IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th April 2008, 21:21
skokomar skokomar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 14
По подразбиране За мен :S

Здравейте! Направо към въпроса :
Дебелее ли се от 1 литър мляко на ден???
Аз съм на 17 години висок съм 181 и тренирам баскетбол, но забелязах че карам малко по късен пубертет и реших да стимулирам растежа с 1 литър мляко на ден, защото моята представа за ръст за момче, или то поне баскетболист, е над 185-6.Но освен това и имам "среден" проблем с килограмите .Не че съм ги качил в последните години, а просто винаги съм си бил "пълничък".Но си правя нещо като диета - ям сладко на 1во и 15то число на месеца и общо взето не ям нездравословна храна, тренирам баскетбол всеки ден (понякога и събота) - с термо колан при това .Но имам намерение да ходя на моренце това лято, а не мога да отида като мекотело.Не ме разбирайте погрешно - неприятни са ми релефните фитнес маниаци с еди колко си ръка, гръб и еди кво си там... искам просто да се отръся от излишните сланинки до юни-август месец.
Ако може малко съвети относно всичко общо взето( диети, упражнения за събота и неделя(просто не ми остава време за през седмицата) и т.н)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th April 2008, 00:39
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Тичане по 2 пъти на ден в събота и неделя по 10 км! 100% ефект ти гарантирам! Ще станеш фиданка и ще станеш издръжлив.
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2008, 16:48
skokomar skokomar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 14
По подразбиране

А относно млякото. Просто го обожавам
Също ме интересува колко минути тичане са 10тина км. Просто нямам АБСОЛЮТНО никаква представа с колко км/ч бягам(нормален крос).
Мерси
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2008, 18:59
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

S=V.t
Бягаш си 10-те км, виждаш за колко време и по елементарната формула си пресмяташ скоростта.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd April 2008, 12:51
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

аз през ден бягам на стадиона 15 обиколки
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd April 2008, 22:58
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokomar
А относно млякото. Просто го обожавам
Също ме интересува колко минути тичане са 10тина км. Просто нямам АБСОЛЮТНО никаква представа с колко км/ч бягам(нормален крос).
Мерси
Ами към час и половина... Ако можеш да го избягаш за час е доста добре!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th July 2008, 23:33
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

Не ми се вярва че с 1л. мляко ще порастнеш на височина. Иначе не се дебелее,освен ако не го пиеш преди лягане,защото има лактоза и въглехидрати
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th July 2008, 19:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Купувай си обезмаслено мляко (даже почнаха да го наричат Фитнес мляко ; ) ) и не се притеснявай, както каза Кевин само не го пий преди лягане (аз го пия, но пък мога да си го позволя :Р ), по-голямата част я пий сутрин. Иначе няма проблем и 2 литра мляко да пиеш, аз също много го харесвам, особено в летните жеги предпочитам да изпия чаша студено мляко (дори да има консерванти), вместо сок с консерванти. Също така от 1 литър мляко ще набавяш по 30 грама белтък на ден, което не е малко. Гледай само да е 0.1% масленост, а въглехидратите ще се изразходват, така и така тренираш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th July 2008, 10:23
S.Lazarov S.Lazarov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 24
По подразбиране

ами и по моето скромно мнение млякото никога не е излишно, наистина е добре да пийваш обезмаслено/почти всяка марка има и такова от 0,1%, пригодено за директна консумация/. Не е лошо в съчетание с кардиото/било то тичане, каране на колело и тн./ да започнеш една ниско въглехидратна диета /НВД/, ако искаш да укрепиш и коремната мускулатура,можеш да прибегнеш към някои прости, но ефективни упражнения като например коремните преси
желая успех
а относно ръста - не му се притеснявай, има още да растеш, поне до 21годишнината си
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замен
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.