IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th March 2010, 00:24
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Причина за БАН:
Цитирай:
Марулка
Мегаломаниак


Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 6885


МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2010 6:27 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Вече ,верно ми секна желанието,дори и да чета тук.То не,че има кой знае какво де.......освен в раздел СЕКС,другаде почти не остана кой да пише.Хората или избягаха или няма с кой да си комуникират.В другият раздел,който споменах 99% са потребители рег. само заради там,демек си правим Гепиме.ихдциус . Rolling Eyes Rolling Eyes
Сладуланката,не досегаема а другите кучета ги яли.И то възпитани хора,разбиращи и знаещи от които черпим багаж.Жалкооооооооооооо Confused
Ааааа, не може да ви секва желанието, я БАН!
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #42  
Стар 24th March 2010, 00:25
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Причина за БАН:
Цитирай:
еМ ДжИ
Маниак


Регистриран на: 13 Дек 2007
Мнения: 2173
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2010 5:28 pm Заглавие: Отговорете с цитат
strangenick2 написа:
Не дърпайте тати за крачола, оправяйте се сами, не сте деца... Wink


че баба с точилката дебне...

...излязъл е ДелЮ Хайдутинннн singg
Тук няма баби с точилки
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #43  
Стар 24th March 2010, 00:33
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

И естествено оттук почва всичко, НИКОЙ няма право да поиска обяснение кое правило е нарушил, за да получава предупреждение:

Цитирай:
strangenick2
Мегаломаниак


Регистриран на: 03 Мар 2008
Мнения: 3690


МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2010 1:29 pm Заглавие: Отговорете с цитат
Льофи,
да се тръшкаш за подобно изречение ми се струва абсолютно неуместно, а щом толкова те е страх от неподчинение, викам да си кажеш кви са ти проблемите. В УСЛОВИЯТА на форума никъде не е написано, че не могат да се отварят говорилни по разделите! В този смисъл, ако някой отвори ГОВОРИЛНЯ и ти я затвориш СЛЕД КАТО НЯМАШ ПОДОБНО ПРАВО всеки е длъжен да си защитава темата! Ако не е способен на подобно нещо, значи е незрял и изпитва страхопочитание към твоите решения, даже и да не са подплатени с нищо.

Сега очаквам и да си издърпаш предупреждението, което ми направи на лични.
liophy написа:
Когато насърчаваш неподчинение към решенията на админа, без той изобщо дори да е дал някакъв конкретен повод за това, това е провокация. При следващото подобно неуважние към реда на форума и "неговите органи", ще последва санкция.

Решенията на админа НЕ МОГАТ да се правят без основателна причина, не си мисли, че имаш право да своеволничиш и да реагираш по подобен начин за щяло и нещяло.
Ти ТРЯБВА да следваш ПРАВИЛАТА точно колкото и другите.
Ако искаш напиши в условията, че който иска да защитава своето право и ти си против, не става!
Реда на форума е едно, "подстрекаване" към ЗАЩИТА НА ПРАВОТО на потребителите е друго.
Аз имам право да кажа на всеки един съфорумец, че трябва да защитатава правата си, когато не са в разрез с условията. За сметка на това ти нямаш право да ми изпращаш предупреждения за "провокации", след като не съм нарушила никакви условия (я ми намери къде пише подобно нещо, та да видим дали изобщо бих продължила да пиша във форум, където "Админа има право да налага всякакви условия, дори и да са в разрез с правилата.")
И моля, опиши кое се определя за "провокация" и кое не в ПРАВИЛАТА.
Ако някога си позволиш да ми изпращаш предупреждение или наказание претендирам да ми напишеш точно кое условие съм нарушила.

Eти ги и правилата на форума:
http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=930
И сега ми кажи на базата на кое правило си позволяваш да ми изпращаш предупреждение! Evil or Very Mad
ПРОВОКАЦИЯ Е ВСИЧКО, с две думи.
Да кажем, че някой може и да реши, че това мнение заслужава БАН, ами другите?

А защо е банната Суитшарк? За Пифко знаем, зае позиция човекът... Срещу решението на Шефа И за Борти знаем.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
  #44  
Стар 24th March 2010, 02:52
Аватара на stivn
stivn stivn не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Stara Zagora / Varna
Мнения: 328
По подразбиране

