IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 11th January 2015, 00:55
Аватара на silva88
silva88 silva88 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
След едно несполучливо къдрене получих просто страхотен косопад. Предприех следните мерки - купих си шампоан против косопад на Виши. Купих си хранителна добавка ФИТО PHANERE. Правих си два пъти седмично домашна маска - 1 супена лъжица тривитаминол, 1супена лъжица екзематин, кисело мляко, жълтък. Със всички тези процедури се спасих от косопада и отпадналата ми коса започна да расте на цели кичури.
Много ми хареса маската и аз си правя подобна, но без екзематин. косата ми е гъста и здрава, но винаги съм готова да пробвам нова домашна маска мерси
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th January 2015, 20:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Екзематина пак е ветеринарно лекарство като тривитаминола и е много хубаво за косопад. Има спирт в него, така че когато се слага екзематин в маската не се слага алкохол друг в нея и не повече от 1 супена лъжица.
Иначе аз нямам точно определени продукти, отварям хладилника и смесвам всичко което може да се сложи на косата ми - жълтък, мед, кисело мляко, зехтин, мая за хляб, и каквото се сетите, направо си замесвам един кекс и си го мятам на главата
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th February 2015, 11:13
MargyK MargyK не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 18
По подразбиране

Аз съм - жълтък, зехтин на око и капачка ракия
Шегата настрана, наистина съм много доволна. Слагам и арганово масло 3 пъти в седмицата...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th February 2015, 21:20
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Аз целогодишно използвам олио за коса.Сега ползвам Wella Professionals SP Luxeoil
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th March 2015, 14:08
InQn InQn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Стимулантът за коса на Икаров е нещото, което използвам лятото, зимата и след скорошно боядисване.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th September 2015, 14:53
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране :)

Зимата си правя всякакъв вид маски, използвам балсам и често я постригвам.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 8th September 2015, 22:34
Аватара на desi_dm
desi_dm desi_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 21
По подразбиране

Хубава тема, но няма точна рецепта за красивата и буйна грива. Моята коса в момента също пада много, но съм забелязала, че има такива моменти. Редуват се периоди, в които пада и после спира. Наистина, когато започне да пада е стряскащо и плашещо.
Важното е непрекъснато да полагаме грижи и да намерим продуктите и мазилата, които ни действат добре. Аз не мога да спра да хваля натуралните масла, които ползвам - пшеничен зародиш, маслина и бадем, маската с тривитаминол, маската на миозотис с костен мозък, кокосово маслко през зимата за сухи краища и билковият шампоан за растеж на косата, който съсдържа най-добрите билки за здрава коса - коприва, орех, репей и лавандула
http://foryoubg.com/products.php?id=41
Аз съм на мнение колкото повече, толкова повече
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th September 2015, 10:48
Mimi_V Mimi_V не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 47
По подразбиране

Съгласна съм, че няма точна рецепта. Освен това и не трябва косата да привиква към даден продукт, а и всяко нещо на всеки влияе различно. Миналата година точно по това време ползвах балсам за коса на Nivea, бях доволна и се чудя дали и сега да не пробвам за смяна на сегашния ми
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th September 2015, 15:26
Аватара на desi_dm
desi_dm desi_dm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 21
По подразбиране

Задължително масла за косата, които да я подхранват и укрепят космените фуликули.
Например: натурално масло от авокадо

Може и бадемово или от маслина.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th October 2015, 23:19
hendi hendi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Аз използвам козметика с арганово масло за подхранване и хидратиране на косъма - http://cosmeticline.bg/kozmetika-s-arganovo-maslo/ . И не само зимата, през цялата година използвам подхранващи продукти, иначе косата ми става ужасно суха.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаподдържамекосатапреззимата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.