IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th April 2011, 23:56
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Ще видииииииииииииииииим.. улляляяяяяяяяяяя.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th April 2011, 08:55
ангелче ангелче не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 241
По подразбиране

Аз пък заставам твърдо зад авторката радвам се за теб мила !!!! Все така напред ти пожелавам, не само да си със същия човек а ВИНАГИ да носиш това щастие , което той ти дава в сърцето си !!!!!!
Колкото до вечността-вярваш ли , че това е вечния ми въпрос, това е съдбата ми !!! Моли се и вярвай....и аз съм подобно на твоето положение , вече много години и битовизъм, и депресий са се намесвали , но засега не са заставали между нас, но всичко е съдба по някакъв начин и не мога да кажа как ще се развие занапред.....От мен един съвет помни, че нищо не е вечно и сигурно, това е крачката да цениш истински някой преди да го загубиш....
Благодарности за прекрасната тема, вдъхна ми много хубави емоций!!!!
А за другите момичена Мариска и Танева, те са различни не споря с тях света е шарен , имам много добра приятелка със подобен на техния характер и е супер човек, така, че всеки има право на мнение и щастие-както и каквото прецени!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 12th April 2011, 09:07
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Thumbs up

Аз пък се възхищавам на жени като Танева и М.И.К-здраво стъпили на земята и хладнокръвни.Запазете тази сила на характера,момичета
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th April 2011, 09:43
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Хладнокръвие му е майката......
Мерси Мишел.... )))))***
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th April 2011, 16:13
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

НЕ искам да съм лош пророк, но в един момент това ще угасне. Колкото по-силно е чувството толкова по-бързо изчезва. Нещо като силния огън и жарта. Силния огън изпепелява и угасва. Жарта пък от своя страна е по-слаба, но тлее и държи дълго. АЗ така мисля и не само мисля, но съм изживявал това което си ти сега
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th April 2011, 16:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Кво хладнокръвие бе хора ви прихвана?Всичко е до природа и до това какво се случва...с течение на годините все по-трудно ще се влюбвате,все по-трудно ще задържите някакви чувства,все по-трудно ще вярвате в глупостите за вечността и тн.Всичко е така както трябва да бъде.Всички сме били в това състояние като авторката на една определена възраст,което е нормално,но с всеки изминал ден ще изстива и тя го знае...тия поезии не вървят в живота на човек.....Човек не е устроен да бъде един и същ и да задържа всичко,що се случва....Всичко отминава и заминава..изпарява се сякаш нищо не е било.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th April 2011, 21:02
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Съгласна съм с М.И.К.Но нека heavenkata не се разочарова.Всъщност, няма как тя да се разочарова, защото състоянието и момента, в който се намира, не й позволяват да мисли другояче.Човек трябва да преживее нещата, за да повярва в тях.

Влюбването е винаги положителна емоция със собствена сила, тя не може да бъде спряна.Мило момиче, наслаждавай й се без да мислиш за бъдеще и да прогнозираш как ще переш чорапи, как ще остаряваш с него и т.н.Няма смисъл.Бъди тук и сега.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th April 2011, 23:13
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Кво хладнокръвие бе хора ви прихвана?Всичко е до природа и до това какво се случва...с течение на годините все по-трудно ще се влюбвате,все по-трудно ще задържите някакви чувства,все по-трудно ще вярвате в глупостите за вечността и тн.Всичко е така както трябва да бъде.Всички сме били в това състояние като авторката на една определена възраст,което е нормално,но с всеки изминал ден ще изстива и тя го знае...тия поезии не вървят в живота на човек.....Човек не е устроен да бъде един и същ и да задържа всичко,що се случва....Всичко отминава и заминава..изпарява се сякаш нищо не е било.
Aбре душо,тука за кви години говориш?
Ми аз като съм чукнала 20-тина само, да не би да се влюбвам всеки ден?Аха..чакай! Дръжки! Аз от сега не вервам на подобни простотии..и розови сънища...(вярвам само на мокрите)....
Мариско,тук кво се случва при мен като не е от годините?От възпитанието ли?От средата ли?От кво е?Чакам отговор,за да запълня празната частица от мозъка си,касаеща точно тази част от my life.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th April 2011, 01:45
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata Виж мнението
И сега можете да не ми вярвате, но след 50години пак ще пусна тема в този форум и гордо ще заявя, че имам най-прекрасния дядо и съм най-щастливата баба! Пожелавам на всички да изпитате такава любов, такава емоция, която да ви разтърси и да ви остави изцяло променени. Да обичате и да плачете от щастие.
Дано ти се случи всичко това,но аз имах по-голяма страст и любов с мъжът ми от твоята. Уверявам те,сега вече не е така,пак се обичаме,но децата,мила,променят всичко.Започваш да обичаш тях повече от всичко на света-такава любов няма и неможе да се опише/майчинската/.
Успех ти желая в илюзиите
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th April 2011, 06:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Aбре душо,тука за кви години говориш?
Ми аз като съм чукнала 20-тина само, да не би да се влюбвам всеки ден?Аха..чакай! Дръжки! Аз от сега не вервам на подобни простотии..и розови сънища...(вярвам само на мокрите)....
Мариско,тук кво се случва при мен като не е от годините?От възпитанието ли?От средата ли?От кво е?Чакам отговор,за да запълня празната частица от мозъка си,касаеща точно тази част от my life.
И от времената е.Аз така съм се чувствала като авторката като бях на 14.Та от тогава няколко пъти съм се чувствала подобно,но никога по същия начин.Всяко следващо влюбване е по-трудно,по-слабо,по-кратко.....Ти си доста по-малка,а времето е едно извратено,но приказката"ше си намериш майстора" може да те сполети и теб някога..хехе
Каквото и да ти кажа всичко е просто догадки и предположения,защото ти си една с твоята душевност и разбирания..,а има хора,които са романтици,нежна душевност,илюзионисти...и тн.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 13th April 2011 на 06:30
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Паксезамислих
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:32.