IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3001  
Стар 3rd August 2017, 20:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Горе в дясно ще видиш с малки букви "Бързи връзки" , там влизаш и после > редактиране на опциите и дай отметка на "позволи личните съобщения", после ми пиши и ще ти дам имейл !
Отговори с цитат
  #3002  
Стар 6th August 2017, 10:48
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. На 26 август в Бургас ще проведем безплатни консултации с д-р Илхан. За записване на час моля обадете се на 0877909255.
Отговори с цитат
  #3003  
Стар 12th August 2017, 18:05
GoldieZ GoldieZ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте! Оперирах се при д-р Дилбер през месец май. За доктора мога да кажа, че е невероятен Човек - изключително мил и отдаден на пациентите си. Въобще не се е възгордял или самозабравил, както някои негови конкуренти (няма да споменавам имена). Стана ми много неприятно, когато прочетох глупости по негов адрес. Това е меко казано абсурдно и Човек с такъв огромен талант и доброта не заслужава да бъде квалифициран по този начин. Аз имах голяма гърбица на носа и профилът ми беше ужасен, по анфаса също имаше доста работа - трябваше да се стесни, да се повдигне връхчето и да се намали. Докторът ми направи страхотно носле и промени живота ми и самочувствието ми. Дори все още ми е трудно да повярвам и да приема колко съм хубава, колкото и нарцистично да звучи. Но все пак трябва време. Много хора не могат да ме познаят и не спират да ме питат дали съм си правила и други операции по лицето. Не е за вярване колко много може да те промени един нос. За отношението на Дилбер нямам думи, просто е изтъкан от доброта. За мен той е герой и винаги ще заема много специално място в спомените ми и в сърцето ми. Уважавам го като баща. Благодарна съм също така на целия екип от операционната, които бяха много готини и всячески се стараеха да ме предразположат и да ме разсмиват, докато ми слагат упойката. Заспах смеейки се и без капка притеснение, а повярвайте, доста се бях наплашила преди това. Не усетих кога съм заспала, събудих се веднага след операцията и първо помислих, че ставам от обичаен сън, но след секунди чух как някой ми каза "Don't touch your nose" и тогава загрях, че съм си правила операция . Първите 6 часа след операцията се чувствах страхотно, все едно нищо не ми е правено. Нито ми се е спяло, нито ми е било лошо, направо бях изключително жизнена и чак изненадах хората около мен. Все пак ми казаха да не ставам, ако не е за тоалетна, затова прекарах тези часове в лежане, хапване и цъкане на телефона. След това, както се досещате, започнах да се подувам и да посинявам. Тогава набързо ми спадна ентусиазмът , просто защото отоците много ти опъват лицето и очите, което води до леко главоболие и дискомфорт. Също така трябва да спиш изправен, а това от своя страна води до болки във врата. Носът въобще не ме е болял и най-интересното е, че лично аз дишах абсолютно през цялото време, дори и с тампоните.
Първите 2-3 дни след операцията са си доста неприятни, но не е болка за умиране. Просто трябва да си подготвен и да мислиш за хубави неща. После започваш да се съвземаш, а Истанбул е много красив и определено си заслужава да се разгледа. Освен това градът предлага невероятни вкусотии, които биха накарали всеки да се завърне там отново.
Бях отседнала при Зюлейха - тя е невероятна жена и нямам думи за нея. Готви прекрасно и се грижи за гостите си като за свои деца. Можеш да я помолиш за всичко и тя винаги е насреща. Да е жива и здрава.
Като цяло имах един страхотен престой в Истанбул и ми останаха много хубави спомени от това преживяване. Прекарах там 10 дни и със сигурност, живот и здраве, един ден ще се върна там за екскурзия.
П.С. Не съм си направила регистрацията, за да правя реклама, просто винаги съм чела тези теми като гост и сега, след като се подложих на това, реших да споделя и моето преживяване. Снимки пращам на ЛС или на имейл, защото не желая публичност. Пишете ми, ако искате.

Последно редактирано от GoldieZ : 12th August 2017 на 18:44
Отговори с цитат
  #3004  
Стар 22nd August 2017, 10:12
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Здравейте. Има още няколко свободни часове за консултация с д-р Илхан на 26 август в Бургас. Ако има желаещи, моля обадете се на 0877909255.
Отговори с цитат
  #3005  
Стар 27th August 2017, 08:34
marya marya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.
Отговори с цитат
  #3006  
Стар 28th August 2017, 08:05
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

а за този чули ли сте

https://www.facebook.com/yrd.doc.dr.omerfaiksagun/

и този

http://www.nazimcerkes.com/aesthetic...ctures-female/

Последно редактирано от NikiFin : 28th August 2017 на 08:22
Отговори с цитат
  #3007  
Стар 29th August 2017, 17:40
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marya Виж мнението
Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.
marya, много ти благодаря за милите думи, коментарът ти ме усмихна до уши! Съжалявам, че здравословният ти проблем не ти позволява да се подложиш на подобна интервенция, но в крайна сметка здравето ни е най-важно, а ти си много лъчезарна и красива и без нея!
Отговори с цитат
  #3008  
Стар 3rd September 2017, 12:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NikiFin Виж мнението
Не знам дали е същия лекар, гледам че има добри отзиви за него
https://www.realself.com/drsearch?ke...w_wizard=false
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #3009  
Стар 3rd September 2017, 21:20
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Същия е Назим Черкез ама къде видя отзиви за него, че нещо не се ориентирам в тоя саит?
Отговори с цитат
  #3010  
Стар 6th September 2017, 06:56
NikiFin NikiFin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Дания
Мнения: 15
По подразбиране

Оказа се, че първа ринопластика при Авшар и Назим Серкез е еднаква цена - 7000 евро. Странно, защото Назим дори работи по отворен метод. Може би титлите му качват цената.
Някой беше писал че Авшар го е оперирал без всякакви шевове по затворен метод. Как е възможно примерно отворът на ноздрите да се смали без шевове някой има ли идея?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:32.