IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 13th October 2007, 15:23
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

аз платих допълнително за упойката,не си спомням колко,не знам също каква е по-хубавата е била,но наистина има голямо значение,защото на жената в мойта стая бяха забравили да й кажат,че има възможност за по-хубава упойка и се беше мъчила след това.моята операция е продължила 2 часа,след това ме събудиха още в операционната или по пътя за стаята,просто бях отпаднала и не можех да стана,но си бях в пълно съзнание.след 1 час се обадих на мама,че всичко е ок.а по-късно следобяд дойде тате да ме види,а вечерта не издържах да лежа и станах да се разхождам по коридора.за тампоните не се притеснявай,защото не е толкова страшно,колкото го представят-че не може да се спи или че ваденето е много болезнено.спиш като дишаш през устата,а ваденето става в деня на изписването(поне при мен на 5-я ден)и е за околко 1-2 мин. и не се усеща нищо особено,не е болка,а само усещане.успех,ако се сетиш още нещо питай аз съм насреща и ще помогна с каквото мога
Отговори с цитат
  #352  
Стар 14th October 2007, 12:16
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Имате ли някаква представа с каква упойка работи Н.Георгиев?Дано да е от тази с по-малко странични действия, никога не съм била оперирана преди това и много се притеснявам от това принудително заспиване!!
Отговори с цитат
  #353  
Стар 21st October 2007, 12:26
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ;)

незнам с каква упойка оперира, но на мен ми каза да не пия нищо около 6,7 часа преди операцията, за да не повръщам и като се събудих дори не ми се гадеше, така че не се тревожи за упойката
Отговори с цитат
  #354  
Стар 21st October 2007, 12:46
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аира, май утре е твоята операция. УСПЕХ. А какви са умерените цени при Евстатиев. Пиши как е минало. Ех кога ли ще дойде и моят ред
Отговори с цитат
  #355  
Стар 21st October 2007, 13:14
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Благодаря natalia1, дано да имам късметНай-тъпото е че съм малко настинала- нямам хрема и кашлица, но всички кокали ме болят, дано да не ме върнат утре.За цените-операцията е около 1200 лв, но аз ще платя допълнително 230 лв за по-хубава упойка. Ще пиша после как е минало. А ти планувала ли си при кой хирург да се оперираш?
Отговори с цитат
  #356  
Стар 21st October 2007, 13:18
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

..
Отговори с цитат
  #357  
Стар 21st October 2007, 14:46
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Успех Айра! Стискам палци всичко да мине благополучно и да се радваш на много хубаво носле!Чакаме снимчоци
Отговори с цитат
  #358  
Стар 21st October 2007, 15:02
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Аз живея в чужбина и немога да ходя на консултации. Единственият начин да науча нещо полезно е този форум Иначе замислям ринопластика и цици при един от пловдивските доктори след нова година При тях цените са по приемливи. Ти ползваш ли някакво намаление, или това е цената
Отговори с цитат
  #359  
Стар 21st October 2007, 16:12
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Има ли някой с ринопластика при Анастасов Ще съм много благодарна да науча нещо полезно
Отговори с цитат
  #360  
Стар 27th October 2007, 09:50
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте, аз съм си вече вкъщи, вчера ме изписаха, а операцията беше в понеделник.Определено си беше изпитание за мен особено първия ден го понесох много трудно и даже в един момент съжалих, че съм се оперирала, но всичко се забравя. Вчера ми махнаха тампоните, но все още ми е полузапушен носа, предполагам че това е нормално.А за оттоците-имах ги с пълна сила, такава картинка бях че е трудно да се опише, но почнаха да минават.Вие след тампоните слагахте ли си нещо в носа-аз си слагам един мехлем ринолекс и капки в очите. Иначе така като гледам носът ми е видимо по-малък,от това което се вижда под гипса, макар и доста подутичък, но ми е много интересно как ще изглежда и нагоре. Е това ще видя в сряда, дано да се харесам Поздрави на всички и успеx!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:08.