IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th September 2008, 09:10
Nedkych Nedkych не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 2
По подразбиране Начинаещ съм и моля за съвети.

Здравеите на всички.Значи на 22 години съм. Висок сам 180 и тежа 61 килограма Преди една година работих в една фирма като електротехник опщо 2 години и полвина и ни скъсхваха от бачкане. За сметка на това там яко похапвах и бях станал от 55 килограма 75кг. Но от една година работя в компютарна зала и 14 кила ми се изпариха.Не сам много заможен с парите но искам да ходя на фитнес. Но преди това искам да кача някои друго килце (повечко де) Нямам пари да се храня чак толкова здравословно или пак с пилета и ориз но се опитвам. Каквото и да оравя с храна не мога да го докарам в никакав случеи за жалост. Моля препоръчаите ми някакав препарат. Нещо добро като се наложи ще се бръкна по дълбоко за такива неща не ми се пести. Сига да има ефект. Ако има нещо питаите. Иначе ям здраво но просто не става. От както приклучих с хамалогията много зле работата
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th September 2008, 23:19
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Яж по-често, по 6-7 пъти на ден.Вземи си и бирена мая за апетит./2.50-3.00лв./
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd September 2008, 18:26
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Много ядене трябва да вдигнеш килца.
И полезно е найстина да хапваш по-често за да не ти става тежко на корема.
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd October 2008, 13:20
pachou pachou не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Варна
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до pachou
По подразбиране

Абе ако искаш се пръскай от ядене и пий всякакви неща, ама ако тялото ти не се нуждае от тия килограми нищо няма да стане! Един вид започни да тренираш фитнес и килцата ще започнат да си идват. Трябва да си хапваш ама "препарати" не са ти основния проблем. Просто ти е такъм метаболизма. Когато са ви "скъсвали" от бачкане явно стреса за тялото - физическото натоварване - си е казал думата, помогнал ти е да качиш килограми, защото си имал нужда. А сега като си седин в компютърната зала и нищо не правиш защо му е на организма да качва килограми ???
Помисли върху това, което ти написах и успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th May 2009, 17:37
spezito spezito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 18
По подразбиране

Започни да тренираш. Не можеш да чакаш да напълнееш първо от ядене и после да започнеш да вдигаш. Сега просто тялото ти не се нуждае от тези килограми. Не можеш да го излъжеш.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th May 2009, 18:18
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Найстина съм много съгласен, че просто трябва да следваш нуждите на тялото си. То ти казва какво иска точно и как да действаш спрямо неговите желания
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Начинаещсъммолязасъвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:38.