Върни се   Форуми > Тренировъчни програми > Мъжки фитнес

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25th October 2008, 18:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Къде до китката, това си е предмишница, на китката няма мускули.

Иначе просто такъв им е гена и метаболизма, попринцип ако са склонни да трупат по-лесно мускулна маса, предмишницата първа се оформя, тъй като всичко правиш с ръцете си - ядеш, отваряш вратата, носиш си чантите. При тези хора обикновено са много леко оформени и другите мускули (говорим, ако не тренират) и са склонни да трупат маса и да запазват релефа си.

При други - дори да имат релефа, имат по-различен метаболизъм, друг ген, белтъкът се усвоява на по-малък процент, недостига.

3-тите просто трупат мазно и имат голяма, мазна предмишница ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25th October 2008, 22:13
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

Повечето от хората с големи предмишници спадат към мезоморфен тип тяло. Те обикновено имат и яки прасци
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th October 2008, 11:27
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Ми започни да тренираш ; )
Винаги това в първата стъпка от изграждането на мускулатурата
Ама преди това трябва да се навиеш
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th October 2008, 20:57
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AlCapone
Цитирай:
Първоначално написано от Street
най-много да му се напомпят ръцете
Хахахахха добре казано а само да питам честото напомпване на ръцете не ги ли потиква към тяхния ръстеж ?
не, възстановяването и почивката след пълноценни тренировки ги кара да растат.
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th October 2008, 09:18
AlCapone AlCapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Street
Цитирай:
Първоначално написано от AlCapone
Цитирай:
Първоначално написано от Street
най-много да му се напомпят ръцете
Хахахахха добре казано а само да питам честото напомпване на ръцете не ги ли потиква към тяхния ръстеж ?
не, възстановяването и почивката след пълноценни тренировки ги кара да растат.
Да а като не се изморяват от какво трябва да почиват ? Нали трябва първо да ги натовариш за да почнат да се въстановяват и почиват ?
__________________
Капката Дълбае Камъка Не Със Сила, А С Постоянство !!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th October 2008, 09:37
AlCapone AlCapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 34
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
За предмишницата принципът не е същия, тя трябва да се помпа постоянно, за да има видими резултати (или поне да има резултати за по-малко от 2 години). Не може да се тренира само 1-2 пъти седмично, а в дните, когато няма бицепс/гръб, трябва да се тренира отделно предмишницата. Така в дните с бицепс/гръб тя ще се натоварва по-леко в отделните си части, а в останалите дни ще се тренира специално за нея.
Това е твое мнение. И да принципът и за предмишница е същият (нещо от хармонията на тялото ти изостава тогава наблегни на него хвърли повече усилия за него и така; и тфа е просто концентрираи сили там кадето изоставаш!) Ето това имам предвит като принцип а това което ме цитираш ти "Не може да се тренира само 1-2 пъти седмично(ми никаде не съм написал че трябва задължително да се тренира 1-2 пъти седмично просто исках да кажа че ако тренираш 1 път предмишница в програмата си по добре е да са 2 с това не ограничавам че не може и 3 и 4) " това не е принципът за който говорех. Дай да не спорим като "принципът" така като гледам ни е почти еднакъв.
__________________
Капката Дълбае Камъка Не Със Сила, А С Постоянство !!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th October 2008, 11:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Само че аз не изразявам мнение С това се занимавам, това работя, а това са основни принципи. Предмишницата, коремните мускули и прасеца се тренират по различен начин от останалите мускулни групи. Отделно никъде не споря, тъй като ти говориш в случая за бицепс/трицепс, понеже не беше разбрал, че човекът има предвид предмишница. Тя НЕ се тренира така, както се тренира трицепса, предмишницата е постоянно в натоварване, по един или друг начин (преместваш шкафа, буташ си колата зимата като не иска да запали, държиш си оная работа), тя няма да усети особена разлика, ако просто си я вкараш в програмата, тя има нужда от отделно измислена "програма" само за този мускул.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th October 2008, 17:34
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AlCapone
Цитирай:
Първоначално написано от Street
Цитирай:
Първоначално написано от AlCapone
Цитирай:
Първоначално написано от Street
най-много да му се напомпят ръцете
Хахахахха добре казано а само да питам честото напомпване на ръцете не ги ли потиква към тяхния ръстеж ?
не, възстановяването и почивката след пълноценни тренировки ги кара да растат.
Да а като не се изморяват от какво трябва да почиват ? Нали трябва първо да ги натовариш за да почнат да се въстановяват и почиват ?
ако мислиш че като си напомпил ръката си натоварил мускулите си не си прав,с 2 туби от 10 литра, ще вдигна бавно 20 пъти с всяка ръка и пак ще се напомпи... ама дали ще ми порасне ръката?
__________________
Москва не вярва на сълзи !
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th October 2008, 09:45
AlCapone AlCapone не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2005
Мнения: 34
По подразбиране

Оффф няма да спорим най-добре е да си седим на стола без да си "напомпваме" ръцете и те ще си растът само от почивката. Няма проблеми както кажете така е все пак кой съм аз нямам право да изкажа мнение от собствен опит щото в книгите пише друго и фитнес инструкторите знаят всичко (не че всеки 3-ти който се занимава с фитнес не може да си направи зала и да каже че е инструктор или да почне някаде като такъв което ама вобще не е проблем). АЗ КАЗВАМ МОЕТО МНЕНИЕ КОЕТО СЪМ ИСПИТАЛ ВЪРХУ СЕБЕ СИ! ВЪВ ФИТНЕСА ИМА ТОЛКОВА ИНДИВИДУАЛНИ НЕЩА И ВИЖДАНИЯ ЧЕ НЕ МИ СЕ СПОРИ ВЕЧЕ иначе не ми пречите пишете си. Street прав си братле и ти също Ivanin.
__________________
Капката Дълбае Камъка Не Със Сила, А С Постоянство !!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th October 2008, 18:00
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ние нямаме нищо против това, а и човек се учи, докато е жив Само те допълваме общо взето и малко те поправяме и то не като принципи за качване на мускулна маса - просто както ти казах при предмишницата са други нещата.
Сигурно всеки може да стане инструктор, въпросът е след 1 година да имаш зад гърба си куп хора и да кажеш - ето, този беше 120 кг, сега е 90 кг, този започна с 30см бицепс, сега е 36см и така нататък.

Няма нужда да се караме

И между другото, не всеки, който се занимава с фитнес, може да си направи зала Или поне не на добро място, а от там няма да има и клиенти. Много пари трябва да се налеят в подобно начинание, също и много резервен капитал, докато го обърнеш на печалба.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: увеличаванеразмеранаръката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:14.