IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th September 2008, 17:15
Аватара на desislavay
desislavay desislavay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 32
По подразбиране Бягането

Трудно ли вкарахте бягането в ежедневието си и как го приемате сега? Аз лично понякога сам много енергична и мога всеки ден да ходя,но понякога нямам и грам желание,а се иска постоянство,за да се постигне дадена цел(издръжливост,отслабван е или просто здравословно състояние).
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th September 2008, 09:20
Daneto Daneto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Sofia-City
Мнения: 49
По подразбиране

Цяло лято тичам 4 пъти седмично отначало наистина ми беше трудно особено със ставането тъй като тичах много рано. Понякога ми липсваше желание, но въпреки това си казвах НЕ на мързела и се довлачвах до стадиона и като пробягам първата обиколка желанието си идва само После ми стана навик и ми беше немислимо да пропусна. Сега само че не знам какво да правя с тичането поради това лошо време и затова че фитнеса в квартала отваря чак в 10 ч
__________________
Винаги може и по-добре...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th September 2008, 20:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ооох, понякога ми е голям зор. Тренирам рано сутрин и с това тъмно и студено направо... Съвсем наскоро една сутрин 1 минута стоях облечена в анцуг и колебаеща се "да се върна да си легна, или да тренирам". Е, сгълчих се на ум, че проявявам слабост и тренирах. Трябва дисциплина!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th October 2008, 15:26
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Аз тичам само във фитнеса,2 пъти седмично.Ама я кажете възможно ли е обема на бедрата ми да се увеличи от тичането или е по-вероятно това да става от тренировките с тежести?Защото имам дънки от преди да започна да ходя на фитнес,които вече са ми тесни, а като килограми от 48 сега 46-47.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th October 2008, 16:18
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Логично това е от тренировките с тежести, а и от променения хранителен режим, по-богат на белтъчини.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th October 2008, 09:53
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

тогава какво да направя - да намаля сериите или тежестите?искам слаби,стегнати крака, а не големи мускули?!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd October 2008, 17:50
Аватара на Saint_Sinner
Saint_Sinner Saint_Sinner не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране Re: Бягането

Цитирай:
Първоначално написано от desislavay
Трудно ли вкарахте бягането в ежедневието си и как го приемате сега? Аз лично понякога сам много енергична и мога всеки ден да ходя,но понякога нямам и грам желание,а се иска постоянство,за да се постигне дадена цел(издръжливост,отслабван е или просто здравословно състояние).
Не мога без бягане сутрин! Независимо дали ще е кростренажора във фитнеса или бягането в парка /вече по-рядко ми се случва/, това ме ме зарежда с много енергия и тонус за целия ден. 5-6 пъти на седмица го правя.
__________________
Angel to some.Demon to others.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th October 2008, 11:32
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Ами всичко е до нагласа. Аз като реша, че ще вляза в серия а спортувам и не се спирам със седмици. Строги диети, строги тренировки и какво ли още не.
Иначе предпочитам бягането пред почти всички други упражнения, защото натоварва изцяло мускулатурата. Плюс това кара да отслабваме равномерно
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th October 2008, 12:11
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз нямам нужната самодисциплина
а относно ставането рано за да ходя да тичам
това ми е хипер невъзможно
КАкто казват хората Дупе се вдига , глава се не вдига
Ентусиазъм не ми липсва
ставала съм д 9 часа
за да ида на фитнес когато бях в сесия
сега нищо не ми коства
да стана и да отида
да потичам
но не мога рано
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th October 2008, 14:52
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

аз се научих да ставам рано за тренировка. от лятото редовно ходя на фитнес, всеки божи ден, защото просто там, където живея, залата ми е буквално от другата стена на спалнята и все съм си на диети и все спортувам... ако не стана някоя сутрин за фитнес /където тренирам само на кростренажора и на пътеката/, все едно не съм пила кафе, чувствам се ужасно.
иначе тичането понякога направо ме убива, но съм издръжливо животно, пускам пътеката на 12км/ч с лек наклон и див спринт 10 мин. като усетя, че сърцето ми вече излиза от кожата, намалям темпото и в зависимост от настроението и състоянието ми, продължавам още 10-15 мин умерено темпо с 9-10 км/ч и се прехвърлям на кростренажора за минимум 45 мин. мога да се похваля, че от юни досега тялото ми е съвсем различно, стегнах си краката, намалих обиколките на бедрата, колената, дупето, абе всичко и съм свалила 7-8 кила. разбира се и с диети.
самото тичане доставя по-малко удоволсвие от това как се чувствам след това!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бягането
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:25.