IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1411  
Стар 27th July 2011, 15:09
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
По-нагоре четох за Ясмин - пълни боклуци. На мен ми повлияха много зле - имах гадене и се изринах... Пих ги само няколко дни и ги изхвърлих
Ами да ти кажа на мен след Диането ми се сториха направо...много добри, като знам как ми се гадеше от първите.Сега като мина преглед и ако се наложи пак да ги пия, ще питам док за Логест, но се надявам да не ми се налага да пия поне засега....
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1412  
Стар 27th July 2011, 16:38
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Мацки,

Контрацептивите се изписват САМО по лекарско предписание,в случай на хормонален дисбаланс.
Да-положителното им въздействие върху кожата е неоспоримо.

НО-са токсични за черния дроб,освен това са задължителни профилактичните гинекологични и мамографски изследвания,повишават риска от тромбообразуване.....искам да кажа,че това което е упоменато в листовката като странични ефекти и противопоказания,съвсем не е случайно.Пак казвам-когато се налага,е нормално да се приемат.
Но не правете грешката да си ги "самоизписвате"!!
Всеки хормон,приет от организма,има своето СИЛНО въздействие.
Просто бъдете внимателни и ВИНАГИ се консултирайте с гинеколог!
Не възприемайте контрацептивите като безобидна добавка за разкрасяване.
Успех )
Отговори с цитат
  #1413  
Стар 27th July 2011, 23:50
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Ами да ти кажа на мен след Диането ми се сториха направо...много добри, като знам как ми се гадеше от първите.Сега като мина преглед и ако се наложи пак да ги пия, ще питам док за Логест, но се надявам да не ми се налага да пия поне засега....
Аз си нямам представа от какво може да е това гадене... Мисля, че е защото някои са "по-силни", други не толкова... Но нали това е работата на гинеколога...... Да каже кои за кой са подходящи и да ги няма тези неразположения.
Отговори с цитат
  #1414  
Стар 22nd August 2011, 09:29
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Момичета, искам да ви попитам, някоя от вас ползвала ли е терморолки на ток и моля за отзиви?!
Отговори с цитат
  #1415  
Стар 6th November 2011, 14:20
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Препоръчайте ми продукти за заздравяване на ноктите след отстраняване на ноктопластика.Меки,чупливи .....и белещи са в момента.Спряла съм се на O.P.I. и Mavala.....ако сте останали доволни и от др.марки-споделете.
Отговори с цитат
  #1416  
Стар 6th November 2011, 17:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ползвам заздравителя на O.P.I, който е със зелените буквички Мишле. Нанасяш го всеки ден в продължение на 1 седмица без да триеш с лакочистител. В неделя триеш всички пластове и оставяш ноктите да подишат малко и после пак. Аз съм доволна. Сега го ползвам след като си изчоплих гела от ноктите и върши страшна работа!
http://nailstrengtheners.com/wp-cont..._nail_envy.jpg
Отговори с цитат
  #1417  
Стар 6th November 2011, 18:10
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Много мерси,Лиле

Спешно и активно трябва да ги "реанимирам"
Отговори с цитат
  #1418  
Стар 28th November 2011, 19:29
tedkata_m tedkata_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране За ноктите

Привет, можете да си вземете ваучер за тази оферта, мисля, че все още е активна и ваучерите са безплатни: Поставяне на гел върху естествени нокти плюс лак OPI за 18 лв, вместо 40 лв.
Подробностите:
http://www.bezplaten.bg/team.php?id=24
Отговори с цитат
  #1419  
Стар 29th November 2011, 10:14
Belatrics Belatrics не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте , аз пуснах тема преди да видя тази за което се извинявам .. Имам въпрос .. Аз съм по принцип блондинка и преди 2 седмици нещо ми прищрака и се направих червена (тип Риана) .. Моля ви кажете ми как мога да се оттърва от този цвят и да си стана руса.. немога да се гледам така ..
Отговори с цитат
  #1420  
Стар 4th December 2011, 17:59
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Юхууу, привет, народе!
Понеже вече нали съм студентка, за съжаление, няма как да се прибирам често в Дряново и да ходя при моята фризьорка. Предполагам си спомняте и манията ми за промени в цвета на косата и прическата, та, ето въпросите ми:
1. Каква боя ще ми препоръчате, която да е покривна и щадяща, защото в момента в корените ми е естествения цвят, а надолу е червено и искам като се боядисам сама да няма разлика. Моята фризьорка ползва различни бои в корените и надолу, но това сама няма как да го направя.
2. Къде да ходя на фризьор? Искам някой, който да си върши работата и да се отнася отговорно към косата ми, защото в противен случай ще взривя студиото.. а, естествено и на цени, които да са подходящи за един студент.

Поздрави на всички!

*в София съм
__________________
жия
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:15.