IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 3rd November 2007, 00:30
Nannssi__ Nannssi__ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 49
По подразбиране

А за Николай Георгиев какво ще кажете за ринопластика?Правил ли си е някой операция там моля кажете защото наистина имам нужда от този отговор понатам ще кажа защо разбира се но сега искам просто инфо
Отговори с цитат
  #412  
Стар 3rd November 2007, 08:46
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

лично аз не виждам фрапираща разлика. Добре-изглеждащи уши...

Повечето от пациентите, които са се подложили на подобна операция са възхитени от резултата. Но не забравяйте все пак, че целта е подобрение, а не съвършенство. Не очаквайте двете уши да са категорично еднакви след операцията , както не са и по принцип. Ако сте дискутирали предварително процедурата и възможния резултат, най-вероятно ще бъде много щастливи от извършената операция.Това го пишеше в статия за отопластиката
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #413  
Стар 3rd November 2007, 11:24
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дискутирахме, но такова нещо като липса на симетрия Тонев не спомена, а и снимките които ми показа, толкова голяма липса на симетрия при нито един от пациентите му нямаше (до колкото може да се вярва, че това което ми е показал тогава са били негови пациенти).
Отговори с цитат
  #414  
Стар 3rd November 2007, 13:57
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

snejinkata здравей, аз също дишах трудно след махането на тампоните, това, което д-р Евстатиев ми даде е един мехлем Ринолекс.С една клечка за уши мажеш внимателно в двете ноздри не е необходимо да е навътре, така може да си почистваш нослето, аз си го почиствах и с топла вода защото ме дразнеше чувството че имам нещо вътре. Също така усещам конците в едната ноздра, които би трябвало да паднат сами За оттоците- разтривам ги с купче лед няколко пъти на ден, правих с компреси с риванол и се мажа с хепароид зентива. Аз също не дишам идеално, на мен ми е 12 ден след операцията, усещам и че тъканите в нослето са оттекли, което също пречи на свободното дишане.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 3rd November 2007, 14:50
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

snejinkata, на мен вчера ми смениха гипса и ми казаха, че трябва да си чистя носа с клечки за уши. Освен това ми препоръчаха ринолекс, а аз питах дали мога да ползвам Олинт, защото тези капки много ми помагат. Оказа се, че може, а на мене ми е третия ден след операцията днес. Така че, мисля, че и ти можеш да си почистваш носа с клечки, само с вода и да ползваш ринолекс, виждам, че масово го препоръчват хирурзи след ринопластики. Колкото до резултата - нослето ми е много сладко, макар и доста подуто. имам и много синини, но на мене много ми харесва. За съжаление не успях да го снимам, но другия път при смяна на гипса няма да пропусна. А колкото до мненията на Reason - преди 3 г. пластичната хирургия беше на светлинни години от сега, ринопластика се правеше само по отворения метод с белези, а сега на мене дори върха ми е коригиран, без да се отваря, което според доста хирурзи е невъзможно. Сега Тонев оперира само през ноздрите. Така че, KEIS , според мен e по-добре да се вслушаш в мненията на тези, които са минали скоро, отколкото преди толкова време.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 3rd November 2007, 15:25
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Благодаря момичета за съветите!! Днес като че ли малко се отпуши , но все още не мога да дишам през носа! И на моят нос е скъсявано връхчето без да е процедирано по отворения метод. Имам и аз някви кончета!! Чесно казано много се бях изнервила с тези гадории в нослето ми ! Опитах се да го почистя с клечка, но боли-засъхнало е!! Ще видя за тоя Ринолекс! Момичета като ви махаха гипсчето почистиха ли ви носа отвътре-аз на това се надявам, за да мога да дишам по-нормално. страх ме е да "ровя"сама в носа си да ме "разместя" нещо
Отговори с цитат
  #417  
Стар 3rd November 2007, 16:26
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystery
А колкото до мненията на Reason - преди 3 г. пластичната хирургия беше на светлинни години от сега, ринопластика се правеше само по отворения метод с белези, а сега на мене дори върха ми е коригиран, без да се отваря, което според доста хирурзи е невъзможно.
Да, сигурно си права, що се отнася до светлинните години, но само и единствено за България!И да ти кажа през ноздрите се оперира от десетки години в цял свят!Още преди 3 години, когато се оперирахме аз (при Асенов) и моя приятел (при Тонев) операциите бяха през ноздрите!
И ми омръзна да обяснявам за некъдърността на тоя човек.Крайния резултат ще си разберете след години, а не след първата седмица, месец или 6 месеца (както се опитват някой да ви го втълпят).Искрено се надявам да не съм прав!Искарено ми се иска да вярвам, че Тонев се е научил!Аз лично не го вярвам.Успех все пак и дано нослетата Ви станат красиви!
Отговори с цитат
  #418  
Стар 3rd November 2007, 18:01
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Резултати след ринопластика..
Окончателният ефект от операцията се наблюдава минимум след година. Резултатите в общи линии са постоянни; с времето обаче хрущялът, поддържащ носа, продължава да расте и да се измества, което може да доведе до леки промени във визията на носа.
Подобрената симетрия и пропорционални черти на лицето са обикновено повече от удовлетворителни – новият Ви нос със сигурност ще повиши Вашето самочувствие.Това го копирах от сайта на д-р Николай Георгиев..там пише както виждате ,че е възможна и е нормална промяна на носа с времето поради калциране
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #419  
Стар 3rd November 2007, 18:14
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Много добре KEIS, само че това нямаше кой да ми го каже на времето, когато си правих тая операция.Е значи Асенов, що годе добре се е справил, въпреки че още тогава имаше лека кривана, която може би само аз си я знаех и която явно с времето се е увеличила.Ем, като трябва профилактично ще си ходим на период от по 3 години на пластични операции...хахах
Отговори с цитат
  #420  
Стар 3rd November 2007, 19:27
sikka sikka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 71
По подразбиране ринопластика

Reason, сам казваш "на времето". тогава пластичните операции не са били така разпространени. докторите не са имали толкова опит. сега повече хора се подлагат на естетически операции, а и техниката е по-добра, методите, по които оперират вероятно също са се променили.. колкото и да не е има някав прогрес
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикаобицананоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.