IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1941  
Стар 13th May 2011, 22:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране



е, аз само мога да си представя вие пък ако искате какво може да покажете , само ше ви дишам прахта)))))

междудругото - много кофти тва с новите аватари - по-малки от предишните и да не можеш да висиш снимката по-голяма...има толкова хубави снимки има за аватари, ама то се обезмисля цялата работа, като нищо не се вижда или се сплесква....трябва да е задължително продълговата снимката, тази ми е от малкото " обърнати' та за тва я сложих...всичките са ми хоризонтални и нищо не става като ги сложиш на аватар............тъй че, снимайте си бомбите и потниците вертикално, та да се радваме на хубави аватарчета)))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 13th May 2011 на 22:38
  #1942  
Стар 15th May 2011, 07:16
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Да,
Теди страшен бюст показва !!!
Ама и аз никога не съм се съмнявала в уменията на Заякова.
  #1943  
Стар 18th May 2011, 10:01
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

здравейте момичета,аз съм нова и с нови гърди от 2 дни)операцията ми беше при др.Стоянов,295 мф под мускол.
имам въпрос имам болки в границата на нормалното но дясната ме боли и под гурдата и като 4е ли отоа се измества там под спортния сутиен,нормално ли е това?
  #1944  
Стар 19th May 2011, 19:48
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vesinka Виж мнението
здравейте момичета,аз съм нова и с нови гърди от 2 дни)операцията ми беше при др.Стоянов,295 мф под мускол.
имам въпрос имам болки в границата на нормалното но дясната ме боли и под гурдата и като 4е ли отоа се измества там под спортния сутиен,нормално ли е това?
Здравей и честито! Моята операция беше при същия доктор преди 9 дни. Днес ми махнаха конците. Основния отток ми спадна изключително бързо (дори доктора, каза че е рядкост), но през първите 2-3 дни при мен имаше осезаем отток отстрани ( под мишниците), което се оказа нормално и преходно. Ако имаш притеснения те съветвам задължително да му се обадиш и ако се налага направо да отидеш да те види, въпреки че ти утре или вдругиден вероятно ще си на превръзка и тогава той ще те види и ще ти отговори на въпросите. Ако смяташ, че не търпи отлагане му звънни още утре!!!
  #1945  
Стар 19th May 2011, 20:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

При мен не е имало такива отоци - под мишница, над мишница..Направо съм втрещена! Какви са тези работи??
__________________
Ordnung muss sein!
  #1946  
Стар 19th May 2011, 21:07
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
При мен не е имало такива отоци - под мишница, над мишница..Направо съм втрещена! Какви са тези работи??
Хора разни! Пък при мен нямаше болки! И отток нямам почти никакъв вече. Помня, че ти казваше, че те боляло и си била обезболявана и т.н. Да ти кажа пред болката и обезболяващите и болничното легло, предпочитам оттока под мишниците да го изтърпя за 2 дена. Лично мнение, разбира се!!! Аз от 4-тия ден след операцията си спя на една страна. Мускулна треска нямам от 3 дена. За обезболяване съм пила само един аналгин превантивно, първата нощ удома (или иначе казано 2-рата нощ след операцията). Няма как при всички следоперативния период да протича по един и същи начин, нали...
  #1947  
Стар 19th May 2011, 21:20
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

A за мен цялата работа да не те боли или да можеш да спиш настрани на 4-ия ден е много, много съмнителна...
В американски сайт четох как някои хирурзи твърдят че са поставили импланта подмускулно, а всъщност е под фасцията на мускула. Което е съвсем, съвсем различно.
Щом не ви е боляло, правете си изводите.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1948  
Стар 19th May 2011, 21:28
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
A за мен цялата работа да не те боли или да можеш да спиш настрани на 4-ия ден е много, много съмнителна...
В американски сайт четох как някои хирурзи твърдят че са поставили импланта подмускулно, а всъщност е под фасцията на мускула. Което е съвсем, съвсем различно.
Щом не ви е боляло, правете си изводите.
Благодаря ти искрено за това, че ми отвори очите! Признавам, заблудила съм се. Ти си права, както винаги...! Не е до физиологичните различия у хората. Просто хирурзите ни лъжат!!! Изводите си ги направих и за това спирам тази безсмислена комуникация. Лека вечер ЛЪКИ!
  #1949  
Стар 19th May 2011, 22:37
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
A за мен цялата работа да не те боли или да можеш да спиш настрани на 4-ия ден е много, много съмнителна...
В американски сайт четох как някои хирурзи твърдят че са поставили импланта подмускулно, а всъщност е под фасцията на мускула. Което е съвсем, съвсем различно.
Щом не ви е боляло, правете си изводите.
Лъкич,стига стряска,бе мацко)))))
  #1950  
Стар 19th May 2011, 23:37
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Smile

Лъке с тези силно изразени горни полюси ,много ме съмнява да са поставени инплантантите над мускулно...При мене от първият ден липсваше...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.