IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th September 2008, 18:24
Аватара на goldish
goldish goldish не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 726
По подразбиране

Добре, че поне се осъзна преди да си си навредила повече. Сега ти трябва коренна промяна на режима( умишлено не казвам диета). Водиш активен режим, така че потърси нещо по-обилно.
__________________
Men are like coffee... The best ones are rich, strong and keep you up all night long!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th September 2008, 13:49
Hellson Hellson не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anemona
Да си призная, бяхте прави, диетата не е особено здравословна. Започна да ме боли един зъб, а никога през живота си не съм имала проблеми от такова естество. Нямам нито една пломба и никога не ме беше болял зъб, ужасно е! Та, да не се отплесвам, стоматологът каза, че може да е от драстично намаления прием на калций, понеже, колкото и белтъчини да ям на вечеря, не мога да наваксам за целия ден.
Така че спирам, въпреки че ми беше много удобно да не се разсейвам през деня с мисли за храна. Да, отслабва се от warrior diet, но искам и да съм здрава.
Признай че бях прав. Дори не стигна до втората страница на темата
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd September 2008, 18:18
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от anemona
Не, войник съм
Аз си го започнах режима, нищо, че нямам компания. Сутринта хапнах диня, към 10 ч. - грозде. Ще отчитам тук прогреса (дано да има такъв )
Аз си носих 3-4 пъти така диетична храна от нас и не е удобно да се хапва на раота. А понякога и няма време.
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: WarriorDiet
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.