IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5821  
Стар 18th June 2010, 18:02
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

какво значи това ще звъниш ако трябва и през нощта,за какво е под името доктор,а на жена му и дай да се разбере ,че сигурно от такива от теб,и зависят парцалките на гърба.
Лентата е доста неприятна за носене но чак болка по скоро е стягане,незнам поне аз го чуствах така ,макар че съм носила само 10- тина дни
  #5822  
Стар 18th June 2010, 19:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Мацки, моля ви дайте мнение по един деликатен въпрос.
Моя приятелка също се оперира - повдигане на бюста и имплантат ( но не при моя доктор). На нея преди не и висеше много ( както при мен). Докторът и е обрал кожа само около ареолата и и е сложил 220кб импланти- супер плоски. Проблемът е че гърдите изглеждат няка си дълги. На какво се дължи това? Има ли шанс да се оправи? Тя твърди ( и аз и вярвам) че преди операцията гърдите и са изглеждали по-добре. Някоя от вас да е запозната с подобен случай? Ето прилагам и снимки
http://img341.imageshack.us/img341/7426/anay.jpg
  #5823  
Стар 18th June 2010, 19:30
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

В този случай според мен е трябвало да се направи и повдигане и намаляване и тогава имплант,а сега все едно нищо не е направил ,на такива големи гърди (собствени) е сложил малки импланти,и още повече ако са и надмускулно.Те ще се попроменят ,но като цяло няма да изглеждат добре
  #5824  
Стар 18th June 2010, 19:33
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

подмускулно каза че са и имплантите. А преди не и бяха малки - бих казала 75Б. Не бяха много увиснали ( тя не е раждала) просто им липсваше обем. Горката - отчаяна е. Не е ли възможо някак си имплантите да се смъкнат надолу и да избутат ареолите нагоре?
  #5825  
Стар 19th June 2010, 07:39
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

А според мен трябва да и направи повдигане и да постави импланти ултра висок профил за да изпъкнат...
  #5826  
Стар 19th June 2010, 09:12
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тя каза че и е направено повдигане - в смисъл че около ареолата е обрана кожа. Но те и преди не и висяха много (в сравнение с мен, тя си имаше направо младежки бюст) Според мен този нисък профил на импланта е виновен. Или пък може би е трябвало да сложи кръгли импланти, за да събере обема в долната част на гърдите.
Познавате ли някой, на който гърдите са стояли така в началото и после са се оправили от самосебе си? Възможно ли е това горе да е просто оток и той да спадне?
  #5827  
Стар 19th June 2010, 12:06
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

възможно е нека минат поне два три месеца и после да му мисли.Но повдигане се прави с метода на котва,т.е и разрез надолу към гънката така че май не и е правено повдигане.Пък и тя защо изобщо се навила на такива процедури обиране намаляване ,повдигане, без да е раждала още.МОЖЕ БИ С ПО ГОЛЯМ ИМПЛАНТ САМО Е МОГЛО ,ЗА ДА СЕ НАПЪЛНИ
  #5828  
Стар 19th June 2010, 16:46
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolabravo
Някоя от вас носила ли е лента моми4ета-така ли трябва да боли?
Даа,така боли,аз я носих 2 месеца.Един месец денонощно,на твория само при спаане.Имах рани от нея,едва дишах,боляха зверски гърдите....беше ужасно
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #5829  
Стар 19th June 2010, 18:10
Аватара на lolabravo
lolabravo lolabravo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Варна
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от lolabravo
Някоя от вас носила ли е лента моми4ета-така ли трябва да боли?
Даа,така боли,аз я носих 2 месеца.Един месец денонощно,на твория само при спаане.Имах рани от нея,едва дишах,боляха зверски гърдите....беше ужасно


Ужас Зна4и не само мен ме боли така-като някаква инквизиция е.Усещам все едно импланта ми се забива отдолу-снощи по едно време направо си помислих,4е се е обърнал-не можех да дишам...Или 4е ще ми скъса шевовете...Явно ще трябва да свиквам А знаете ли каква то4но е разликата между вътрешните и външните шевове-това,което ми обясни доктора е,4е утре трябва да си махна лепенките сама,мога да си се къпя нормално вси4ко и после сами се разграждат....Но по-здрави ли са от другите,след колко време зарастват и има ли шанс да ми се отворят нещо,4е съм си доста активна и щъкам с ръцете... Абе ако някой е бил с такива да сподели малко опит
__________________
Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя...
  #5830  
Стар 20th June 2010, 06:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolabravo
снощи по едно време направо си помислих,4е се е обърнал-не можех да дишам...Или 4е ще ми скъса шевовете...Явно ще трябва да свиквам А знаете ли каква то4но е разликата между вътрешните и външните шевове

нормално е да има такива усещания,моите бяха близко до това,че имплантите ще изкочат като се разпорят шевете.Но това неможе да се случи,защото се шие на нива.Нали трябва да се зашият тъканите.
Притеснявах се да се движа нормално,то и как да се движа нормално като лентата ме сплескваше и не ми даваше да дишам нормално.Като си поемах въздух всичко болеше,ако кихнех или се разкашля....се препарирах от болка Така беше близо 20 дни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.