IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th January 2009, 18:13
lestat125 lestat125 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 15
По подразбиране ....

.....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th January 2009, 18:19
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

отиди на доктор, за да разсееш всички съмнения и страхове за здравословното ти състояние и попитай за това изтръпване, какво е и защо е!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th January 2009, 20:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Успокой си нервите и всички тия оплаквания ще преминат!
На всеки млад човек му се случва да му се поучести пулса, да има леки стягания в областа на сърцето... Съфорумниците са прави! ОТИДИ НА ЛЕКАР! Нито ще те охапят, нито ще те ощипят...Със самовнушения и здрав да си може да се разболееш, като се отписваш от този свят. Дето са казали старите баби "не викай дявола, че ще дойде". Това което сам можеш да си причиниш като зло и най-големия ти враг не би могъл. Вземи се стегни и ако те е страх ( а това е характерно за всички мъже) помоли приятелката ти да те придружи...явно тя е по-разумна в случая от теб!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th January 2009, 20:05
Gera_B Gera_B не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 133
По подразбиране

Човека няколко пъти казва, че не иска да иде на д-р, а вие: иди та иди!
То е ясно, че това е най-разумното за него, но на мен ми се струва, че в момента за него най-важното е да си помисли много хубаво- какво толкова го стресира по принцип? За последния "най-шокиращ случай", не смея да питам, явно е прекалено лично, но от думите му съдя, че е в някакъв непрекъснат шок и стрес, точно като заек, откъдето може да си докара сериозни сърдечни проблеми, като нищо и инфаркт. Човече, казваш, че се плашиш само от лекари, сигурен ли си? Май доста неща те плашат освен тях, плюс това си притеснителен, вероятно и срамежлив.... Бе я тегли една-две майни на всичко, което те стресира! Какво пък толкова може да стане, а? Да умреш два пъти наведнъж??? Щото с това сега натам я караш.

п.п. нарочно те плаша, та да се отпуснеш малко.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th January 2009, 21:06
baba Gicka baba Gicka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 74
По подразбиране

Мой човек, както и да я въртим - трябва да се иде на лекар. И по всяка вероятност няма да е толкова страшно, колкото си мислиш, все пак си много млад за инфаркти и разни сериозни болести. Престани да си внушаваш глупости и отивай при джипито да ти даде направление за някой специалист, пък после вземи да идеш при някой психотерапевт, за да се оттървеш от тази параноя, която те е налегнала.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th January 2009, 21:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Според мен са си чисти пристъпи на паника - придружени са точно с такива симптоми: сърцебиене, изтръпване, чувство за задушаване и т.н.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th January 2009, 23:54
llullu llullu не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 204
По подразбиране

Това са пристъпи на паника,паническо разстройство,паника,страх, нушение,лоши мисли,сухота в устата,изтрапване на крайници,учестен пулс,изпотяване и др.Не е опасно,но отиди на лекар,да не премине в паническо разстройство,знам че се лекува доста дълго,но успешно.Но най вече сам си помогни,мисли за хубави неща,позитивни,не се натоварвй с лоши мисли,усмихвай се повече и се радвай на живота.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th January 2009, 00:48
miira miira не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 109
По подразбиране

Според мен не е така,един познат тои беше така от много нерви по едно време не можеше да си вдига ръката над гърдите докторите му казаха че е от нервна почва и незнаят как да му помогнат нали с времето леко по леко се орапви оабче не си е шега работа по-добре гледай да намалиш ядовете си ,да се нервираш по малко !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th January 2009, 00:48
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

lestat125,ако не се успокоиш и си кажеш сам , че нищо ти няма наистина ще си докараш някой инфаркт(макар ,че си много млад за такова нещо),защото това е само от внушение.Повярвай ми минала съм по този път- http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=6974 и хич не е лесно сам да се оттървеш от това,по-добре потърси някаква помощ.Ако си мислиш ,че лесно ще влезеш в болница много се лъжеш.Свекърва ми с връзки и служебна карта не можа да се "уреди" та теб на 19 год. ще те"приютят"
Ако шока е от починал човек и то от инфаркт няма как и на теб да ти се случи, и то на 19 години.
От голям стрес може да има някакви здравословни аномалии,но чак пък инфаркт на 19 години(нарочно го повтарям) надали.
Аз за разлика от теб не водя здравословен живот,пуша много,пия много ,спя малко,но още нищо ми няма.Лесно не се умира да знаеш.
За да забравиш да мислиш за инфаркта мисълта ти трябва да е заета с друго.Забавлявай се, ти си още млад да мислиш за болести,а имаш и принцеса както казваш, мисли за нея.Сигурно си и влюбен-това не те ли прави щастлив,а от поста ти лъха само негативизъм.
Ако продължаваш да се чувстваш зле,по добре наистина иди на лекар,ще се успокоиш поне малко ,че нищо ти няма
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th January 2009, 11:53
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

стреса и напрежението са масово явление в днешно време и възрастовата граница много се е смъкнала надолу
човек каквото сам си направи никой друг не може да му го причини,така че първо вземи малко се успокой,не се самонавивай!много болести се "образуват"именно на нервна почва,така че не дърпай дявола за опашката!
повече спорт,повече спокойствие и както казва мамето-по една лъжица "майната му"всеки ден

ако не ти помогне или нямаш сили за такива работи-потърси лекар
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:34.