IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th March 2005, 20:47
beri
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране диетата с ориз, пиле и ябълки.

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.iskam da pitam za dietata s oriz, pile, i qbulki:

purvo iskam da pitam dali nqkoi q e probval i dali deistva?

drugoto e ot oriz ne se li debelee ili ima zna4enie kak se gotvi?(i nai malka predstava niamam kak se gotvi )

i posledniq mi vupros e moje li oriz s kiselo mlqko vmesto samo oriz
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th March 2005, 08:34
deni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.
мисля, че отделните храни са от три различни групи храни- белтъчини, въглехидрати и плодове. следователно си мисля, че не трябва да се смесват. може да пробваш, ако закусваш с ябълка, за обяд- ориз, а вечер- пиле(може да включиш някаква зелена салата). оризът трябва да е варен (в никакъв случай пържен) и за предпочитане без подправки, но знам, че е ужасно, така че сложи умерено! мисля, че оризът смесен с месо може да доведе до напълняване, но ако го ядеш самостоятелно или дори с хляб- не е така. той съдържа разни витамини(B). и пречиства организма, изхвърля задържаната вода!успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th March 2005, 17:08
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Между другото диети от рода - ориз+ябълки=чудо трябва да се забранят! Те са от 2 крайно несъвместими групи. Виж за разделното хранене какво пише. Въпреки че взаимно се допълват НИКОГА НЕ ГИ ЯЖТЕ ЗАЕДНО ИЛИ НА ЕДНО ХРАНЕНЕ!!!
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2005, 09:29
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CrazyBlackBitch
ориз+ябълки=чудо трябва да се забранят! НИКОГА НЕ ГИ ЯЖТЕ ЗАЕДНО ИЛИ НА ЕДНО ХРАНЕНЕ!!!
Защото ще умрете!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2005, 10:25
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Бе за умиране чак не...ама има да ги мели организма сигурно ден и половина, да не е повече. Аз преди да се поинтересувам от съчетаването на храните съм яла квото и както ми падне и сега осъзнавам откъде са идвали проблемите.
А тва горното съм го натъртила така щото навсякъде "горещо" препоръчват диета с ориз и ябълки. Е, аз пък горещо я отхвърлям
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2005, 15:31
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ...

.
Цитирай:
Първоначално написано от CrazyBlackBitch
Бе за умиране чак не...ама има да ги мели организма сигурно ден и половина, да не е повече. Аз преди да се поинтересувам от съчетаването на храните съм яла квото и както ми падне и сега осъзнавам откъде са идвали проблемите.
А тва горното съм го натъртила така щото навсякъде "горещо" препоръчват диета с ориз и ябълки. Е, аз пък горещо я отхвърлям
CrazyBlackBitch a moje li primerno da zapo4ne6 dieta...naprimer... dnes qde6 samo qbalki,utre samo kiselo mlqko,dr. den samo riba i t.n. 6te ima li nqkakav efekt?????
Отговори с цитат
  #7  
Стар 1st April 2005, 11:19
CrazyBlackBitch CrazyBlackBitch не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Pazardjik
Мнения: 138
По подразбиране

Ми да ти кажа аз не съм от най-разбиращите, но не бих ти препоръчала да ядеш цял ден едно и също. Организма си е организъм и си иска своето - всеки ден по малко от всичко. То ватова са препоръчителните ДНЕВНИ дози и по опаковките пише "Съдържа Всичко необходимо" (има се предвид за деня). Така че, не прави такива диети. Преди време ми бяха дали подобна - 1-жи ден само картофи, 2-ри ден само мляко, 3-ти ден само кремвирши и т.н. като ми казаха, че ще сваля 7 кг за 9 дни.... Мисля, че е глупаво. Потърси инфо за НВД или някоя по-здравословна, щото ще си разбиеш здравето. Знам, че като ти го казват звъци банално, но аз от такива чудотворни диети и глад станах ужасна - само сланини качих, разболях си бъбреците и черния дроб, станах злобна и арогантна, вобще...По-добре бавно, но здравословно.
Надявам се да съм ти помогнала поне малко и съвет: Чети! Чети всичко, което намериш за правилното храненеи и се информирай. Така сама ще свикнеш да определяш какво да ядеш за да се отървеш от мазнинки и какво и как да се храниш, за да си здрава
__________________
Само сладко,хляб,пържено,солено, алкохол,пушете2 кутий на ден,не тренирайте за нищо на света!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st April 2005, 14:52
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране .......

Mnogo ti blagodarq !!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: диетатаоризпилеябълки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:36.