IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th April 2009, 21:46
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
И една гледна точка на работодател:
Пълно е с некадърни кандидати за работа които наистина не стават, ама съвсем за нищо! Кажете ако вие наемете някой който не стига че нищо не прави, ами и само пречи колко бихте му платили за да се оттървете от него? Разбира се има интелигентни кандидати които сами разбират че не са изкарали 1 лев за дните които са стояли... повтарям стояли, а не работили! Или пък такива в които работодателя влага средства за обучение и квалификация и след 2-3 седмици човека преценява че не е точно това неговата работа...
Затова има агенции и консултанти за подбор на персонала след като не можеш сам да се справиш се обръщаш към тях срещу съответното възнаграждение разбира се, което обаче ти спестява нервите и грешните опити. Ако не знаеш добри такива мога да ти препоръчам..
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th April 2009, 08:28
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ама този "грамотен" полицай се предполага, че трябва да ти защитава правата...
Сега оплюте и безхаберните лекари,корумпираните преподаватели по университетите дето дават дипломи на куцо ,кьораво и сакато и накрая завършете с народните представители и всичко ще ви е наред.Най-вече ще си решите проблемите с кадровата политика.Всички знаят да лялат по форумите ,а 90 % са давали подкупи по една или друга причина и са си мълчали за да не им лъснат насраните задници

Ivanin мерси миличък че ме излкючи от об6тия знаменател на прости милиционери.Всяко стадо си има мърша и не мога сега да се чувствам виновна че са назначили неграмотници и идиоти на работа заради които общото мнение е че сме пияници,корумирани и безхаберници .факта ,че някои слага всички хора работещи в един бранш под ощ знаменател ми е достатъчен да си направя изводи за него

Morozko
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #43  
Стар 9th April 2009, 08:51
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Ама този "грамотен" полицай се предполага, че трябва да ти защитава правата...
Предполага се, но практиката показва друго. Милиционерите защитават правата най-вече на тези дето имат, т.е. пазят имането на тези, които имат повечко материални блага, да не им бъде взето от тези, които нямат нищо. Затова и затворите са като домашните аквариуми, пълни са предимно с дребни риби.

По отношение на грамотността, това на ченгетата им е най-малкия проблем. Знам за случай, бивш крадец (доколко е бивш не знам) да става полицай. Знам и за друг случай, когато при оглед на местопрестъплението, оглеждащите ченгета дообират пострадалия. Те са като чакалите, чакат лъвът да се наяде, пък после дооглозгват мършата.

п.п. Акуло, рибо едра, на теб човекът не ти е пречил с неграмотността си преди, докато е работил като портиер. Защо чак сега, след като напуска, го правиш на въпрос?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Работанаизпитателенсрокзаплащане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.