IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1481  
Стар 21st March 2011, 11:45
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

ангелче трябва да се погрижиш за себе си да не стане по-лошо,защото разболееш ли се да знаеш че няма да те оперират.
при мен така се беше получило.първоначално имах насрочена дата за октомври ден преди операцията зверски се разболях и се наложи да отменим операцията за март.
препоръчвам ти чайчета,витамин c,дори в краен случай и парацетамол(но наистина в краен случай)!
Отговори с цитат
  #1482  
Стар 21st March 2011, 13:19
Vera Slovic Vera Slovic не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
искам да попитам операцията ми е сега в петък и имам леко възпалено гърло без хрема, дали е сериозно и ще ми попречи да се оперирам ?
не е желателно да се оперираш когато си болна. по-добре отиди на лекар днес, за да те прегледа и да ти назначи лечение според проблема, за да може до петък да си ок.

бих ти препоръчала да си стоиш вкъщи по възможност, много билков чай и таблетки за гърло. може също и тантум верде за пръскане в гърлото или гаргара, както предпочиташ, но е хубаво да те види все пак лекар, за да не ти пропадне операцията. за парацетамола не съм много сигурна, но аспирин не вземай при всички положения.
__________________
Never is a long time
Отговори с цитат
  #1483  
Стар 21st March 2011, 13:28
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

благодаря ви момичета да стискаме палци всичко да е наред
Отговори с цитат
  #1484  
Стар 21st March 2011, 13:40
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cherita Виж мнението
здравейте, аз туку що си записах час за 2 април. нурелче, обади се сега, казаха, че от днес записват за април.
мила успя без да ходиш на консултация , само по телефона ? странно е , ако е така...и по здравната каса ли ?
както и да е предив всичко честито...
Отговори с цитат
  #1485  
Стар 21st March 2011, 18:29
tovaimeneezaeto tovaimeneezaeto не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
ангелче трябва да се погрижиш за себе си да не стане по-лошо,защото разболееш ли се да знаеш че няма да те оперират.
при мен така се беше получило.първоначално имах насрочена дата за октомври ден преди операцията зверски се разболях и се наложи да отменим операцията за март.
препоръчвам ти чайчета,витамин c,дори в краен случай и парацетамол(но наистина в краен случай)!
само без аспирин!
Отговори с цитат
  #1486  
Стар 21st March 2011, 19:02
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране ринопластика

здравейте, момичета!на 05.04 в 20.40 ми е часът за консултация.след дълги опити да се свържа по телефона,най-накрая ми вдигна груб женски глас и с най-заядливия тон ми заяви:"нали знаете,че операциите са юни и юли?"аз най-учтиво обясних,че съм наясно с това и лично мен ме устройва.същата тази мръхла,със същия селски тон ме пита за какво се обаждам и дали съм наясно,че консултациите са вечерно време.....е,тук е мястото да спомена,че такова отношение е абсурдно!не може да се отнасяш така с потенциален клиент!и веднага ще дам пример с очна клиника"света петка".на ден там се извършват лазерни корекции в порядъка на 5 до 8,10,но никога не са имали такова отношение граничещо с просташки тон!тези май още го карат както в добрите стари комунистически времена?!
Отговори с цитат
  #1487  
Стар 21st March 2011, 19:05
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

хм!интересно,защо съобщението ми се публикува само с малки букви?!
Отговори с цитат
  #1488  
Стар 21st March 2011, 19:21
Аватара на vivavili
vivavili vivavili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ангелче Виж мнението
мила успя без да ходиш на консултация , само по телефона ? странно е , ако е така...и по здравната каса ли ?
както и да е предив всичко честито...
ангелче, здравей
в никакъв случай не се радвам за това , че си се разболяла. искам само да ти предложа, ако не се оправиш до петък и искаш да отложиш операцията си-да си разменим датите , аз съм за 28ми юли тази година. ако се откажеж и не си размениш датата,сигурно чак есента ще се оперираш ,защото аз като запазвах час каза или тази дата или септември. ако имаш интерес, можеш да ми се обадиш на 088 6 44 01 66 дано се оправиш и се чувстваш добре,но ако имаш интерес, моля те, не ме уведомявай в най-последният момент, защото не съм от пловдив и пътувам поздр
прави ми проблем и не можах да ти пиша на лични, извинявай!
Отговори с цитат
  #1489  
Стар 21st March 2011, 19:23
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
Unhappy Запазване на час

повтарям-никого не упреквам!!!но това поведение ме обижда!!!забравих да спомена-първоначално звъннах в 16.30.вдигна ми тази мръхла и преди да съм довършила изречението си,ме прекъсна и каза да звънна след 18.00.за да не бъда досадна аз се обадих в 18.15-неуспешен опит!отхвърли ме!реших да опитам отново в 18.30-след свободния сигнал отново ме отхвърли.от неудобство в 18.42 използвах мобилния телефон на баща си,но отново не пожънах успех!а когато звъннах от стационарния минута по-късно веднага ми вдигна гореспоменатата мръхла и представете си какво изречение ми вкара:"кажете....."не знам.....стана ми тъпо!страх ме е да се доверя на тези хора....
Отговори с цитат
  #1490  
Стар 21st March 2011, 19:41
sishristeva sishristeva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 36
Smile Re: запазване на час

Здравей Nurelche,

Явно мн си й бясна на тази леля, но в България в сферата на услугите е така: едва ли не те бият, че си избрал тях. Истината обаче е, че тази жена няма нищо в операцията, тя е админ в Каспела или и действаща мед.сестра да е, то тя е в Синумед. Вероятно към Джамбазов в момента има свръх интерес и телефонът буквално прегрява. Той стана по-популярен от чалгата в България Иди на консултация без резерви, виж дали ще те изкефи док, а нея на я мисли..
Успех!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:45.