IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2009, 17:58
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране Рядка,мека,тънка и болна коса...

Нищо повече не мраза по моето тяло от косата ми. Винаги съм искал да имам гъста и дълга коса ( нищо че съм момче ), но косата ми е ужасна и все повече оредява и изтънява.. Какво да права ? Не искам да стана плешив на 19 години, а натам съм тръгнал.. Косата ми е мека- сутрин като стана съм, като бостанско плашило ( рошав съм и косата ми стърчи във всички посоки ).. За това я клепам яко с гел и тя от него май още повече почна да ми оредява.. Кое е по добре да си слагам гел и вечер да си легна с него ( както винаги права ), почти никога не я мия или да я мия всеки ден, което за мене е по лошия вариянт... Като я мия всеки ден ми стои още по лошо и повече изтънява.. Аз не бих слагал гел въобще, но няма начин- и без гел ми стои ужасно.. Почнала е да ми се дига косата все по високо и отгоре вече ми се вижда темето... Много почвам да се плаша вече. Моля ви кажете как да я заздравя, има ли някакви по безвредни и подхранващи гелове?? Как да е згъстя, да намаля изтъняването и с какво ще е най- добре да си права прическата ( каквото е останало за правене )?? С някои гелове по добре ми стои косата, ама някои като ми я спластят все едно имам 3 косъма на главата... Ама тия гелове дето ги харесвам ги няма... Посъветвайте ме с какво поне малко от малко да я заздравя косата и с какво да и придавам вид без да я горя и да ми капе
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd February 2009, 20:38
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Ами отиди на кожен лекар и се консултирай. И забрави за гела, така само ще я унищожиш още повече!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2009, 21:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

И като начало се подстрижи по-късичко
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd February 2009, 11:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Даже може направо да се подстрижеш първи номер, че виж си се и харесал повече
На много хора им подхожда страшно много супер къса коса, отвсякъде еднакво къса, абе направо почти гола глава. Тъкмо малко промяна ще направиш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd February 2009, 21:13
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране

Колеги разбрах ви... Но все пак косата ми стои ужасно без нищо (дори и къса да е ) и искам да ме посъветвате с кое ще е най- добре да си третирам косата?? Вакси ли ще са, някакви балсами без миене ли ще са?? Адски суха ми е косата и стърчи и стои яко гадно... Посъветвайте ме поне малко от малко с какво да я права ? Примерно, като ми е още мокра ми стои по добре, но изсухне ли става страшно.. С какво мога да я третирам да стои по мека и да я дигам лекичко?? Не търся някаква супер силна фиксация, просто малко от малко да ми стои по свежа и с вид ??
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th February 2009, 13:40
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Ето тук можеш да намериш полезна информация чрез която да подобриш състоянието на косата ти. http://alopecia.8.forumer.com/index....0b79e2e1f4af5b
Относно оредяването ,което описваш на мен ми звучи като андрогенен косопад. Бих ти препоръчала да прочетеш за препаратите за коса които съдържат Миноксидил
http://www.framar.bg/dukrej-forstim-...t30011487.html a с тази пяна можеш да си оформяш косата като същевременно я подхранваш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Рядкамекатънкаболнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:58.