IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 4th May 2007, 08:11
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Като сте ходили на консултации за ринопластика,някой да ви е споменавал,че ако костта зарастне лошо,може да се получи гноен процес вътре в нея? Споко,гледах го в един филм,така че може и да са глупости(макар че превода се прави от хирурзи от Пирогов),ама аз да попитам... че на "героят" му извадиха цялата кост.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 5th May 2007, 09:33
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране rinoplastika

здравейте,искам да си правя носа като на Ализее.От пловдив съм може да някой да ми каже колко лв горе doly струва операцията на нос?Казаха ми че е около 800-1300лв но не вярвам особено.А и ме интересъва дали е болезнено и до колко.Кой клиники са добри ?Моля който се е подложил да ми пише!
Отговори с цитат
  #213  
Стар 5th May 2007, 11:38
green eyes green eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Bourgas
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте и от мен.Аз си правих ринопластика септември месец при Урии Анастасов в Пловдив.За мен той е един от най-добрите особено за носове в България.Много съм доволна от резултата и от отношението му към пациента.Пропуснах да спомена че това ми е втора операция първата е правих във Хигя-Пазарджик и резултата беше плачевен.
Отговори с цитат
  #214  
Стар 5th May 2007, 13:12
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

green eyes какво не беше наред при първата ти операция?
Отговори с цитат
  #215  
Стар 5th May 2007, 16:10
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Като сте ходили на консултации за ринопластика,някой да ви е споменавал,че ако костта зарастне лошо,може да се получи гноен процес вътре в нея?
Всъщност ако се инфектира, а не ако зарастне лошо (ако я нападнат бактерии, докато още е прясно наранена). При човек с нормален имунитет + спазване на всички норми за стерилност при операцията рискът е минимален.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #216  
Стар 5th May 2007, 19:02
green eyes green eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Bourgas
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
green eyes какво не беше наред при първата ти операция?
Носа ми стана много широк и на върха му се появи едно топче което не спадна една година,отделно върха ми падна надолу.
Отговори с цитат
  #217  
Стар 5th May 2007, 19:14
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Ди ,значи вероятността за инфекция е,като при всяка друга операция,така ли? Защото сигурно е трудно да се осигури стерилност в носа,достъпът е труден,сигурно има секрети след операцията,а и е свързан с устата,в която е пълно с бактерии предполагам.Но наистина и аз не съм чувала да се е случило на някого досега.
green eyes -радвам се за теб! разкажи какво представляваше ринопластиката и ако може да покажеш снимки ще е супер
Отговори с цитат
  #218  
Стар 5th May 2007, 19:24
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Да, рискът е приблизително колкото при друга операция - по лигавиците наистина има много бактерии, но от друга страна лигавиците са с по-добра имунна защита от кожата.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #219  
Стар 5th May 2007, 19:36
green eyes green eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Bourgas
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Ди ,значи вероятността за инфекция е,като при всяка друга операция,така ли? Защото сигурно е трудно да се осигури стерилност в носа,достъпът е труден,сигурно има секрети след операцията,а и е свързан с устата,в която е пълно с бактерии предполагам.Но наистина и аз не съм чувала да се е случило на някого досега.
green eyes -радвам се за теб! разкажи какво представляваше ринопластиката и ако може да покажеш снимки ще е супер
Стесняваха ми носа,като го счупиха и ми коригира върха на носа.Определено е по добре от първия път.Моя приятелка също се оперира при Анастасов и според мен носа и е перфектен,но нея е оперира с открит достъп и може би за това се получи толкова добре,тъй като видимостта е по голяма.За съжаление незнам как да кача снимки.
Отговори с цитат
  #220  
Стар 5th May 2007, 21:52
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

green eyes имам още едно въпросче на което предполагам ще можеш да ми отговориш. При ринопластиката задължително ли те интубират?Според мен е логично да е така при операция на носа но четох някъде че понякога не се прави. При теб как беше?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:04.