IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd September 2010, 20:56
Аватара на nadynka
nadynka nadynka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 4
По подразбиране Най-добрата боя за руса коса...

[color=brown]Здравейте,
събирам инфо за това коя според вас е най-ефективната боя за руса коса?Oткакто родих, косата ми се промени и не може да се изсветли от Лореал и Гарние - в домашни условия!
[/
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd September 2010, 22:13
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

nadynka, ами не знам, аз не се боядисвам руса, моята е червено-кестенява. Но ако скоро си родила, възможно е все още хормоните да бушуват в теб и за това да не те хваща боята. Ако е така, и особено ако преди с тези бои си имала добър резултат, изчакай някой и друг месец и би трябвало да се нормализират нещата. Но ако пък си родила отдавна...не знам. Нали уж казват, че ако се боядисваш по време на цикъл уж нямало да хване боята, но на мен последният път точно тогава ми се наложи да се мацам и пак ме хвана боята, та не знам. Много се отплеснах. Дано други се включат с по-конкретен отговор.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd September 2010, 23:53
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Нищо не казваш каква ти е естествената коса и колко русо искаш да я нправиш Някои оттенъци на русото искат предварително изрусяване така че не всички цветове стават само с боя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd September 2010, 14:05
Аватара на nadynka
nadynka nadynka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Косата ми е кестенява по рождение, но от повече от 10 години съм в групата на блондинките и такова чудо не бях виждала - след раждането косата ми се изрузява само след обезцветяване. И само в салона... или ми се смени нещо косъма, или боите за домашни условия вече не са така качествени....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th December 2010, 21:38
Аватара на gabriela91
gabriela91 gabriela91 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 63
По подразбиране

Знам за Арома-та че е много плътна и покрива всичко ,както и хваща бързо и ефективно..оплаквания не съм чувала и лично аз съм се боядисвала с нея - черна, но реших да си мина на по - качествена ( Гарние, за мен тя е най - добрата ). Надявам се да съм помогнала
__________________
Колкото повече, толкова повече.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th June 2012, 16:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Помагайте,колежки-блондинки!
Боядисвам се в "домашни условия" с Wella 12/1/най-светлото русо от каталога им/.Напоследък не съм особено очарована от цвета-жълтее ми,имам матираща пяна,но не я използвам.По-скоро мисля,че боята е "променена",защото преди постигах желаният цвят-пепеливо русо,а сега е "патешко жълто"
По принцип съм доволна от марката-не ми изтощава косата/не ми се налага да обезцветявам/,не е отровно амонячна,но цвета...
Споделете опит от кои марки боя сте доволни
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th June 2012, 13:14
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране Боя за блондинки :-)

Привет от мен!

Аз лично не се боядисвам, но съм в течение, защото майка ми постоянно "натоварва" мен с търсенето на боя за нейната коса Та що се отнася до хубавите бои за руса коса, двете с нея препоръчваме L`Oreal Professionnel Hi.Richesse. Пускам ти и линк - тук е доста по-евтина, отколкото ми я продаваха по фризьорските салони. . . .
http://www.enzo.bg/kozmetika/loreal-...oration-50-ml/
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th June 2012, 13:43
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Благодарско,Елена!
Русите нюанси не са в наличност за жалост
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th June 2012, 17:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз не съм доволна от професионалната серия на Лореал. Косата ми винаги жълтее..
Наскоро провах някаква испанска. Фризьорката ми каза, че била с ХК. Страхотен рус цвят!!! Постоянно получавам комплиименти. И е доста траен.
Освен това ме прави с 30 vol оксидант и ставам по-светла отколкото с Лореала, за който ми трябваше 40 за да ми изсветли корена добре..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st July 2012, 10:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

С професионална L'Oreal са ме правили,но после следва матиране на русото.Отделно понякога прекаленото матиране синее
А от L'Oreal за масова употреба,по мое скромно мнение,нищо не се получава/в русата гама/,освен ако не си естествена блондинка,може би...
Nels,имаш ли си идея как се казва тази испанската боя?
Преди година си купувах някаква професионална испанска,която продавачката постоянно ми препоръчваше.Но нещо не уцелих цвета и пак продължих с Wella.
Преди много години си купувах Maiandra/Маиандра-се чете-не мога да намеря на латиница и-то с двете точки/.Бях много доволна от нея,но тогава се правех виолетово червено и нямам наблюдение върху русото.Дали някой не е ползвал...???
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найдобратабоязарусакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:24.