IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #381  
Стар 2nd February 2014, 18:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simona_80 Виж мнението
..... но цигарите няма как да ги спра.


Защо защо защо да няма как, може ли да ми дадеш някакъв смилен отговор на този въпрос ?


Виждаш ли снимката по долу, ето това виждам всеки път, когато видя жена да вдишва тази отрова !

Отговори с цитат
  #382  
Стар 3rd February 2014, 01:15
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Не съм чела цялата тема и ще ме прощавате, ако се изказвам неподготвена. Ползвам Крест от 2 години и съм много доволна. ? пъти годишно си разделям пакет с някого и ползвам половината, защото са ми достатъчни. Не съм спирала да пуша, нито да пия кафета и ефект има винаги. От цялата серия най-хубави са Профешънъл според мен. Твърдо ЗА съм и да чукна на дърво нямам оплаквания :P
Отговори с цитат
  #383  
Стар 3rd February 2014, 03:34
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Не съм чела цялата тема и ще ме прощавате, ако се изказвам неподготвена. Ползвам Крест от 2 години и съм много доволна. ? пъти годишно си разделям пакет с някого и ползвам половината, защото са ми достатъчни. Не съм спирала да пуша, нито да пия кафета и ефект има винаги. От цялата серия най-хубави са Профешънъл според мен. Твърдо ЗА съм и да чукна на дърво нямам оплаквания :P

Rabiosa , стават ли чуствителни - болезнени зъбите или венците от Крест?
Отговори с цитат
  #384  
Стар 3rd February 2014, 11:58
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Да ти кажа нямах оплаквания. Обаче последния път ми станаха доста чувствителти, но си използвах и 10-те лентички. 2-3 дни след като спрях да ги ползвам чувствителността спря. Това е много индивидуално. На мой приятелки още след втората лентичка започват да ги болят и като спрат минават 6-7 дена, докато спре чувствителността. Така или иначе това минава. Като отидете на професионално избелване болката е още по-голяма. ;P
Отговори с цитат
  #385  
Стар 3rd February 2014, 14:17
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Мерси за информацията! И аз се замислям дали да не ги пробвам тези избелващи лентички. Много положителни мнения чета за тях ))
Отговори с цитат
  #386  
Стар 3rd February 2014, 14:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Не съм спирала да пуша, нито да пия кафета и ефект има винаги.
Браво страхотно с това изречение унищожи всичките ми усилия да я накарам да размисли за цигарите.
Толкова ли не можа да измислиш някоя благородна лъжа, примерно - "ако пушиш докато ползват избелващите ленти може да ти окапят зъбите" или нещо такова
Така де, понякога лъжата може и да е за добро
Хората които не пушат и не пият силно оцветяващи напитки имат много по дълготраен ефект от избелването и това е факт !
Отговори с цитат
  #387  
Стар 3rd February 2014, 18:28
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Pufpaf, по принцип си ми много симпатичен и чета всичко, което пишеш с интерес, ама айде стига вече с това пушене де... Сега аз като пуша, какво ? Да не си избелвам зъбите ли ?
Просто ми се налага да го правя малко по-често от непушачите, и това е !
Малко по-нагоре в темата ме питаш, защо не мога да ги спра цигарите. Не че не мога, не искам !
Отговори с цитат
  #388  
Стар 3rd February 2014, 19:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е кога съм казвал да не си избелваш зъбите ? Аз наистина имам специално отношение към пушенето и какво лошо има в това да опитам да накарам някой да размисли и да опита да ги откаже. Какво лошо има в това ? Наистина като видя жена да пуши не ми става хич добре, защото не е тайна, че много ценя жените и тяхната красота, която стопля нашите сърца като слънчев лъч ! Ако сравните жената със слънцето и цветята, ще видите колко много прилики имат !


Цигарите унищожават женската красота и най-важното от тях идват и много здравословни проблеми !

Живота си е твой и ти си решаваш, но пари за отрова си е една доста лоша сделка !
Отговори с цитат
  #389  
Стар 4th February 2014, 13:24
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Много се навивам на въпросните ленти на Крест,но виждам,че са няколко вида.
Аз съм с чувствителни венци и зъби и виждам,че тези които са като за мен са като,че ли по-малко ефикасни,по-краткотраен резултат дават...и продължителността на прилагане е значително по-малка.
Някой ползвал ли е от по-слабите,ако може така да се нарекат?
Не пуша,но пия доста кафе и незнам за колко време ще е резултата.
Отговори с цитат
  #390  
Стар 19th April 2014, 17:05
darinaivanova darinaivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kocco Виж мнението
Знам ,че има много начини за избелване ,21 век сме . Но не питам за тия с прахчетата от 1.20лв .Питам за тия дето са с някви лъчи ,или разни разтвори и така.Качествени ли са, колко струват и т.н.
нЕ че са ми оранжеви зъбите, но всеки иска да има холивудска усмивка
http://olx.bg/kabinetno-izbelvane-na-zbi-i47271641
Цената е без конкуренция. Успех на всички който са се решили да си избелват зъбите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.