IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1421  
Стар 10th March 2011, 17:15
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Аз имам друг въпрос: Всички, които сте минали с направление от ЛК, ли имахте затруднено дишане и/или изкривена носна преграда?
Аз лично бях, но мисля че не е задължително.
sis моя съвет е и да си вземеш и мокри кърпички по голяма опаковка.
Аз по време на операцията бях с тениска, сестрата ме предупреди само да си сваля сутиена.
Иначе освен тоалетни принадлежности,вода си бях накупила доста храна направо като за световно(не знам какво съм си мислела) .
Прибори си ти дават със всяко ядене.
Отговори с цитат
  #1422  
Стар 10th March 2011, 17:46
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране -

По мое време не даваха, което много ме учуди, но е хубаво, че са започнали да дават.
Отговори с цитат
  #1423  
Стар 10th March 2011, 18:26
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

аз бях с потник с тънки презрамки,сутиена се маха,преди операцията,а надолу с пижама,прибори дават пластмасови,вземи си вода ,сок,кърпички,дават ти рецепта за антибиотици,около 50 лв беше май,ако бъркам някой да ме поправи
Отговори с цитат
  #1424  
Стар 10th March 2011, 20:41
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

как така ти дават храна без прибори! такова нещо не бях чувала!
Отговори с цитат
  #1425  
Стар 10th March 2011, 20:57
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
По подразбиране :)

Благодаря ви, момичета!!!! Супер, супер полезни сте ми. Моят приятел направи мн смешна физиономия, като му прочетох, че трябва да съм по потник без сутиен (пък ако искам и без потник) - макар че толкова смела не съм, и каза: ква е тая операция бе, нали носа ти щяха да оправят, мн криминално ми се вижда
Записвам си вс, което ми казахте и се надявам да мине ОК. Искам да ви попитам още нещо - тъй като съм доста нова във форума, не съм наясно как са ми минали вашите операции, доволни ли сте? Моят нос е малко нестандартен, по-скоро не е често разпространен - нямам гърбица, не ми криви на никоя страна, а има голямо натрупване на хрущял във върха и е малко по-дълъг, т.е. ще се скъсява и ще се оформя върха, доколкото четох в др теми, Джамбазов не е мн добър във върховете, но аз някак си мн му се доверих,, а пък и нямам претенции или представи за новия нос - искам само да прав, малък, тесничък и прибран
Мн ви благодаря още веднъж, че писахте. Лека вечер и до скоро!
Отговори с цитат
  #1426  
Стар 10th March 2011, 21:27
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране -

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
как така ти дават храна без прибори! такова нещо не бях чувала!

И аз не бях,ама ей на - видях! И то двата пъти, в които съм била там. Тогава си поисках пластмасови, но ми казаха че няма. Няма да забравя единия път вечерята беше фрикасе - дадоха ми в пластмасова кутийка храната и една филийка хляб,завита в салфетка. Познай как го ядох - топейки хляба в кутията. На другия ден майка ми ми донесе прибори.
Отговори с цитат
  #1427  
Стар 10th March 2011, 22:09
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Здравейте!От една година многа старателно следя темата и мисля,че взех решение да се подложа на тази интервенция.Поредната(имам отопластика и лазерна корекция на очите)и последната.Не се страхувам-напротив,вярвам,че резултатът ще бъде добър.Има едно нещо обаче,което малко ме безпокои.Дали Доц.Джамбазов не работи на конвейр?!В никакъв случай не подценявам професионализма му,но във всяка една работа го има този момент...
Отговори с цитат
  #1428  
Стар 10th March 2011, 22:17
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Мацки,имам няколко въпроса ,които ме вълнуват и ще ви бъда много благодарна,ако ми дадете яснота.А ето и -те:
1.Какво включва подготовката в предоперативния период?Вярно ли е,че трябва да спра цигарите седмица преди интервенцията?А мога ли да пуша след операцията?
2.Кога мога да се върна на работа?
3.Трябва ли да си направя някакви предварителни изследвания?
4.Какво представлява открития метод?А затворения?Какви са плюсовете и минусите при единия и при другия?
5.Колко дни е престоят в болницата и заплаща ли се той?
На този етап това са ми въпросите,ако се сетя нещо отново ще ви питам
Отговори с цитат
  #1429  
Стар 11th March 2011, 10:00
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за отговорите , аз си оправих документите! Имам една питанка доктора ми е писла,ч е иска направление по кл.пътека 124 , а личната ми лекарка е писала направлението ми по кл.пътека 123...дали е проблем да се връщам ли при нея за ново, сори за досадните въпроси , но много се притеснявам от грешки.
Отговори с цитат
  #1430  
Стар 11th March 2011, 10:03
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от sishristeva
Моят приятел направи мн смешна физиономия, като му прочетох, че трябва да съм по потник без сутиен (пък ако искам и без потник) - макар че толкова смела не съм, и каза: ква е тая операция бе, нали носа ти щяха да оправят, мн криминално ми се вижда
По време на операцията се следят жизнените показатели на пациента - дишане, сърдечна дейност и т.н., затова е изискването гръдния кош да бъде свободен, няма нищо криминално Потниче с тънки презрамки върши идеална работа.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.