IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 26th January 2007, 11:45
PHILIP PHILIP не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 32
Изпратете съобщение чрез Yahoo до PHILIP
По подразбиране

мда може да се каже че го имам прави хубава загрявка на рамената , лактите е кеткете най вече и ако не се пооправе работата си почини малко от фитнеса (2-3 дена)
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26th January 2007, 11:47
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PHILIP
мда може да се каже че го имам праве хубава загрявка на рамената , лактите е кеткете най вече и ако не се пооправе работата си почини малко от фитнеса (2-3 дена)
Благодаря още днес ще пробвам и щети кажа ефекта аз забелязох че след добра загрявка ми е по лесно но ще пробвам пак мерси
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26th January 2007, 11:49
PHILIP PHILIP не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 32
Изпратете съобщение чрез Yahoo до PHILIP
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miteto_bs
Цитирай:
Първоначално написано от PHILIP
мда може да се каже че го имам праве хубава загрявка на рамената , лактите е кеткете най вече и ако не се пооправе работата си почини малко от фитнеса (2-3 дена)
Благодаря още днес ще пробвам и щети кажа ефекта аз забелязох че след добра загрявка ми е по лесно но ще пробвам пак мерси
моля, за нищо
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26th January 2007, 16:42
kir4o19 kir4o19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 31
По подразбиране

човек ти наистина не слушаш май или просто не четеш добре това което ти пишат хората даразрешиш вороятния си проблем!!! 100 човека ти казаха по малко кила и хубава загрявка ама Tи не!!!
виж в началото като почнеш да дигах обикновено се получава един ефект Hа бързо вдигане на тежести и сила до един момент което костите и ствавите понякога им е трудно да го пoнесат и това може да ти е проблема!!!! и чуй добре загрявка , по малко кила и почивака на всеки мускул дай ми време да се възтанови!!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th January 2007, 21:53
Miteto_bs Miteto_bs не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Бургас
Мнения: 1 226
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kir4o19
човек ти наистина не слушаш май или просто не четеш добре това което ти пишат хората даразрешиш вороятния си проблем!!! 100 човека ти казаха по малко кила и хубава загрявка ама Tи не!!!
виж в началото като почнеш да дигах обикновено се получава един ефект Hа бързо вдигане на тежести и сила до един момент което костите и ствавите понякога им е трудно да го пoнесат и това може да ти е проблема!!!! и чуй добре загрявка , по малко кила и почивака на всеки мускул дай ми време да се възтанови!!
батка днес специално загрях яко до колкото мога и после тренирах 2 часа и ми казаха данесе натоварвам навярно си прав 1 час на ден тренировка и 15мин. загряване
__________________
Кое е най- хубавото нещо в София?
-Табелката за Бургас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Броблемлевиябицепс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:59.