IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th December 2009, 09:29
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране Re: Търся мотивация и съвет....

Цитирай:
Първоначално написано от lilsh
Цитирай:
Първоначално написано от ТУТИ
...се уморявам бързо и ме болят ставите. Само като си представя упражнения и се изморявам
Пробвай с пилатес. Ето линка към любимите ми: (клипче с упражнения). Първо го изгледай и след това се опитай да изпълниш упражненията. В началото не е задължително да направиш всичките. Постепенно ще ставаш по-уверена и по-добра.
Аз също се занимавам с пилатес, та да спомена, че за него е важно упражненията да се правят последователно и правилно, а не което когато можеш или искаш, а тренировката за да е ефективна трае от минимум 20 до 60минути
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th December 2009, 13:53
Аватара на lilsh
lilsh lilsh не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 70
По подразбиране

За мен, някои упражнения са направо невъзможни и искат доста опити преди да ги изпълниш правилно. Хубаво е първоначално някой да те напътства. Иначе тези от клипчето са лесни за изпълнение според мен и са само за крачетата.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th December 2009, 11:24
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ние хубаво го обърнахме на тема пилатес, но Тути не се включва да каже нищо! Как върви, намери ли своята мотивация?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 25th December 2009, 18:12
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Всичко е във мотивацията. Аз се мотивирах като гледах чалга каналите. депресирам се да гледам толкова слаби жени, а аз да не приличам на нищо. Покрай бременността се отпуснах много, но сега съм решила да се стегна
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th December 2009, 02:09
mataki mataki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Град: greece
Мнения: 1
По подразбиране

da se prisuedinq
__________________
NIKOI NE GYBI NIKOGO TUI KATO NIKOI NE PRITEJAVA NIKOGO
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th December 2009, 09:31
Аватара на инди
инди инди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

ТУТИ - ето ти една мотивация - вместо да черпиш щастие от някви гадни тежки храни ще я черпиш от завистливите погледи на жените и влюбените такива на мъжете ! Ще си купуваш хубави дрехи , ще получаваш комплименти , ще се чувстваш здрава , жива , красива. Тази воля ,която прилагаш върху храната и спорта ще се пренесе и в работата ти , семейството ти , .... всичко ! Ще имаш много по-добро самоусещане , ще раздаваш повече усмивки ...

Заслужава ли си заради една храна да се отказваш от истинските удоволствия в живота????

Храната е като наркотика !
А и няма как мотивацията да дойде изцяло от вън ! Трябва сама да се убедиш ,че този начин на живот не ти носи нищо добро и чак тогава ще имаш силите да се отдадеш на предизвикателството . Такива неща като нямам воля не съществуват ! Просто нямаш желание ....

Аз примерно за отрицателно време от 70 кила станах 57 , че и те са ми много - просто като отида по магазините и като ми стиснат готините дънки да видиш как се мотивирам . То даже ми е тежко да мъкна толкова кила по себе си .


Успех !
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th December 2009, 09:36
Аватара на инди
инди инди не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Ето ти нещо ,което БИ трябвало да те мотивира :

http://www.tmuscle.com/free_online_a...phoenix_theory


Изчети го добре . И стига с тия извинения Щом дори само като си представяш упражнения се изморяваш - значи обезателно трябва да спортуваш . И то сериозно И по-строга диета може , но да не се натъпчеш после
Всичко е мотивация !!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсямотивациясъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:58.