IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 12th January 2012, 08:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Спокойно, след операцията като се събудих и моите бяха различни - лявата беше по-голяма от дясната, даже казах на сестрата. Тя ми каза че сега са подути и да не се притеснявам ще си се оправят и наистина се оправиха още за първата ми превръзка. ЍДаже аз не й казах коя е по-голямата а тя ме погледна и вика да ето тази, то си беше очевидно по-голяма, но си се наместиха.
Отговори с цитат
  #802  
Стар 12th January 2012, 08:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, двете различно болят, не се тревожи
И при мен беше така, дясната болеше много повече.
Няма да са криви, но ще има време, докато се хармонизират.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #803  
Стар 12th January 2012, 09:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Успокоихте ме малко, но мен ме гложди, че аз направих белята..
Снощи по малките часове ми звъня накакъв анонимен номер и аз не бях си изключила звука.. Бях заспала и в съня си забравила, че имам импланти и рязко протегнах дясната си ръка към телефона.. И тогава така ме прониза. От тогава ми е мн по-болезнена и натопорчена . Аз ли о***х положението сега?? ( Да се е съкратил мускула и да се е плъзнал над импланта?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #804  
Стар 12th January 2012, 09:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Не бой се, нормално е да те заболи, нищо не си направила. то пък и ако ставаше толкова лесно само от едно протягане да става белята.....Аз преди няколко дни още в просъница така добре се протегнах и изпънах с ръцете силно назад че като че ли ми се схвана мускул на дясната гърда (или поне такова беше усещането) и три дена не спря да ме боли в областа към подмишницата, естествено веднага реших- край нещо стана, но спря да ме боли. Сега като отидеш на превръзка доктора ще те види.
Отговори с цитат
  #805  
Стар 12th January 2012, 09:37
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нело.... стига си се фърляла в некви филми. Нормално е да боли, а така както си пристегната с бинтове и марли няма как да се размести каквото и да било... ко речи за мускула... къде да се е метнал? Не психясвай молтиса!!!
Отговори с цитат
  #806  
Стар 12th January 2012, 09:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ох, добре че сте вие... :*
На мен природата ми е психясала, не мога да функционирам нормално, ако не се притеснявам за нещо...
Утре ми е първа превръзка, просто времето минава толкова бавно като си затворен м/у 4 стени и нищо не правиш.. Моя приятелка ми каза, че на 3-ия ден била в залата... Та се зачудих защо някои жени много леко минават? Аз не мога да си представя да отида на фитнес днес, па дори след 2 седмици...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #807  
Стар 12th January 2012, 10:13
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Твоята приятелка да не е била с надмускулно?
За пръв път чувам такова нещо!...
Аз фитнес долна част започнах едва след 40 дни, а горна част - много по-късно.

Помисли само, че имаш в момента почти един килограм върху ребрата си - сложени отведнъж. Ще боли още време и приеми тази мисъл спокойно
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #808  
Стар 12th January 2012, 10:22
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

съжалявам, може и да не съм права, но въобще не вярвам на тези жени дето разправят че след три-четири дена вече са екстра след мамопластиката. Аз бях от тези без болки, освен в гърба но като цяло не се чувствах добре и неразположението ми си трая до месец. Операция си е все пак и то не една а две. Просто никой не може да ме убеди че след два три дена вече е на крак и тича......
Отговори с цитат
  #809  
Стар 12th January 2012, 11:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз като че ли се подведох, останах с впечатление, че не е нищо особено като болка. Аз принципно съм с висок праг на болка, но това изживяване ме изненада неприятно... Разбирам, че болката се забравя, но чак пък толкова, че да неглижираш изживяното.. Просто съм приела, че някои жени го изживяват знаително по-леко, незнайно защо...
Както и да е, надявам се всичко да е ок от тук нататък.. Колко много бях чела предварително - за асиметрии, отоци, неравномерно спадане и пр.. но се убедих, че човек винаги се паникьосва, колкото и да е осведомен...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #810  
Стар 12th January 2012, 11:04
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Твоята приятелка да не е била с надмускулно?
Не, подмускулно е. Виждала съм ги. Но тя е толкова шантава - не можеш да я задържиш на едно място. Професионален спортист е - гръден мускул бол! Обаче ми каза, че е нищо работа, не го усетила... Вярвам й, няма защо да ме лъже.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.