IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2009, 23:32
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране Малък ми е... Какво да правя???

Колеги и моята не е лесна... С приятелката скоро правим 1 година и страшно много се обичаме, но все си мисля че в секса не и давам това, което заслужава. При мене вече не е градоманщина, а наистина си ми е доста малък. Значи около 13 сантиметра ми е ( + - 1 см в зависимост от възбудата ) и е много тънък !! Значи аз не държа да ми е кой знае колко дълъг, а по скоро да ми е по- дебел. А и приятелката си ми е широка и се получава нещо от сорта " Да вкараш трабЪ 1/2 цол в муфа 1" ЦОЛ... По принцип не ми пука на мене как ще ми е, важното е на нея да и е ГОТИНО... Ако на нея и е хубаво, изпита хубав оргазъм и е задоволена и аз съм задоволен и ми е хубаво ( независимо дори дали съм свършил ). Много я обичам и сме си говорили за това да се подложа на някаква интервенция за оголемяване и тя не ми дава и ме убеждава, че е добре, но аз съм на 100 % сигурен, че не е така... Случи се дори да ми каже " тънкопишко" - на бъзик разбира се, ама на мене не ми е смешно това.. Този размер не позволява да се изпълнят сумати пози и още куп проблеми създава... Напоследък толко ми е паднало самочувствието, че почна и да не ми става както трябва, свършвам бързо и дори вече почна да ми пречи и на работата и на ученето, щото само си викам " С тази малка чурка как ще задържа жена при мене толко години ако се ожениме " .. А иначе се старая по всякакви други начини да и е гот ( с език с пръсти и с каквото още намеря или измисля ), но това не е решение на проблема.. Разкрепостен съм по принцип и нямам никакви задръжки в секса ( и тя самата ми е казвала че съм голям мръсник ), но едно звено от веригата се губи!!! Обичам я тази жена повече от всичко на тая земя и знам, че само да ми беше по голям и щяхме чудеса да правиме в леглото.. Нали ви казвам- този проблем вече почва да ми пречи във всичко ( не само в секса ), защото много почнах да го мисля вече.. Не искам някакъв ОГРОМЕН к.рц , искам да ми е с нормални размери. И най ме мъчи това, че колкото и да ме обича приятелката ми ако нещата останат така рано или късно ( може и след години да е ) ще почне да ми изневерява... И си казвам, че не може да няма начин нещо да се направи... Дори и с цената на доста пари да е ще се опитам да измисля нещо да ги събера и бих се подложил на ВСИЧКО !!! АМА НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКО БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЩЕ ИМА БОЛКА ИЛИ КАКВОТО И ДА Е БИЛО, стига след това да се радвам на пълноценен полов живот!!! Защото сега се убеждавам, че като се чувствам незадоволен от секса, се чувствам незадоволен от целия живот ( и пак казвам че се чувствам незадоволен, защото мисля, че жената до мене е незадоволена ) иначе аз самия си стигам до оргазъм и си свиркам... Дайте ми съвет какво да правя??? Защото не можете да си представите това колко ме мъчи... Пречи ми на всичко!! Кажете спред вас какво е най- разумно да направя или какво бихте направили вие момчета?? Не ме е срам да си кажа, че ми е малък защото това не зависи от мене ( толко е пораснал какво да го права )... Просто искам да знам и спред вас какви са възможните решения? Просто знам, че с по голям инструмент мога да дам в пъти повече на моята приятелка и това ме тормози... Надеждата ми е тука , понеже знам че сте сериозни и бихте ми дали съвет и евентуално препоръчали клиника, доктор, методи, билки, магиии, врачки - АБЕ КАКВОТО И ДА Е СТИГА ДА ПОМОГНЕ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th October 2009, 09:11
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

гледай сега ,според мен ,не е нужно да намесваш лекари ,предполагам не е кой знае какво утешение ,но просто използвайте въображение.В подобни случаи съм чувал ,че се използват всякакви методи,езици ,пръсти та чак до вкарване на цяла китка,идеята в крайна сметка е да е побъркаш,а методите не са важни,използвайте и играчки ,важното е да свършвате на макс,а за докторите ,доколкото съм запознат максимума ,който могат да ти докарат като удължаване е 1.5 см,,което едва ли ще ти е от полза,за дебелината,тъпкане с какви ли не силиконови пълнители,но пък ти намалява чуствителноста,та по добре с конвенционални средства
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th October 2009, 10:00
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Женската вагина се нагажда, според размера, тъй че за 1 година, би трябвало да й е станал по мярка.
Не задълбавай толкова в проблема. На жените също (както и на теб) им доставя удоволствие да знаят, че мъжа се кефи. Та мислълта ми беше, че никоя не харесва самосъжаляващи се типове. Най-много да я отблъснеш, ако продължаваш да дълбаеш. Щом е с теб, значи й харесва. Трябва да допуснеш и този вариант, нали тъй. + тва да знаеш че повече от половината жени (де да знам колко де, но доста) не стигат до оргазъм само с вкарване-изкарване. А само с лизане, пиапне, търкане и т.н. Тъй че обичайте се и не допускай тази фобия да завладее съзнанието ти!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th October 2009, 10:13
ivan_navi ivan_navi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: The Moon
Мнения: 482
По подразбиране

13 см не е малка дължина според мене а за дебелината не знам. Но и аз съм на мнение, че не трябва да се самонаказваш и да се отчайваш. Ако тя не може да изпита оргазъм тогава наистина е лошо. Според мен може да и предложиш след нормален секс и ако не е задоволена да я стимулираш с ръка или с някакъв вибратор.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th October 2009, 10:44
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ем Джитка е права, и не слушай Пиф за тва с китката! Така ще я разшириш, че после като си го вкараш, ще го усеща като повей на вятъра!

Ще се напаснете! Избирай пози, в които можеш да го вкараш на МАКС!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2009, 10:48
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Не се притеснявай! На времето имах едно гадже , чиято .... нямаше и 10см. Той си компенсираше по друг начин /добре,че беше романтик и фантазьор/ Беше ни забавно и хубаво...Сега след толкова години човекът си е женен и си има син на 10год. Детето си е неговото и все още се обичат със жена си .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th October 2009, 20:22
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Да не ти пука! Важното е как го използваш.Ще компенсираш,има толкова много играчки секс помощници. Езика ти как е?
__________________
"Истинските мъже имат бъдеще, а истинските жени - минало." Оскар Уайлд
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th October 2009, 20:28
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Пък представяш ли си ако ти беше огромен?Това е по-лошо.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th October 2009, 20:29
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

проблема май е само в твоята глава ако ще и 20 санта да ти е, мацето реши ли, че не иска да е с теб поради хиляди други причини, не можеш я задържа с нищо
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th October 2009, 20:33
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Какво значение има дали е малък или голям Секса не е само вкарване и изкарване,използвай ръцете и езика си и няма да имаш притеснения
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кофтими
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:20.