IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1151  
Стар 5th July 2013, 13:56
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Ok da ti dam moya nomet oo905312487950 moje da mi se obadis kogato iskas zapovyaday kogato resis asim tuka ste ti pomogna daje zaedno moje da idem nyama nikakiv problem fec da ti dam aysherasimova ai6erasimova@abv.bg
Отговори с цитат
  #1152  
Стар 6th July 2013, 08:35
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
Здравейте,момичета и момчета Отдавна не съм влизала във форума виждам много нови добри резултати.Ели много хубаво носле се е получило честито и със здраве да си носиш! Тъй като обмислям вече сериозно вариант и аз се подложа на ринопластика при Дилбер и искам да се информирам повече и да ви задам няколко въпроса. Интересуваме в каква валута се плащат операциите и в кеш ли се плаща? Дали да си обменя парите от Бг или мога да тегля от банкоматите там.Малко страшно ми се струва да нося толкова пари кеш в себе си,затова искам да знам как сте процедирали и вие,които вече сте минали по този път.Ще бъда много благодарна,ако споделите,може и на лични
Здравей, на мен док ми даде цена в Евро и лири, там еврото е много скъпо и за в момента цената на лирата пада постоянно. Най-умното нещо, ковто можеш да направиш, е да вземеш евро от БГ и там да обменяш в лири - ще спечелиш много от разликата. Ние примерно, за 200 евро взимахме 550 лири, сега курса е още по-добър. Непременно обменяйте в чейндж бюра, курса е по-добър от банките!

На доктора платих в евро, зарадва се

Успех и не се притеснявай, и ние носихме кеш в себе си, няма нищо страшно.
Отговори с цитат
  #1153  
Стар 6th July 2013, 08:37
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

За банкоматите няма проблем да теглиш, пуска лири и ти чарджи сметката по националния курс. Най-добре плащай с кредитна карта където кожеш. Ние по магазини и места за хранене плащахме само така и е супер удобно
Отговори с цитат
  #1154  
Стар 6th July 2013, 12:04
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря,Ели много ми помогнахте с Нелка Разсееха се някой мои притеснения!Друго си е когато вече преминалите по този път хора те информират!Благодаря ви,чистосърдечно!Сега се заемам с финансовата част на нещата и се надявам най-после и аз да мога да осъществя тази моя мечта!
Отговори с цитат
  #1155  
Стар 8th July 2013, 21:39
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Минаха 2 месеца от моята ринопластика. Пускам две снимки и искрено се надявам носа да се вижда добре, защото светлината е малко кофти.
998830_10151743627637340_1226258030_n.jpg jpg.1_cropped1.jpg
Отговори с цитат
  #1156  
Стар 8th July 2013, 21:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ааааааааа не не мога повече направо ми спря дъха и тва е сериозно, не знам дали се вижда добре носа, но в такива моменти си губя речника, приказка си и аз съм много щастлив, че съм се родил в тази страна, нека някой да ми каже, че българските жени не са най красивите на света а !
Отговори с цитат
  #1157  
Стар 8th July 2013, 22:21
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Rabiosa страхотна си и нослето много ти отива!!!
Отговори с цитат
  #1158  
Стар 8th July 2013, 22:45
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Много ви благодаря! Носът още се подува, спада.....и така постоянно, но да се надявам, че зимата съвсем ще спадне.
Отговори с цитат
  #1159  
Стар 9th July 2013, 00:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1160  
Стар 9th July 2013, 01:08
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Страхотна си! Признавам си, изобщо не гледам носа! Самото ти излъчване вече е на човек, който възприема себе си по друг начин! За този пламък в очите и точно тази усмивка си е струвало всичко, през което мина!
Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.