IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th January 2009, 13:55
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране Протриване след секс

....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th January 2009, 14:48
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Ако те обича няма да те остави.
Иначе за подуването незнам какво да кажа.... по-добре някой по-компетентен да каже.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th January 2009, 15:36
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Ако се притесняваш много, може и въобще да не успееш да го вдигнеш. А за отока, ами и аз съм се протривала и ми се е налагало ден-два въздържание там, щот иначе боли, но след това всичко си се е оправяло от само себе си. Просто го остави да си почине малко и ако няма там някакви по-сериозни инфекции, бъди сигурен, че пак ще си на линия скоро. :P :P :P

П.С. - просто да знаеш, че и на момичетата се случва!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th January 2009, 20:42
Аватара на Суетен
Суетен Суетен не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Somewhere in time
Мнения: 489
Изпратете съобщение чрез ICQ до Суетен
По подразбиране

Ако все още имаш отток отиди на лекар, това изобшо не е шега работа, защото последствията може да бъдат непоправими('')
Ако те обича няма да те остави.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th January 2009, 22:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мисля, че няма проблем да и споделяш, когато има нещо такова. Иначе кой знае какво ще си помисли момичето. И прекалено много ги преживяваш и мислиш нещата. Като оставим отока настрана (дано по-скоро ти мине), всичко останало, включително и от другата ти тема, е в главата ти. Имам един такъв приятел. Той е зодия Дева.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th January 2009, 23:14
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Не се притеснявай , ако те обича няма да те зареже, а относно притесненията дали остава доволна, има и други начини да задоволяваш една жена, сигурна съм че го знаеш

Не го мисли толкова , не го взимай толкова присърце за отока, защото като ти се оправи напълно , може страхът ди да го "приспи".
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th January 2009, 03:05
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Аз също се подувам след по-хард или по-продължителен секс.Даже един път неможах чак да се изпишкам,кл*тора ми беше станал като синя слива ,болеше ме ,но някаква сладка болка(ако и циците ми се надуваха така,щеще да бъде голяяяма работа ).След 2 -3 дни ми минава и никога не съм се притеснявала или бояла от това,но съвети не давам само споделям .
Отпусни се малко ,стига си се притеснявал толкова(неможеш да го счупиш ),и приложи на живо фантазията си и въображението,сигурно ще й хареса.
Ако още не си й казвал "Обичам те!" направи го, повтаряй й го по 2-3 пъти на ден- тя ще го оцени(може би дори повече и от секса)!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th January 2009, 19:01
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Много си малък, за да правиш секс. Аз на твоите години още смятах, че да дръпна на момичето на предния чин плитката е голямо геройство. Първо навърши пълнолетие(30г) и тогава. И то само, ако е с детеродни цели, иначе
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd January 2009, 21:47
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Момче,
поставил си "принцесата" на пиедестал..надявам се да е достойна за тази титла, НО, къде в цялата схема си ТИ?
1.Ти искаш да й доставяш постоянно удоволствие
2.Ти правиш секс в състояние, което не ти позволява и даже ти причинява болка
3.Ти се притесняваш, че тя ще те остави, защото не сте правили 4 пъти секс в дадената нощ, а "само" 1 път.
Запомни, че връзката затова е връзка между ДВАМА, защото и двамата дават по 100% от себе си на другия. Двустранно е, разбираш ли. Нека е красива, нека е умна, нека е принцесата на принцесите. Но ти си си ти и си роден на тая земя, за да получиш щастие, а не да се самообвиняваш постоянно и да си самонасаждаш несъществуващи комплекси. А и не всичко опира до секса! Да, важен е, част е от една пълноценна и здрава връзка. Прочете ли хубаво - ЧАСТ от връзката. Т.е. има още куп други фактори като доверие, споделяне и разбиране. Престани да се тревожиш за всяко нещо на този свят
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th February 2009, 05:52
Аватара на borislavka
borislavka borislavka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Benti
Момче,
поставил си "принцесата" на пиедестал..надявам се да е достойна за тази титла, НО, къде в цялата схема си ТИ?
1.Ти искаш да й доставяш постоянно удоволствие
2.Ти правиш секс в състояние, което не ти позволява и даже ти причинява болка
3.Ти се притесняваш, че тя ще те остави, защото не сте правили 4 пъти секс в дадената нощ, а "само" 1 път.
Запомни, че връзката затова е връзка между ДВАМА, защото и двамата дават по 100% от себе си на другия. Двустранно е, разбираш ли. Нека е красива, нека е умна, нека е принцесата на принцесите. Но ти си си ти и си роден на тая земя, за да получиш щастие, а не да се самообвиняваш постоянно и да си самонасаждаш несъществуващи комплекси. А и не всичко опира до секса! Да, важен е, част е от една пълноценна и здрава връзка. Прочете ли хубаво - ЧАСТ от връзката. Т.е. има още куп други фактори като доверие, споделяне и разбиране. Престани да се тревожиш за всяко нещо на този свят
Напълно съм съгласна! Дори и аз, която съм сексманиачка , не тормозя така милото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Протриванеследсекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:55.