IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th April 2008, 13:38
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th April 2008, 13:42
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Ох,това с живота един над друг,наблъскани като в консерва май е един от най-големите бичове на цивилизацията!Да чуваш съседите кога се псуват,кога се бият,кога правят секс..през отдушниците в бани и тоалетни и миризмите,които идват оттам можеш да разбереш какво готви съседката отдолу Представяте ли си какво е да живееш в къща, опасана с двор,на поне километър(айде и 7-800 метра става) от най-близките съседи..Няма да е никак лошо,според мен,ама трудно приложимо в градска среда.
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18th April 2008, 13:46
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Едните ми съседи са доказано луди,но понеже са кротки /уж/ не са ги прибрали в лудницата.Денонощно блъскат по стените и тръбите на парното и крещят колкото им душа стига.Другия апартамент до нас го купи един младеж ,който го използва само за събирания и купони.Тези над нас пък за 3 път ме наводниха и понеже нямат пари за ремонти аз им го направих Тапо въпроса с комшиите толкова.От повече от половин година до блока мисе прави ремонт.Госпожата която прави ремонт на сградата със или без разрешение не знам затвори единствени възможен подстъп от булеварда към блока ми и за да се прибера трябва да обиколя половината квартал.Отделно ,че е както пише Patetu в блъскане от сутрин до вечер,но за съжеление явно в БГ всеки може да прави каквото си иска и както намери за добре
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th April 2008, 15:06
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Аз съм страдала и продължавам да страдам от такива съседи. В момента заучавам песните на Лепа Брена -денонощно.
затова си купих апартамент на последния етаж И сметам да си реша проблема ,но знае ли човек
Аз съм на последния етаж- дано си решиш проблема със съдедите- ама да знаеш,че спасение от строежите няма!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th April 2008, 15:08
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Едните ми съседи са доказано луди,но понеже са кротки /уж/ не са ги прибрали в лудницата.Денонощно блъскат по стените и тръбите на парното и крещят колкото им душа стига.Другия апартамент до нас го купи един младеж ,който го използва само за събирания и купони.Тези над нас пък за 3 път ме наводниха и понеже нямат пари за ремонти аз им го направих Тапо въпроса с комшиите толкова.От повече от половин година до блока мисе прави ремонт.Госпожата която прави ремонт на сградата със или без разрешение не знам затвори единствени възможен подстъп от булеварда към блока ми и за да се прибера трябва да обиколя половината квартал.Отделно ,че е както пише Patetu в блъскане от сутрин до вечер,но за съжеление явно в БГ всеки може да прави каквото си иска и както намери за добре
За съжеление - да , а сега вече ще ми вдигнат и блока на почти същата височина като моя- та по цял ден да ме гледат мангалите какво правя.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th April 2008, 17:12
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Patetu, аз работя в строителна фирма и само да ти кажа, че на който и да се оплачеш файда няма. Глобите са малки и дори някой "съвестен" чиновник да направи проверка и да глоби фирмата, което е почти невъзможно, шефът ще си плати като поп (щото за него това са джобни пари) и пак ще е същото. А ако строежа е голям, поне година няма да спрат. Много е кофти и момента със зяпащите роми... )))):
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th April 2008, 17:44
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

aми до нас има един, и е адски неприятно, наистина манагалите само зяпат и на всичкото отгоре работят 7 дни в седмицата, щото са от село хората и няма смисъл да си ходят, по-добре някой лев да изкарат. почнаха обекта май месец и има табела, според която трябва да завърши юли тази година. да ви кажа като я видях отначало ми се стори супер много време и щях да се изместя от вкъщи, ама бързо минава. пък и не е болка за умиране, шума е гаден само първите месеци а и накрая свикваш...само за информация, доста е малък обекта, незнам година и три месеца какво толкоз правят
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th April 2008, 09:05
Аватара на Patetu
Patetu Patetu не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 319
По подразбиране

Ами сигурно и да се оплача- полза няма да има- ама такава ни е държавата. А пък и в сторителния обект са наляли яко кинти- не е една сграда само а цял комплекс, така че и всички да се оплачем от блока май- няма да има много смисъл. Но все пак... Ще взема да пиша на Бойко-хихихих
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th April 2008, 11:58
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Много пари се въртят в тия строежи.. Един човек нищо няма да направи срещу това, виж ако засипете с жалби отговорните институций всички хора от вашия блок може и да има ефект.
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th April 2008, 12:36
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Morozko
Много пари се въртят в тия строежи.. Един човек нищо няма да направи срещу това, виж ако засипете с жалби отговорните институций всички хора от вашия блок може и да има ефект.
няма да има ефект. да не мислиш, че ще спрат строежа, заради оплаквания от шума? абсурд! толкова много пари да се загубят заради едното нищо насреща....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Строежиподносани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:51.