IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 15th September 2008, 17:15
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Според мен ще е трудно да си произвеждаме каквото и да било освен ако не се върнем в първобитния строй.
Така сме научени за това. Сигурна съм, че всеки от нас има село. Защо да не може там да си произвежда нещо. Истината е, че все повече се отдалечаваме от природата. Баща ми например, живее в София, работи си човека и през почивните дни отива на село и там си има лозе, картофи и други продукти, които по-лесно се гледат от разстояние така да се каже. Родителите на съпруга ми пък имат вила близо до София и всяка събота и неделя са там - имат си ягоди, капини, домати , краставици, овошни дръвчета, тиквички и т.н. и т.н. Така че не може да ми кажете, че е невъзможно или че се превръщаме в първобитни.. Напротив!
Но ето ме мен, израстнала в града, не съм научена на тези неща. А много бих искала. И разбира се разчитам на продуктите от магазините. Както казах просто се отдалечаваме от природата с различния си начин на живот.
Отговори с цитат
  #1442  
Стар 16th September 2008, 15:53
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Да, абсолютно права си за отдалечаването ни от земята, Lottus , ти сама казваш, че родителите на съпруга ти и твоите си имат някаква земя и се занимават с нея, но колко от нас младите го правят??? Аз не. Ти също, може би единствено младите, живеещи на село, а те са прекалено малко и стават все по-малко с всеки изминал месец. Но спирам по тази тема до тук. По- добре да се придържаме към основната ни- например да се похвалите докъде сте стигнали, колко килограма свалихте? Как се чувствате? Дали ви е по-леко от свалените килограми? Ето например- аз явно съм свалила малко, но дори не съм се теглила и може би се притеснявам другата седмица да не би по-малкия размер дънки да не ми станат, ако кривна от пътя и сама да пратя постигнатото по дяволите. Дайте ми кураж
Отговори с цитат
  #1443  
Стар 22nd September 2008, 07:26
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Къде се загубихте всички?? Не искате ли да споделяте вече как вървят режимите ви? Е, аз съм долу с два килограма, сега остава да ги задържа и да продължавам все така до теглото към което се стремя.
Никой вече не споделя мнения, няма я Мария Василева със съветите й. Къде сте бе, хора?
Е, аз да питам (ако изобщо някой го прочете) понеже сега вече е студено, а в нито един от режимите не се споменава за супички- мога ли да ям, защото все пак организма има нужда и от топли храни и течности, не само от чай?
Отговори с цитат
  #1444  
Стар 22nd September 2008, 09:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

kras4ence малко оф топик, но немога да се въздържа. страхотен цвят на косата.... немога да повярвам - истински ли е? много ти отива!
Отговори с цитат
  #1445  
Стар 23rd September 2008, 16:41
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

А бе достижим е, въпреки че в момента не съм с такъв цвят. Прави се на бяла основа.
Отговори с цитат
  #1446  
Стар 23rd September 2008, 16:44
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Аз пък си мислех, че някой ми е писал за супичките.
Кажете де, да си ям ли супа на корем като ми се дояде?
Отговори с цитат
  #1447  
Стар 23rd September 2008, 18:12
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Само че няма да е зле да се задълбоча повече в стягането, въпреки че нямам много свободно време (пък и тази една "женска седмица" все ми обърква плановете. Все се случва тогава, когато не трябва )
Стягането може да го правишсъс 20-30 минутки на ден, без да се затормозяваш излишно. Ако го правиш 4 пъти седмично, ще видиш с времето невероятен резултат
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #1448  
Стар 27th September 2008, 10:29
galini galini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: ....все още в БГ
Мнения: 43
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kras4ence
Аз пък си мислех, че някой ми е писал за супичките.
Кажете де, да си ям ли супа на корем като ми се дояде?

kras4ence
, щом ти е сладко и ти се яде супичка, ами хапвай смело..все пак лятото организмът има нужда от един тип хранене, а през студените месеци изисква друга храна...аз примерно зимата не мога да ям таратор, студени храни и шопска салата...хапва ми се хляб, топло ядене..така че прави си супички...
Отговори с цитат
  #1449  
Стар 27th September 2008, 19:58
Аватара на kras4ence
kras4ence kras4ence не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 181
По подразбиране

Благодаря ти мила,galini. Радвам се, че се появи отново. Разкажи ми как върви режима ти. Аз си хапвам вече супички и се радвам, че по-малкия размер дънки все още ми става. Кажи при тебе как са нещата
Отговори с цитат
  #1450  
Стар 28th September 2008, 07:58
galini galini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: ....все още в БГ
Мнения: 43
По подразбиране

Ами как върви моят режим... Имам си първокласник и повярвай ми, съм още на такава въртележка от промени и нови неща в ежедневието ми, че режим в храненето ми не съществува..Всяка сутрин си обещавам, че започвам от днес..още държа формата, придобита от лятото, но сега много прекалявам с "лошите" въглехидрати - хляб (стремя се да е Бонус или в краен случай пълнозърнест, тук нямам предаване на принципа), картофи и ориз...
Тези дни се поразболях предвид студеното време и като почнах и аз едни супи, а и ме е връхлетяла идеята няколко дни да мина на плодове..противно на Зоната...Просто така го чувствам, тялото ми има нужда да мирише на лимони с мед и портокали!
Но като цяло се стремя да поддържам донякъде баланса между протеини и въглехидрати, а не точно да меря грамажи - както ти го описах в предишен мой пост за меренето на "око".
Аз обаче видях, че една нова участничка в този форум казва, че Огнян й е помогнал да свали 30 килограма? Май най-добре тя да пише всичко около режима й...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабнахкгзамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.