IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #461  
Стар 22nd September 2008, 12:30
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Здравейте девойки! Първо-добре дошла на Genomania.Ще ми бъде интересно,а и не само на мен предполагам да сподели с нас живота си в трета фаза,как върви,задържа ли килограми,някое и друго съветче(То до мойта трета фаза има няма още 6 месеца ама .....)Така като чета какво пишете,да взема и аз да споделя за моя апетит.От едно известно време насам и мен ме гони голям глад,незнам дали е от това ,че времето се захлади или от нещо друго но сега мога да ям на всеки 2-3 часа както писа npp.Никога не съм била лакомница,дори с мои приятели сме се шегували,че ако те ядат колкото мен ще станат на скелети.Току що изядох омлет от 4 яица,1 голям домат и парче пилешка пържала.Имам чувството,че и аз бая бъркам в бюджета с този мой режим,но от друга страна не ям боклуците (вафли,солети,тестени закуски,и още други там глупости)които преди си хапвах.Затова спрях да се съобразявам кога и колко ям(ах,че кеф,най-накрая и на мен да ми се случи),важното е да е режимно и да смъквам,пък нали и в книгата го пише да спрем да броим калории и да не гладуваме!Така че момичета не се впрягайте толкова.Желая хубав ден на всички Ви, вкусни изживявания и много усмивки!
Отговори с цитат
  #462  
Стар 22nd September 2008, 12:34
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Всъщност забравих да ви попитам-защо моята линийка не си я виждам?Преди я имаше сега я няма,правя всичко както трябва но не се появява.И при вас ли е така?Чакам отговор.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #463  
Стар 22nd September 2008, 12:43
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Споко Ники и жабата и водните лилии са си на място. Сигурно Интернета ти се е забавил нещо и не могат да се заредят.

И тези 17 кг ще си свалиш за по - малко от 6 месеца. Аз смъкнах моите 16 за 3 месеца и то с доста прегрешения и забежки. Почти целият август не мръднах и кило, но после се взех в ръце и нащата потръгнаха.

Слънчев ден и много успехи!
Отговори с цитат
  #464  
Стар 22nd September 2008, 12:58
Аватара на niki3011
niki3011 niki3011 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 40
По подразбиране

Благодаря ти milamila_77,добре поне че вие виждате линийката ми,но аз не виждам на другите линийките,само линка към тях.Както и да е.Благодаря за подкрепата,нистина се надявам да ги смъкна по скоро но не се пренавивам много за да не търпя разочарования ако нещо се забави.
Отговори с цитат
  #465  
Стар 22nd September 2008, 14:39
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Здравейте на всички.

Както почвам да намалявам размера на дрехите, забелязвам че кожта ми почва да увисва - на корема и ръцете. Зачетох се тук там и вижте какво намерих: http://www.jdmedicals.com/display.ph...18&show_sub=92
Някой да се е подлагал на лазерна липолиза? Дали боли? И много ли е скъпо?
Отговори с цитат
  #466  
Стар 22nd September 2008, 19:39
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

здравейте отново и благогаря за топлото посрещане
започнах на 25.03 и за 2 месеца и половина свалих 12 кг. или вече съм 61 кг.,като кантара на моменти показва 60
от 14.06 съм в трета фаза и засега задържам доста успешно тези 61 кг.
във първа и втора фаза бях много стриктна и нямах задържане,в трета обаче
не съм много стриктна
ако някой има въпроси да пита;това е албума ми преди и сега
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=253064
на всички желая успех
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #467  
Стар 22nd September 2008, 21:35
isache isache не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Русе
Мнения: 34
По подразбиране

Нещо искам да ви питам - ако някоя от вас го е забелязала при себе си моля да ми каже.
От няколко дена виждам на три пръста под ключицата си / която вече е доста силно изразена/ едно дъгообразно ребро
Знам че е в резултат на отслабването , но имам още 4-5 кг за сваляне и незнам дали докато ги смъкна няма да започна да виждам и другите си ребра
Виждате ли и при вас подобни неща ???
Отговори с цитат
  #468  
Стар 23rd September 2008, 05:39
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

isache, мила, ако не искаш и другите ребра да ти щръкнат изпод кожата откажи се от последните 4-5 килограма. Не знам колко си висока, но освен ако не си 1.50 не виждам защо ти е да изглеждаш като скелет.

А пък аз докато си видя ребрата още доста пилешко и извара има да ям - хехехехе

Успех!
Отговори с цитат
  #469  
Стар 23rd September 2008, 13:13
jein jein не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 36
По подразбиране

Хей момичета завърнах се вече .То голямо хайманосване беше три дена- на Етъра, Соколовския манастир, Боженци, Дряново,Търново и спряхме в Русе.В Боженци седнахме на една механичка и компанията като започна да поръчва-божееееее като невидели.Аз горката гледах гледах 1час менюто и можах да си поръчам режимно само пилешки шишчета,вода и айрян .Уж тях ядох ама като пристигнаха едни вкусотии на другите ми призля.Едно хубаво миришеха и аз малко от това,малко от онова ,малко прегреших. Но не е само това - в Русе си хапнах и някои тестени нещица и сега ще се побъркам да се ядосвам какво ми трябваше да ям.Ама като се завърнах и като ви прочетох какво сте писали пак съм в редиците ви.И вече мисля да не прегрешавам,докато не стигна до целта
Страх ме е да се кача на кантара,чак след няколко дни ще го направя.
Оплаках ви се, не че ми олекна много, но поне го споделих с вас.

Отговори с цитат
  #470  
Стар 23rd September 2008, 18:15
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от genomania
Здравейте и добър ден!
с Дюкан свалих 12 кг.
цел от 73 на 61 постигната
от 14 юни в ТРЕТА фаза
искам само да кажа да не се отказвате ,ако не губите барзо килограми,този режим не е диета ,а начин на хранене,променете мисленето си и не се теглете всеки ден....бадете режимни и си скриите кантара ,ако триабва но не се отказваите от режима....за тези,които са семеини ,не е много трудно,пригответе месото без мазнина ,а за другите можете да направите гарнитура отделно,така всички са доволни....извиниаваите за грешките,но пиша трудно
желаиа на всички успех[/u][/i][/b]
браво. Найстина страхотно постижение. тази диета не съм я пробвала още, но смятам да се пробвам, защото явно има ефект. Не мога да се задълбоча със строга диета все още, защото нямам много свободно време.
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:38.