________________
Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...
  #5817  
Стар 17th June 2010, 20:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Белезите не трябва да се излагат минимум 3 месеца.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5818  
Стар 17th June 2010, 21:08
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

минимум,ама ти много бързо мислиш за плажче,май нямаш търпение
  #5819  
Стар 17th June 2010, 21:41
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ти на плаж може да ходиш, но белезите не трябва да ги излагаш на слънце. Така че ако си с горнище - немаш грижи
  #5820  
Стар 18th June 2010, 10:07
Аватара на lolabravo
lolabravo lolabravo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Варна
Мнения: 12
По подразбиране

А морската вода пре4и ли нещо по принцип-не 4е ще хукна утре де,ама като се знам няма да издържа много Такава съм си нетърпеливаВ4ера бях при доктора и ми изписа лента,която да свали имплантите надолу,4е сега само дето не ми стигат до врата Оба4е откакто я нося лявата гърда отдолу ужасно ме боли-като някаква инквизиция е-слагах,махах,слагах,махах... И сега станах и не искам да я слагам Имам 4увството,4е ме режат отдолу Някоя от вас носила ли е лента моми4ета-така ли трябва да боли?Писах и на доктора,ама кой знае кога ще ми отговори...Не искам да звъня,4е жена му,която му е нещо като секретарка в4ера се държа много грубо-като ще кажеш не съм оставила една бала пари при тях...Не мога да я разбера...
__________________
Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.