IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Snimka Posoka Boec
Стар 24th November 2008, 17:30
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец

По подразбиране Бели ми се носа

Колеги и колежки много гадно ми се бели носа и много яко ме сърби !! Тва си ми е проблем от край време.. На моменти по няма и по не ме тормози но на моменти е страшно !! Са бях болен и явно поради малко витамини така ми се е забелил ( като егзема е станало )!! Бели люспи като пърхот такива и е много грозно !! Има ли някакви кремове и мазила, които биха могли да решат проблема ?
Отговори с цитат
Стар 24th November 2008, 17:39
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак

Град: Пловдив
По подразбиране

Мисля че трябва да отидеш на лекар. Сигурен ли си че есамо на носа?
Може да е себорея. Да не гадая сега - мисля че е най-добре да отидеш на лекар дерматолог.
Отговори с цитат
Стар 24th November 2008, 18:46
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Не колега само по носа е !! И при баща ми се получава това белене в долната част на носа отстрани...
Отговори с цитат
Стар 25th November 2008, 10:58
Briseis Briseis не е на линия
Редовен

Град: Моя страна, моя България...
По подразбиране

може да е дерматит. виж тук за малко инфо http://spirig.bg/pdf/Info-bulletin-1-2007.pdf, а другия линк е за едно много добре кремче, пробвала съм го
http://blogs.mamita-bg.com/atopic/dr-theiss/
Стар 25th November 2008, 10:59
Persefona Persefona не е на линия
Запознат

По подразбиране

хм, колко време продължава това? ходиш ли на солариум и ако да излагаш ли лицето си на лампите? Ползваш ли крем за лице или някакъв изсушаващ гел за измиване? причините може да са много.. ако нещо си пресушил кожата без да си го осъзнал мияйки я прекалено много с продукти за мазна кожа примерно.. или наистина да имашнедостиг на витамини.
Отговори с цитат
Стар 30th October 2018, 12:48
bicepsa41 bicepsa41 не е на линия
Новобранец

По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lestat125 Виж мнението
Колеги и колежки много гадно ми се бели носа и много яко ме сърби !! Тва си ми е проблем от край време.. На моменти по няма и по не ме тормози но на моменти е страшно !! Са бях болен и явно поради малко витамини така ми се е забелил ( като егзема е станало )!! Бели люспи като пърхот такива и е много грозно !! Има ли някакви кремове и мазила, които биха могли да решат проблема ?
аз съм същия същите симптоми ходих на дерматолог а той ми каза че тая екзема може да е рак аз му теглих една майна до 10 коляно и излезнах но така и не открих с кво да го махна ако си намерил средство ми кажи
Отговори с цитат
Стар 14th May 2021, 05:07
khaldrogo khaldrogo не е на линия
Новобранец

По подразбиране Носът е миризлив и сърбящ

Тва си ми е проблем от край време.. Са бях болен и явно поради малко витамини така ми се е забелил. ​Бели люспи като пърхот такива и е много грозно !! Има ли някакви кремове и мазила, които биха могли да решат проблема
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Белимисеноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:26.