IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd May 2009, 16:03
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране ....

....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd May 2009, 17:53
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Тъжна история,Лестат!Но на колко години все пак е приятелката ти?Защото секса е доста определящ връзката,но чак пък до такава степен....
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd May 2009, 18:08
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Кво тъжна, аз честно казано се изприщих, докато прочета всичко, то бива бива драма, ама... ножове, неродени деца, които някой откраднал... ако и тя ги слуша тия работи, нормално да се отдръпне. Според мен си има някой и просто не знае как да те разкара, заради драматичното ти и леко фанатично поведение... може би просто трябва да се примириш, че света не свършва с първата жена, с която имаш сексуален контакт, напротив.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd May 2009, 18:14
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

В интерес на истината,Апо,това е 2-рата толкова дълга изтория във форума,която имам нерви да прочета!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd May 2009, 18:23
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Лестат, проблемът е изцяло в теб и ще ти носи много разочарования занапред, ако не го преодолееш.
Явно това просто не е жената за теб- хубаво, правили сте си планове, мислели сте, че сте един за друг, но се оказва, че не е така- не е болка за умиране, много хора си правят планове, които никога не се осъществяват...но това не значи, че само заради някакви общи минали планове трябва да сте заедно. То е просто очевадно, че това момиче вече не иска да е с теб- не я задушавай и не се опитвай да върнеш любовта- нещата няма да са същите така или иначе. Тя ти е казала, че няма да е с теб, ако не те обича и цени- не пречи да е привързана към теб, но да не иска да се обвърже сериозно точно с теб.
Знаеш ли, много хора говорят разни неща, без да влагат много смисъл в тях- може тя да е от тези, които правят планове, които не са убедени, че искат да изпълнят...разликата е там, че ти явно си от тези, които приемат на сериозно всичко, което им се каже и това ще ти изиграе лоша шега.
И според мен трябва да се радваш, че така са се развили обстоятелствата- не мисля, че тази възраст е най-подходящата за едно момче да се обвърже. Вярно, че си е до човек, но при жените и мъжете е съвсем различно- повечето мъже, оженили се рано съжаляват.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd May 2009, 18:44
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd May 2009, 18:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Защо да го изгубваш? Просто тази жена ти показва, че грешно си градил планове с нея- ще намериш друга, с която ще можеш да ги осъществиш.
Сам ще видиш, че след време ще ти е смешно, че си си мислил, че светът се свършва с един човек, който дори не е държал на теб както ти.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd May 2009, 18:54
Аватара на вещица
вещица вещица не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1 868
По подразбиране

Лестат, ако си бил искрен и това всичкото е истина, което си написал, прекалено си млад да мислиш за деца и задомяване. Живей си живота, сега са ти най-хубавите години да се развиваш и да постигнеш нещо за себе си, а по-късно и за деца. Не знам как се издържаш и с какво се занимаваш, но едно семейство и дете има не само нужда от любов. Успех
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd May 2009, 19:04
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd May 2009, 19:11
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Ми започни като за начало да се държиш по-резервирано,да не я притискаш!Отдръпни се малко,за да изпиташ чувствата й!
п.п.:пак не каза на колко е години ТЯ!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:00.