IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4051  
Стар 18th November 2016, 19:41
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте, момичета. На мен ми предстои операция при ИС на 22.11 и лекичко започна да ме хваща страх, макар че имам голямо желание... Та почетох тук и като виждам как всички сте доволни, много се успокоявам. Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #4052  
Стар 18th November 2016, 19:43
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristinaet Виж мнението
Здравейте девойки, по принцип не съм фен на писането по форуми, но искам да споделя и моя опит на всяко момиче на което му предстои операция.
Вчера се оперирах при ИС!
20 мин, след като се събудих от упойката станах раздвижих се, хапнах, пуших изобщо чуствах се прекрасно.Днес след като махнаха дреновете е още по-добре!!!
Изобщо не се страхувайте и ако сте решили давайте смело, изчетох целият форум преди операцията и се бях настроила за умирачка...
А как изглеждат веднага след операцията? Харесваш ли ги?
Отговори с цитат
  #4053  
Стар 19th November 2016, 14:21
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране re

Не съм ги виждала все още в понеделник ще ми сменят превръзката и мисля да изчакам до тогава, предполагам, че ако ги видя сега няма да ги харесам и предпочитам да изчакам. И изглеждат раздалечени, надявам се да се посъберат във времето...
Отговори с цитат
  #4054  
Стар 20th November 2016, 10:41
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristinaet Виж мнението
Не съм ги виждала все още в понеделник ще ми сменят превръзката и мисля да изчакам до тогава, предполагам, че ако ги видя сега няма да ги харесам и предпочитам да изчакам. И изглеждат раздалечени, надявам се да се посъберат във времето...
А какви импланти си избра? На мен не ми даде възможност да избирам друго освен марката. Каза: "290 и 315, анатомични". Избрах МакГан.
Отговори с цитат
  #4055  
Стар 20th November 2016, 19:29
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

На мен ми каза да си избера м/у кръгли и анатомични, като наблегна на кръглите, защото гърдите ми ги нямаше никак особенно в горната част.... избрах си кръгли Ментор, останалото като профил кохензитет и проекция избра той.. утре ще видим как изглеждат... леко ми е притеснено дано всичко да е ОК.
Отговори с цитат
  #4056  
Стар 20th November 2016, 20:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kristinaet Виж мнението
На мен ми каза да си избера м/у кръгли и анатомични, като наблегна на кръглите, защото гърдите ми ги нямаше никак особенно в горната част.... избрах си кръгли Ментор, останалото като профил кохензитет и проекция избра той.. утре ще видим как изглеждат... леко ми е притеснено дано всичко да е ОК.


Трябва и някоя снимка да покажеш да видим резултата, а и все пак нали и за това се правят тея корекции и околните хора да се радват на гледката и всички да сме щастливи

Освен това има и не малко случаи на скрита реклама и с една снимка ще разсееш съмненията !

Колко кубика са новите хубостници
Отговори с цитат
  #4057  
Стар 20th November 2016, 21:20
mimka85 mimka85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,момичета.Нова съм във форума. След седмица имам час за консултация при Енчев (ще идва в Бургас) . Но.... никак не срещам добри коментари за него. Лутам се постоянно от него , към ИС и Заякова. Колко време след консултация могат да насрочат дата за операция. И след колко време ви дадоха час за консултация при Стоянов? Благодаря
Отговори с цитат
  #4058  
Стар 20th November 2016, 23:33
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Трябва и някоя снимка да покажеш да видим резултата, а и все пак нали и за това се правят тея корекции и околните хора да се радват на гледката и всички да сме щастливи

Освен това има и не малко случаи на скрита реклама и с една снимка ще разсееш съмненията !

Колко кубика са новите хубостници
Хаха, ще покажа защо не?! Не съм срамежлива.. нека само да ги видя и аз
Отговори с цитат
  #4059  
Стар 20th November 2016, 23:34
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

пропуснах да кажа кубика 420...
Отговори с цитат
  #4060  
Стар 21st November 2016, 14:58
КЕТ КЕТ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране Въпрос

Пак аз.. Въпроса ми е към девойките със статус "Маниак" Днес ми е 4 ден от операцията и гърдите ми стоят раздалечени, доктора каза че ще се съберат, но колко повече чета тук във форума всички новооперирани се оплакват че са им по-скоро приближени от колкото обратното.. На какво да вярвам ?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.