Абе хора без да заемам каквато и да е позиция ще ви кажа че сте като малките деца .... Един бил отворил тема, админа му я затворил, скарали се, стачка правят ... трият се профили, убиждат се хора...
Едно време като бях админ на форум не си спомням да е имало правило да се затварят теми пуснати от потребители ( ако е такъв въпроса де тей като не съм запознат ), а само гледахме за добрия тон, триехме флууда и по-скоро се чувствахме роби на хората, които пишат във форума ,защото им оправяхме бъкиите. Пък и админа може да се позанимае с темите искам да направя коремни плочки, които сигурно са 10000000000000 и са безсмислени, а не тема, която ще се пише в нея.
Към Пипилота ... Направо ме вкара в 7-ма глуха колко си надъхана Ще кажеш че си на война. Прекалено много преувеличавате за нещо виртуално, все едно това ви е живота.
Послепис към който се е обидил : НЕ МЕ ЕБЕ
Малко инфо за баннатите: за бан по IP си има proxy сървари и програми ,които сменят IP-to така да се каже
за бан по nickname :просто си правят нов
за бан и по двете съответно познайте какво се прави
Хайде със здраве
__________________
[color=red]Gott wei
  #45  
Стар 24th March 2010, 09:21
Аватара на Dimitrоff
Dimitrоff Dimitrоff не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Hell...
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Причина за БАН:
Цитирай:
еМ ДжИ
Маниак


Регистриран на: 13 Дек 2007
Мнения: 2173
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Мар 22, 2010 5:28 pm Заглавие: Отговорете с цитат
strangenick2 написа:
Не дърпайте тати за крачола, оправяйте се сами, не сте деца... Wink


че баба с точилката дебне...

...излязъл е ДелЮ Хайдутинннн singg
Тук няма баби с точилки
Ми на мен това ми звучи супер подигравателно...за теб не знам!
Всъщност не знам дали си даваш сметка, че админа е тук по собствено желание-не за пари, не за слава...щото е решил да вложи Х часа от СВОБОДНОТО си време, за да държи нещата в някакъв ред...
Нека се опитам да го пресъздам по малко по-различен начин...
Ем Джи е СЛУЖИТЕЛ в някаква фирма...един ден решава, че шефа и не я кефи и заявява пред всички (и пред шефа и), че той е "баба с точилка и дебне" + "излязъл е ДелЮ Хайдутинн" ... какво се случва според теб с въпросната служителка ?
Аз ще ти кажа :
НАпуска сама.
Бива уволнена.
Айде да не разтягаме локуми тук - давам го като пример.
НЯМА шеф/работодател, който да не вземе мерки в такъв случай! НЯМА! (изключваме някой льольо...ама те не останаха вече такива шеф-чета)
__________________
Мъж, който никога не е вбесявал жена, се е провалил в живота-той никога не е видял истинския облик на жените!
...тежко му на такъв мъж...
  #46  
Стар 24th March 2010, 09:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stivn
за бан по nickname :просто си правят нов
за бан и по двете съответно познайте какво се прави
Теб, когато ти кажат - не си желан в дома ми - и те изпратят през главния вход, ти показваш колко си културен и минаваш през задния ли, наистина ми е интересно. Или чисто българската ти гледна точка е това? И какъв би бил смисъла, нали били като малките деца? Дали големите деца ще си правят постоянно нови профили или само малките? Така се било правело, кой прави така, така правят именно малките деца, нормалните хора няма да упорстват.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #47  
Стар 24th March 2010, 09:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

само че това е форум- и няма отношение служител и шеф. Всеки опит да ни бъде наложено такова отношение е подигравка с нас.
  #48  
Стар 24th March 2010, 09:27
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

А когато ти наложат такова отношение (не шеф-служител, а авторитарно) в службата, не е ли подигравка? Ама хората търпят, щото им дават пари ли?

По същия начин, както вие не търпите, защото не получавате пари, така и администратора няма да търпи, защото не получава пари, погледни малко от друга гледна точка.

Подигравка с кое, при положение, че си тук по желание. Ако работиш, ти имаш договор, евентуално, трябва да предупредиш, ако ще напускаш - тук просто натискаш Изход [Piny] и вече си в сайта на tialoto.bg.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
  #49  
Стар 24th March 2010, 09:33
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

за какво спорим не ми е ясно?
Аз и на работа не разрешавам да се държат аторитарно с мен. Има хора, които цялото им излъчване гласи " аз съм червей - настъпи ме!"
Е аз не съм от тези хора! Който уважава себе си е уважаван и от другите! Който търпи да го мачкат, бива мачкан. Толкова е просто и ясно
  #50  
Стар 24th March 2010, 09:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами кой те кара да ходиш някъде, където те мачкат Тук не си обвързана с договор, както казах, нито си зависима (надявам се) от форума, той не ти носи приходи най-малко.

Казваш, че се подиграват с теб, когато отидеш на дадено място. Ами спри да ходиш, кой те кара да ходиш? Изборът е твой, зависи изцяло от теб и не е обвързан с каквито и да е условия. Да искаш нова политика тук е като да искаш да ми пренаредиш мебелите вкъщи - ми мен ми харесват така, както са в момента ; ) И ако желая АЗ ще си ги пренаредя. Не е нормално да идва някой всеки ден и да ми казва "не бе човек, дай да ти ги пренаредя, така ТРЯБВА. " Аз да кажа - не - а той да каже "нека съветът на квартала реши така, ти не можеш да решаваш авторитарно как да си редиш мебелите" .

Разбираш ли колко е абсурдно
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумнастачканапусналифорумазнакнапротест
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:13.